Skocz do zawartości

Kamil^

Gold
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Dobra

O Kamil^

Ostatnie wizyty

319 wyświetleń profilu
 1. Nick: Kamil^ Serial:94168E9EDA77556C0B3DED194AD33143 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Napisałem na radiu ze szukam gracza który udzieli mi pozyczki. Vortex odezwał się do mnie ze jest w stanie udzielić mi tej pozyczki. Dalej nie wiem dlaczego dostałem bana za handel poza serwerem. Umówiłem się z vortexem ze da mi miesiąc na spłatę poniewaz nie wchodzi juz prawie na serwer a ja mu te pieniądze oddam z zyskiem dla niego. Może mi ktoś wytłumaczyć za co dostałem bana skoro pozyczki na serwerze są legalne ? Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Naprawdę dobrze mi się gra na serwerze po dłuzszej przerwie. Zacząłem sporo zarabiać i chciałbym dalej kontynuowac rozgrywkę.
 2. Nick:Kamil^Wiek:18Serial: 94168E9EDA77556C0B3DED194AD33143Staż: 823h 24m. 2 lata Powód zmutowania : cbk wobec SAPDKrótki opis sytuacji:Zaczął się na czacie temat o policji więc napisałem jp policje 100% po czym dostalem mute na 4 dni. Nie wiem za co, nie obraziłem SAPD tylko pisałem o policji w realnym życiu a jeżeli kogoś tym uraziłem to przepraszam. Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>)Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie: Bardzo prosiłbym o odmutowanie ponieważ z mute nie można nic robic poza tym nic złego nikomu nie zrobiłem. SAPD Szanuję i nie miałem na celu obrazić ich członków. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
 3. Kamil^

  Skarga na KingPandu;3

  Jak widać nie odzywa się.
 4. Kamil^

  Skarga na KingPandu;3

  Przepraszam że się wtrącę co dalej z tym będzie? Gracz nie odpisuje nie ma go na serwerze.
 5. Kamil^

  Oszukanie na 29k (sprawdzić 17 marca)

  No dobrze tak powiedziałem i w jakim celu mam Ci te pieniądze oddać skoro wpłaciłeś? Może by się jakiś admin odezwał tutaj a nie od razu wyznacza mi termin spłaty.
 6. Kamil^

  Oszukanie na 29k (sprawdzić 17 marca)

  Nic Ci nie kazałem przytocz mi ssy jak ci coś kazałem wpłacać.
 7. Kamil^

  Oszukanie na 29k (sprawdzić 17 marca)

  Nie robiłeś jakiś przeciwieństw co do sprzedania . I nie rozumiem dlaczego mam ci to oddac jezeli wpłaciłeś do bankomatu organizacyjnego, nie umawiałem się z tobą że oddaje po sprzedaży i nie zmuszałem Cię również do wpłaty.
 8. Kamil^

  Oszukanie na 29k (sprawdzić 17 marca)

  Posłuchaj informowałem całą organizację 2 dni że sprzedaje waya i wymieniam na pojazd. Pytałem również ciebie i się zgodziłeś więc sprzedałem.
 9. Kamil^

  Oszukanie na 29k (sprawdzić 17 marca)

  Z jakiego powodu mam oddawać te 29k. Nie prosiłem go o to aby wpłacał wpłacił to dobrowolnie a poza tym informowalem go ze sprzedaje waya i kupuje premiera więc. A to co sie znajduje w bankomacie org jest juz własnością organizacji czyli lidera .
 10. Zostałem już odmutowany do zamknięcia
 11. Nick: Kamil^Wiek: 18Serial: 94168E9EDA77556C0B3DED194AD33143Staż:2 lata 718h 29mPowód zmutowania : spamKrótki opis sytuacji: Wchodze na serwer i napisane ze mam mute. Nie mam pojęcia o co chodzi nie przypominam sobie zebym spamował czy coś . Mute jest niesłuszne.Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>)Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie: Nie moja wina nie mam nic do mówienia.
 12. Kamil^

  Licytacja Buffalo

  69
 13. Faktycznie juz pieniadze sa u mnie w bankomacie
 14. Kamil^

  Skarga na gracza Fnatic

  Gracz poinformowany od 2 dni nic nie odpisuje myślę, że mu nie zalezy juz a mi pieniadze by sie bardzo przydaly.
 15. Jestem gotów spłacić te 30k pieniądze czekac będą u mnie w bankomacie.
×