Jump to content

Kamil^

Player
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

About Kamil^

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

535 profile views
 1. Mógłbym prosić o czas do 18:00? Bardzo proszę
 2. Dobrze wymkło mi się ale bez przesady pojechałeś po bandzie potem.
 3. No właśnie może byś przeprosił nawet nie wiesz jak się teraz czuje.
 4. Dobrze zgadzam się na reset konta
 5. Dobra nie zamierzam dalej kłamać przyznaje się do winy ale prosilbym o zostawienie chociaż jakiegoś samochodu ciężko pracowałem na nie nie wiem co mi odbiło z tym kupywaniem pieniędzy. Przepraszam za zamieszanie
 6. Nick: Kamil^ Serial:94168E9EDA77556C0B3DED194AD33143 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem Krótki opis sytuacji: Napisałem na radiu ze szukam gracza który udzieli mi pozyczki. Vortex odezwał się do mnie ze jest w stanie udzielić mi tej pozyczki. Dalej nie wiem dlaczego dostałem bana za handel poza serwerem. Umówiłem się z vortexem ze da mi miesiąc na spłatę poniewaz nie wchodzi juz prawie na serwer a ja mu te pieniądze oddam z zyskiem dla niego. Może mi ktoś wytłumaczyć za co dostałem bana skoro pozyczki na serwerze są legalne ? Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Naprawdę dobrze mi się gra na serwerze po dłuzszej przerwie. Zacząłem sporo zarabiać i chciałbym dalej kontynuowac rozgrywkę.
 7. Nick:Kamil^Wiek:18Serial: 94168E9EDA77556C0B3DED194AD33143Staż: 823h 24m. 2 lata Powód zmutowania : cbk wobec SAPDKrótki opis sytuacji:Zaczął się na czacie temat o policji więc napisałem jp policje 100% po czym dostalem mute na 4 dni. Nie wiem za co, nie obraziłem SAPD tylko pisałem o policji w realnym życiu a jeżeli kogoś tym uraziłem to przepraszam. Dowody:(Jeżeli masz jakieś dowody zamieść je tutaj.<Koledzy nie wchodzą w gre>)Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie: Bardzo prosiłbym o odmutowanie ponieważ z mute nie można nic robic poza tym nic złego nikomu nie zrobiłem. SAPD Szanuję i nie miałem na celu obrazić ich członków. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
 8. Przepraszam że się wtrącę co dalej z tym będzie? Gracz nie odpisuje nie ma go na serwerze.
 9. No dobrze tak powiedziałem i w jakim celu mam Ci te pieniądze oddać skoro wpłaciłeś? Może by się jakiś admin odezwał tutaj a nie od razu wyznacza mi termin spłaty.
 10. Nic Ci nie kazałem przytocz mi ssy jak ci coś kazałem wpłacać.
 11. Nie robiłeś jakiś przeciwieństw co do sprzedania . I nie rozumiem dlaczego mam ci to oddac jezeli wpłaciłeś do bankomatu organizacyjnego, nie umawiałem się z tobą że oddaje po sprzedaży i nie zmuszałem Cię również do wpłaty.
 12. Posłuchaj informowałem całą organizację 2 dni że sprzedaje waya i wymieniam na pojazd. Pytałem również ciebie i się zgodziłeś więc sprzedałem.
 13. Z jakiego powodu mam oddawać te 29k. Nie prosiłem go o to aby wpłacał wpłacił to dobrowolnie a poza tym informowalem go ze sprzedaje waya i kupuje premiera więc. A to co sie znajduje w bankomacie org jest juz własnością organizacji czyli lidera .
×
×
 • Create New...