Skocz do zawartości

cisza0003

Gracz
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Świetny Gość!

4 obserwujących

O cisza0003

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 29.12.1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorskie

Ostatnie wizyty

1225 wyświetleń profilu
 1. cisza0003

  Skarga na Adix.

  Data i godzina zdarzenia: ‎‎Poniedziałek, ‎15 ‎października ‎2018, ‏‎18:45:35 Nick/pasek: Nick/pasek osoby oskarżonej: Mój serial: E5EC6CAB66559E6F2EC22EA0EABB0894 Opis: Taran, usiłowanie wrzucenia do wody. Dwukrotna próba. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Nagranie. Oczekiwania: Pozostawiam administracji. P.S.: Taki dopisek ode mnie dla innych. Dowiedziałem się dziś od dwóch osobników że piszę dziennie 34434231 skarg. Jeśli ktoś mnie staranuje czy cokolwiek za co mógłbym napisać skargę, a nie chciałby żebym ją napisał, to weź i napisz do mnie magiczne słowo "przepraszam" (a nie uciekasz i myślisz że nicku nie widać, a później piszesz ale o co chodzi? Przecież to nie ja.) a prawdopodobnie nie dostaniesz skargi.
 2. cisza0003

  Licytacja Sancheza

  58
 3. cisza0003

  Skarga na Major_Suchodolski

  Chciałbym dodać teraz coś od siebie. Od czasu gdy sytuacja cała się zaczęła mija już ponad trzy tygodnie, natomiast gracz oskarżony wciąż nie otrzymał ani żadnej kary, ani nic poza tym. Piszę to z uwagi na to iż ciągle on zasłania się tym że nie ma czasu. Przed chwilką spotkałem gracza na serwerze, oto rozmowa z nim: Odpisał mi tylko raz. Natomiast zaraz po tym jak zacząłem pisać, gracz opuścił serwer. Skoro nie ma czasu na granie i zarabianie to opcja odmiany powinna być dla niego korzystna. Dążę do tego że mam obawy do tego iż gracz mógł np. sprzedać sobie pojazd na inne konto, i dlatego nie gra prawie wcale na tym. Dlatego proszę o sprawdzenie przez administrację jeśli można czy pojazd jest wciąż u gracza Major_Suchodolski. Mam również jeszcze prośbę, z uwagi na to że gracz tak czy inaczej nie gra na tym koncie to proszę o zbanowanie permanentne, a gdy gracz będzie chciał wrócić to wtedy będę znów upominać się o swoją należność ponieważ do teraz gracz chyba uważa że jest bezkarny. Sytuacja ta nie jest dla mnie komfortowa m.in. z powodu że ciągle muszę trzymać 130k w razie odkupienia pojazdu, a nie mogę tego wydać. Również dlatego że ciągle jestem poddenerwowany całą sytuacją. Dopiszę jeszcze: Jeśli nie zostanę wysłuchany z tego co napisałem wyżej, to proszę chociaż o określenie czasu oskarżonemu na oddanie.
 4. cisza0003

  Skarga na matrixszymon

  Data i godzina zdarzenia: ‎Czwartek, ‎11 ‎października ‎2018, ‏‎18:43:32 Nick/pasek: Nick/pasek osoby oskarżonej: Mój serial: E5EC6CAB66559E6F2EC22EA0EABB0894 Opis: Gdy jechałem powoli na giełdę w LV chcąc wystawić pojazd, oskarżony wjechał we mnie taranując mnie po czym odjechał jak gdyby nigdy nic. Również po wszystkim nie odpisywał na /pm. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Nagranie: Oczekiwania: Pozostawiam administracji. P.S. Nie oczekuję kosztów naprawy gdyż i tak nie była to kosztowna naprawa, lecz takie zachowanie jest jest prawidłowe.
 5. cisza0003

  Skarga na CRAKUu.bs

  Data i godzina zdarzenia: ‎‎Piątek, ‎12 ‎października ‎2018, ‏‎około godziny 19 Nick/pasek: Nick/pasek osoby oskarżonej: Mój serial: E5EC6CAB66559E6F2EC22EA0EABB0894 Opis: Gracz staranował Stachu-Patus na giełdzie w LV twierdząc że "nie ma prawa" wystawiać pojazdu z uwagi zarezerwowania miejsca pomimo iż nie było innych pojazdów które by chciały również stanąć na owym miejscu. Wszystko widać na nagraniu. Co do tego że ja piszę tą skargę, to dlatego ponieważ całe zajście nagrałem a pokrzywdzony daje mi swoje poparcie w tej sprawie. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Nagranie: Oczekiwania: Pozostawiam administracji.
 6. cisza0003

  Licytacja Jestera (F) i Ranchera

  Rancher CW
 7. cisza0003

  Skarga na Major_Suchodolski

  Ok, w takim razie ja jestem za, zobaczymy jeszcze co powie Major_Suchodolski.
 8. cisza0003

  Skarga na Major_Suchodolski

  W ostatatecznosci z uwagi na to iż mam dość tej skargi która ciągnie się już niecały tydzień, jestem w stanie zgodzić się na cofnięcie transakcji w mojej obecności za zgodą obydwu stron. Czyli że poprostu mogę odkupić pojazd za taką samą kwotę (130k€) bo sprzedałem auto i stać mnie teraz, a pisze to bo oskarżony sam wcześniej na serwerze jak dobrze pamietam to proponował. Oczywiście pod warunkiem że pojazd posiada to samo tune.
 9. cisza0003

  Skarga na Major_Suchodolski

  Rozumiem, sam dziś czasu cały dzień nie miałem, dopiero teraz wróciłem i mam tylko godzinę na granie. Aczkolwiek jak widzisz jeden dzień się nie gra ale drugi już tak. Nie zawsze jest czas ale nie przesadzajmy ze przez ponad już dwa tygodnie jedyne 5k zdąży się zarobić. 5k to zarobić idzie w godzinę na h2, a godzina dziennie to bardzo mało. Poza tym skoro wiedziałeś ze nie będziesz miał czasu to mogłeś się w to nie pakować. Ja chce tylko odzyskać swoje pieniądze. Nie chce przy tym żeby ta skarga wpływała negatywnie na ciebie dlatego jeśli sam napiszesz ile czasu potrzebujesz na uzbieranie to postaram ci ten czas dać lecz jeśli ci się nie chce to mam nadzieje w takim razie że będzie permanentna kara za oszustwo.
 10. cisza0003

  Skarga na Major_Suchodolski

  Widzę jakieś postępy chyba... Przemyśl sobie ile czasu potrzebujesz na ogarnięcie 50k€ i napisz ile ci potrzeba, jakiś kompromis musi być. Mozesz równie dobrze pożyczyć od kogoś innego na serwie 50k€ na dwa tygodnie, oddasz mi i tak w kółko z skargi na skargę 😛. Albo sprzedaj auto i oddaj mi moją cześć bo z tego co widziałem przez ostatnie dwa tygodnie miałeś wystawioną Bliste na giełdzie. Ja tylko dopowiem ze jest mi przykro. Godzić się na umowę i mieć wyjeb*** na drugiego człowieka... Ale dzięki temu nauczyłem się żeby nigdy więcej ani nie pożyczać ani nie sprzedawać na raty. A czytając i myśląc o twojej odpowiedzi czuje że masz i tak wywalone na wszystko.
 11. cisza0003

  Lock

  Lock bo za duże zainteresowanie 😛
 12. cisza0003

  Lock

  Ref
 13. cisza0003

  Skarga na lil.vae

  Data i godzina zdarzenia: ‎niedziela, ‎7 ‎października ‎2018, ‏‎12:41 Nick/pasek: Nick/pasek osoby oskarżonej: Mój serial: E5EC6CAB66559E6F2EC22EA0EABB0894 Opis: Jadąc z strony giełdy LV w stronę mechanika tune zobaczyłem jak oskarżony suszył w biegu po czym wypierał się tego. Podjechałem do niego chcąc żeby on się wytłumaczył z tego, w tym czasie napisał do mnie inny gracz że też to widział i jest tego świadkiem. Całej skargi by nie było gdyby tylko gracz przyznał się do błędu i przeprosił czy cokolwiek. Najwidoczniej gracz nie zna regulaminu suszenia. Dowody w postaci logów lub screenshotów: (logi, ss, nagranie) Logi: (przepraszam za kolorki ale chciałem żeby to jakoś starannie wyglądało) Screenshot: (po całym zajściu upewniłem się w swoim przekonaniu iż zabronione jest "suszenie" w biegu) Nagranie z całym zajściem: Oczekiwania: Pozostawiam administracji.
×