Jump to content

Kubik*

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

1 Follower

About Kubik*

 • Rank
  CJ
 • Birthday July 30

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Siedlce

Recent Profile Visitors

312 profile views
 1. Dobra to tak po pierwsze jakbyś nagrywał to by było pokazane że nie z mojej winy obtarłem się o ciebie, tylko przez jakiegoś cj który mi wyjechał walną we mnie i odbiłem się. Po 2 za uszkodzone drzwi 100e to chyba trochę przy bogato xD. Po 3 napisałem ci że nie mam takiej sumy, więc pojechałem do banko a że napisałeś że skargę wolisz napisać to proszę cię bardzo, a po 4 i tak straciłem już prawko na 2d za to że jakiś cj wjechał mi na stano i zaczą mnie taranować, ale to ja dostałem zakaz prowadzenia pojazdów chociaż że miałem ręczny zaciągnięty... brawo dla typa co zabrał mi to. Ale do rzeczy prawko zabrane mam więc chyba lock skarga może być. Pozdrawiam Kubik*
 2. 1277.80 dziś kliknęło już 190383 osób dziękujemy
 3. 1273.70 dziś kliknęło już 36192 osób dziękujemy
 4. Jeszcze trochę i idę do budy 😜
 5. No nawet dobry początek ale czekam na inne oferty Ref
 6. Model pojazdu:Sultan ID:54k Przebieg:60k Cena:CW:? MP:5k KT:??? Kolor:Czarny Felgi: Cuttery Kolor Świateł: ZIelone jakieś około 20% Tuning:Fmk, fele, lampki, bak50l (Możliwe że wleci jeszcze rh1 i inne fele) Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* Zbędne komentarze będą zgłaszane (to nie off-topic)
 7. Model pojazdu: Bulet, sultan, elegy, sgt albo inne jakieś fajne coś Przebieg: oby nie było trzeba za 15k zerować czyli max 80-85k Cena: Najlepiej w raty ale to idzie siędogadać i max dlatego ustawiam na 450k Felgi: obojętne lecz jak offy będą to nie będę narzekać xD Jak ktoś coś fajnego ma to na pw niech daje tylko na razie 120k mam i najlepiej w jakieś raty bym chciał.
 8. LOOCK Sprzedany szybciej niż kupiony xD
 9. Model pojazdu: Sabre Przebieg: 5.2k (rośnie powoli) Cena: Cw:30k Mp:3k Kt:??? Kolor: Niebieskawy Felgi: Araby (tzn ahaby xD) Kolor Świateł: Nw jakieś niebieskie +/- 30% Tuning: Mk2,3 Rh1 felgi lampki Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* Komentarze nie związane z licytacją będą karane pkt .
 10. Nick: Kubik* Wiek: 16 Staż: 120h Nick osoby zawieszającej: SpidiPl Serial: 3C8E4B0EF34A5B8D25EA45735FD2A033 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Tankowałem na stacji dla samochodów a nie dla samolotów. Dowody: Nie ma Coś od siebie: Niepotrzebnie chciałem obie przyśpieszyć zarabianie tankowaniem na stacji dla pojazdów i stwarzać zagrożenie dla innych graczy. Wiem co zrobiłem źle i obiecuję żę nie będę więcej czegoś takiego robić i normalnie będę latał na lotnisko. Proszę o rozpatrzenie apelacji pozytywnie Pozdrawiam Kubik*
×
×
 • Create New...