Jump to content

*salceson*

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Świetny Gość!

1 Follower

About *salceson*

 • Rank
  CJ
 • Birthday July 30

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Siedlce

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. Nick: *salceson* Serial: 3C8E4B0EF34A5B8D25EA45735FD2A033 Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 314h 1m. Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Gaszenie lamp holownikiem mechanika w autach graczy oraz ich bugowanie Krótki opis sytuacji: No to tak któregoś tam wieczoru pomyśleliśmy żeby holownikiem porobić jakieś głupoty w których nikt by nie ucierpiał a nawet pewnym graczom by pomogło kto ma słabszego pc to jak przejezdża koło takich baz z zapalonymi lampami lagować zaczyna, ale wracając wziełem hola i zaczełem czekać na pobliskiej drodze aż zmniejszy się ruch koło bazy STA. Kiedy było już git wkroczyłem do akcji jako elektromistrz który powyłączał lampki w pojazdach gangowych kiedy skończyłem usłyszałem że ktoś jedzie więc szybko chciałem wejść do bulleta i odjechać lecz pomyślałem że lepiej zrobić rc i tak uczyniłem. Dowody: Mogę jedynie podrzucić niepubliczny jeszcze film na yt ale nie wiem czy ktoś chce to oglądać. Link do poprzedniego podania: Nie było jeszcze Coś od siebie: No może przesadziliśmy i nie powinniśmy tak robić i dlatego biore wszystko na siebie było to trochę głupie racja, ale nikt nie jest święty szakal prawda? No właśnie dlatego mam nadzieje na odbanowanie żebym mógł jeszcze pograć na serwerze a ze swojej strony mogę przeprosić org. STA za brak prądu jednorazowo przezemnie i obiecać poprawe i że nie będę wiecej gasił świateł w pojazdach w taki sposób (no bo jednak czasem pod shiftem trzeba zgasić, ale sobie) jak ktoś jeszcze został przezemnie zraniony w jakiś sposób to też chciałbym przeprosić, a reportaże które kręciliśmy to już tak żeby jakiś szum zrobić i beke pokręcić (SMSA akurat to nie było ustawione i gracz sam tak napisał nikt mu nie kazał). Mam nadzieje że pozytywnie to rozpatrzysz. I jeszcze mam pytanko boisz się czegoś że usuwasz wraz z domelkiem posty innych graczy w apelacji RTommyCZ? Gosia też nie powinna się tam wypowiadać bo nic nie wnosi a jednak nie usuneliście im postów Pozdrawiam Salcesonik
 2. Dzisiaj w nocy mogą wystąpić awarie prądu w dzielnicy Redsands West. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy. 

 3. Starszy elektromistrz zgłasza że na bazie sta jest brak prundu xd
 4. Nick: TwojGarrusPomalowany Link do profilu: Mam bana na IP też. Serial :5B3A7DB93ECE9DDB13E2E8F647FC6943 Staż na serwie: 800 godzin około. Nick admina: AFX. Powód zbanowania: Trollowanie. Krótki opis sytuacji:Wszyscy wiemy co zrobiłem,ale jak ktoś nie pamięta no to niszczyłem dużej ilości osób rozgrywkę poprzez bugowanie medyka i malowanie aut. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Nie mam dostępu do forum Coś od siebie: Na wstępie zwyczajnie chcę przeprosić wszystkie osoby ,którym napsułem nerwów.Staram się o tego UB bo zwyczajnie chcę wrócić już do NORMALNEJ rozgrywki bez żadnego trollowania ani nic.Moje trzy argumenty to ,że ostatni raz moje trollowanie miało miejsce w 2018 i do dzisiaj nie kwapiłem żeby wejść na serwer i pokombinować z niszczeniem gry innym.Drugim argumentem jest to ,że po prostu piszę tą apelacje bo równie dobrze mógłbym załatwić inny dysk i grać sobie na VPN'ie ,ale wolę napisać apelację.Trzecim argumentem jest to ,że zwyczajnie dorosłem do grania na tym serwerze (jak i do całego internetu itd.) gdy trollowałem no to miałem te 14/15 lat ,a teraz na karku mam prawie 18 lat i zrozumiałem ,że takie uprzykrzanie innym gry nie jest zabawne.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 5. Nick: Turianin Link do profilu: Mam bana na IP też. Serial :3913C566304F6FA5F30AD5214E044193 Staż na serwie: 800 godzin około. Nick admina: Nie pamiętam ,ale na 90% Maga. Powód zbanowania: Trollowanie. Krótki opis sytuacji:Wszyscy wiemy co zrobiłem,ale jak ktoś nie pamięta no to niszczyłem dużej ilości osób rozgrywkę poprzez bugowanie medyka i malowanie aut. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Nie mam dostępu do forum Coś od siebie: Na wstępie zwyczajnie chcę przeprosić wszystkie osoby ,którym napsułem nerwów.Staram się o tego UB bo zwyczajnie chcę wrócić już do NORMALNEJ rozgrywki bez żadnego trollowania ani nic.Moje trzy argumenty to ,że ostatni raz moje trollowanie miało miejsce w 2018 i do dzisiaj nie kwapiłem żeby wejść na serwer i pokombinować z niszczeniem gry innym.Drugim argumentem jest to ,że po prostu piszę tą apelacje bo równie dobrze mógłbym załatwić inny dysk i grać sobie na VPN'ie ,ale wolę napisać apelację.Trzecim argumentem jest to ,że zwyczajnie dorosłem do grania na tym serwerze (jak i do całego internetu itd.) gdy trollowałem no to miałem te 14/15 lat ,a teraz na karku mam prawie 18 lat i zrozumiałem ,że takie uprzykrzanie innym gry nie jest zabawne.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
 6. Złom jakiś ale dam te 270k niech wróci
 7. Nick: *salceson* Serial:3C8E4B0EF34A5B8D25EA45735FD2A033 Staż na serwie: 3 lata 275 godzin około Nick admina: ;M!ksS.rc Powód zbanowania: Celowe wodowanie, ciągłe taranowanie, odwalanie Krótki opis sytuacji: Z powodu koronaferii dużej ilości osób sięnudzi i tak było w naszym wypadku. Chcieliśmy porobić coś ciekawego i skończyło się na odwalaniu i niestety skończyło się jak skończyło czego żałuję i chciałbym prosić o jeszcze jedną szansę na to żeby pokazać że umiem normalnie grać bez odwalania, w ostateczności skrócenia kary. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Nie ma Coś od siebie: No dobrze przyznaje trochę poniosło nas, ale nie byłem świadomy że będzie to aż taka surowa kara. Przepraszam wszystkich których rozwalałem i obiecuje że nie będę już odwalał chciałbym pograć jeszcze w kwietniu dopóki mamy wolne. Mam nadzieje żę rozpatrzysz tą apelację pozytywnie.
 8. Dobra to tak po pierwsze jakbyś nagrywał to by było pokazane że nie z mojej winy obtarłem się o ciebie, tylko przez jakiegoś cj który mi wyjechał walną we mnie i odbiłem się. Po 2 za uszkodzone drzwi 100e to chyba trochę przy bogato xD. Po 3 napisałem ci że nie mam takiej sumy, więc pojechałem do banko a że napisałeś że skargę wolisz napisać to proszę cię bardzo, a po 4 i tak straciłem już prawko na 2d za to że jakiś cj wjechał mi na stano i zaczą mnie taranować, ale to ja dostałem zakaz prowadzenia pojazdów chociaż że miałem ręczny zaciągnięty... brawo dla typa co zabrał mi to. Ale do rzeczy prawko zabrane mam więc chyba lock skarga może być. Pozdrawiam Kubik*
 9. 1277.80 dziś kliknęło już 190383 osób dziękujemy
 10. 1273.70 dziś kliknęło już 36192 osób dziękujemy
 11. Jeszcze trochę i idę do budy 😜
 12. No nawet dobry początek ale czekam na inne oferty Ref
×
×
 • Create New...