Jump to content

Maxxoss

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Maxxoss

 • Rank
  CJ
 • Birthday 09/03/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Mielec

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. Nick: Maxxoss Staż: 700h Serial: AC6CFD6B65C897B73CE7393E04FE9E52 Nick osoby zawieszającej: RamboPL. Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Postanowiłem zmienić skina więc wsiadłem na FCR z Org i postanowiłem że skrócę sobie drogę jadąc pod prąd wtedy obok przejechał Rambo i to zobaczył. Dowody: . Coś od siebie: Przepraszam za to całe zajście naprawdę nie pomyślałem wtedy że zle robię i chciałem szybko przejechać do celu. Proszę o litość bo wiecie jak zle gra się bez prawka. Jeszcze raz bardzo przepraszam i proszę o rozpatrzenie.
 2. Pieniądze mam lecz gracza nigdy niema na serwerze ...
 3. Wiem byłem świadomy tego co robię, i jestem świadomy tego, że mogę tego unbana nie otrzymać . Lecz po to są apelacje aby się jakoś wytłumaczyć ja nie mam bardzo jak bo wszystko co zrobiłem było niezbyt fair. Jeszcze raz bardzo przepraszam oddam mu tą sumę pieniędzy lub cofniemy transakcje, nie wiem jak się tłumaczyć. ;/
 4. Nick : .:OreO:. Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) :AC6CFD6B65C897B73CE7393E04FE9E52 Staż na serwie: Dokładnie ile godzin mam przegrane to nie wiem myślę że ok 400h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Zostałem zbanowany za oszustwo/ nie oddanie długu Krótki opis sytuacji: Mianowicie bana dostałem po tym gdy kupiłem buffalo i miałem dopłacić jakąś kwotę. Szczerze nie mam czym się usprawiedliwić bo go oszukałem, nie wiem co wtedy myślałem ale jednak stało się i miałem 7dni na oddanie potem dodatkowe kilka dni lecz nie skorzystałem z tego, skutki są widoczne. Dowody: . Link do poprzedniego podania: . Coś od siebie: Przepraszam. Wiem że to trochę że to za mało ale nic więcej nie mogę dać bardzo zależy mi na tym unbanie przemyślałem kilka rzeczy i myślę że można się dogadać. Można cofnąć transakcje lub jeśli dostane 2 szansę to oddam graczowi zaległe pieniądze. Jeszcze raz przepraszam i zarazem proszę o rozstrzygnięcie mojej apelacji.
 5. Nick:|MUTE|MaxxossWiek:14Serial: AC6CFD6B65C897B73CE7393E04FE9E52Staż:Ok. ponad 2 lat z dużymi przerwami wróciłem gdzieś ok. 1tydzień temuPowód zmutowania : skarga - wyzwiskaKrótki opis sytuacji: Wjechałem z kolegą na strefę Dm a tam jakiś ... Cały czas na nas "polował" i nie dał nam wyjechał zabijał niszczył pojazd i takie tam aż w końcu mnie poniosło jak się okazało zbędnie no i to na tyleDowody: No niemam SS nie robiłem ;/Link do poprzedniego podania:Coś od siebie: Bardzo prosiłbym o cofnięcie z mojego konta tej kary wiem że postąpiłem co bynajmniej zle ale chyba każdy by się wkurzył na takie zachowanie Jeszcze raz bardzo przepraszam ;//
 6. Źle napisałeś temat edytuj i popraw jak chcesz żeby sprawdzili
 7. Nick: Tutaj wpisz twój nick Wiek: Tutaj wpisz swój wiek Staż: Tutaj wpisz ile grasz na serwerze Nick osoby zawieszającej: Tutaj wpisz nick osoby która zabrała licencję Serial: Tutaj wpisz swój serial Powód zawieszenia licencji: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojej licencji Opis sytuacji: Tutaj opisz co zrobiłeś Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz Coś od siebie: Tutaj możesz napisać coś od siebie Nick: Maxxoss.HoT Wiek: 15 lat Staż: Gram ok. 2 lata z przerwą ok. 3 miesiące jakiś miesiąc temu Nick osoby zawieszającej: Sadi37 Serial: AC6CFD6B65C897B73CE7393E04FE9E52 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Leciałem nad San Fierro w pracy H2 nagle wypadłem z helikoptera i umarłem gdy się zrespiłem napisałem pomyłkę nie napisałem /report a /pm i z tego ten błąd Dowody: Coś od siebie: Przepraszam nie chciałem tam "lądować" niechcący nacisnąłem ten ENTER całe zamieszanie z mojego błędu bo napisałem /pm a nie /report Przepraszam Proszę o rozważenie mojej apelacji .
 8. Nick: Maxxoss Staż: Na serwerze gram dość długo lecz ostatnio miałem przerwę ok. 2 miesiący Serial: : AC6CFD6B65C897B73CE7393E04FE9E Nick osoby zawieszającej: |OSP|Shizo Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran wozu OSP Opis sytuacji: Jechałem z V-L organizacji samochodem Buffalo jechaliśmy za wozem OSP gdy zacząłem wymijać wóz OSP zawadziłem o przód pojazdu i popchnąłem go naprawdę nie chciałem tego. Dowody: Coś od Siebie: Głupia sytuacja z tym wozem OSP chciałem trochę się popisać że szybko pojadę i pięknie wyminę ten wóz naprawdę tego nie chciałem przeproszę i mogę coś zrobić aby to naprawić proszę mi wybaczyć naprawdę już tak nie będę obiecuje.
×
×
 • Create New...