Jump to content

PawruN.

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About PawruN.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/22/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Only LS <3

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Nick: Gruzin. Serial:FD013412F850405EA97CD0501C5FCBF2 Staż na serwie: Gram od 2 lat,ale z przerwami (razem 213h) Nick admina: VeiN. Powód zbanowania: Powód: "Wyzwiska w stronę administracji Krótki opis sytuacji: Tak jak już pisałem byłem zdenerwowany zaistniałą sytuacją że bez prawnie zabrano mi licencję pilota gdyż i tak napisałem skargę na siebie,i po tym całym zajściu napisałem na czacie organizacji 2 wulgaryzmy i tak o to dostałem bana. Dowody: Dowodów nie mam ale przyznaje się bez bicia wyzywałem administrację . Link do poprzedniego podania:miałem napisać odwołanie w niedziele jak było napisane przez Veina,ale stwierdziłem że nie ma sensu,ale przemyślałem sprawę i pisze to jeszcze raz. Coś od siebie: Mam na imię Darek za niedługo będę mieć 18 lat,miły,spokojny (niekiedy wkurzony jak wtedy)Z przygodą na serwerze nie zdarzyło mi się dostać bana chociaż na 1 dzień ani razu też nie było mi zabrane prawo jazdy,ten incydent to był pierwszy i ostatni raz, i co więcej będę tu pisał przepraszam za swoje obelgi które pisałem w stronę administracji,proszę tylko o jedno o skrócenie czasu banu(jeśli jest to możliwe)bo tak myślałem przez dłuższą chwilę że chce powrócić do pylife-a i tyle. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji
 2. Nick: Gruzin. Serial: FD013412F850405EA97CD0501C5FCBF2 Staż na serwie: Gram od 2 lat,ale z przerwami (razem 213h) Nick admina: VeiN. Powód zbanowania: Wyzwiska w stronę administracji Krótki opis sytuacji Sprawa wygląda tak wkurzyłem się dzisiaj,bo zabrano mi lickę na 3 dni i (wtedy się bardzo zdenerwowałem) iż gdyż zgłosiłem na siebie raporta.Po czym w godzinach wieczornych napisałem na czacie organizacji, że zebrano mi lickę i cytuje dodałem na końcu że niby administracja to "ku**y je***e" i tak to się skończyło,przyznaje się do tego ze tak napisałem. Dowody: Nie posiadam Link do poprzedniego podania: ---------------------------------------------- Coś od siebie: Nazywam się Dariusz miły,spokojny,pomocny ale dzisiaj się bardzo zdenerwowałem na fakt licki. Z przygodą na serwerze nie zdarzyło mi się dostać bana chociaż na 1 dzień w życiu,pomagałem ludziom na pylife,nigdy nie było ze mną problemu że wyzywam itp.Od zawsze lubiłem oglądać OSP,PSP w akcji zgłaszałem nie raz że dom się pali itp .Sam pracuje, ( niestety już nie) na SM gdyż bardzo lubię te frakcję na pylife. Co tu więcej dodać, przepraszam za swoje czyny które dzisiaj zrobiłem,bardzo chciałbym z powrotem wrócić na serwer.Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji i proszę chociaż o jedno (jak to jest możliwe)o skrócenie czasu bana,ale wiem że może być to trudne, wiem jaka jest sytuacji i niektórzy by się obrazili na zawsze za takie obelgi,ale mam nadzieję że jesteście wyrozumiali.
 3. Nick: Gruzin. Wiek: 17 Staż: Od 2016 roku ale z przerwami (przeszłe 200h) Nick osoby zawieszającej: Lechu. Serial: FD013412F850405EA97CD0501C5FCBF2 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lot. Opis sytuacji: Jak zwykle zarabiałem na l2 no i przez przypadek uderzyłem w drzewo,gdy już pisałem na siebie raporta to już było za późno,nawet sam Lechu. się do mnie tp żeby samolot odroczyć to już było jak to się mówi po ptokach. Dowody: Niestety nie zdążyłem zrobić ss Coś od siebie: Miły, spokojny żadnych większych kar na serwerze na odroczenie prawka itp.Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji :).
 4. Nick: Gruzin. Wiek: 18 lat Staż: Od 2016 roku, ale z przerwami Nick osoby zawieszającej: TheSzymekPL Serial: FD013412F850405EA97CD0501C5FCBF2 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Gdy leciałem do ls żeby punkt zaliczyć,niestety przez przypadek uderzyłem w drzewo,napisałem raporta(zapomniałem napisać ze na siebie)że lądowanie poza lotniskiem i tak o to dostałem 12h bez licencji na samolot Dowody: Niestety nie mam dowodów Coś od siebie: Ogólnie mało co dostaje bany np. na prawo jazdy,kicki i teraz 1 raz mi się zdarzyło stracić licke na samolot i chciałbym dostać unbana ponieważ chcę na dniach zrobić sobie licke na l2.
 5. Nick: Gruzin. Wiek: 18 lat Staż: Od 2016 roku, ale z przerwami Nick osoby zawieszającej: TheSzymekPL Serial: FD013412F850405EA97CD0501C5FCBF2 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Gdy leciałem do ls żeby punkt zaliczyć,niestety przez przypadek uderzyłem w drzewo,napisałem raporta(zapomniałem napisać ze na siebie)że lądowanie poza lotniskiem i tak o to dostałem 12h bez licencji na samolot Dowody: Niestety nie mam dowodów Coś od siebie: Ogólnie mało co dostaje bany np. na prawo jazdy,kicki i teraz 1 raz mi się zdarzyło stracić licke na samolot i chciałbym dostać unbana ponieważ chcę na dniach zrobić sobie licke na l2.
 6. yy -14 stopni na dworze,szron na jajach :D

 7. PawruN.

  Kupie Sabre

  Model pojazdu:Sabre Przebieg:Max 2k Cena:35-36k Felgi:najlepiej Ahab
×
×
 • Create New...