Jump to content

NorberciK*

Gold
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

556 Świetny Gość!

About NorberciK*

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Domek

Recent Profile Visitors

13383 profile views
 1. **PROSZE NIE KARAĆ PUNKTAMI** Dodam od siebie, że gracz ErykBGO chyba bardzo polubił taranowanie graczy. We mnie też nie raz wjechał swoimi autami lub motocyklem, a na sam koniec udawał "głupiego" że to nie on, że to moja wina itp. Myślę, że chyba nie jestem jedynym graczem wraz z Neverem którego taranował.
 2. Nick: |klakier|Szary* Serial: 24E2C9B0A6BEDA4811B953AE8298F0D3 Staż na serwie: 4 lata /3052h Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: brak spłaty długu w wysokośći 75 k dla gracza nightlove Krótki opis sytuacji: Miałem spłacić dla gracza baza która od niego kupiłem lecz sprawa się skomplikowała, dostałem bana w grze oraz na forum więc nie mogłem mu o tym napisać. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Nie jestem w stanie zamieścić Coś od siebie: Bardzo przepraszam postaram się w jak najszybszym okresie uzbierać daną ilość gotówki. Proszę o dokładne sprawdzenie ile jej było oraz na danie mi 14-21 dni od ub na spłatę długu (sezon szkolny, w którym nie jestem w stanie siedzieć dzień w dzień) @Maga @NightLove. Wklejam na prośbę Szarego, nie odpowiadam za treść apelacji!
 3. @Maga "Weź oznacz mage w moim poście o ub na forum i napisz tam ze wezmę z wiadomości namiary na chłopa bo dawno go nie było na forum'' - szary
 4. '' 3-4 tygodnie o ile mogę i brak kontaktu gdyż dalej mam bana na forum'' @Maga
 5. Witam, piszę w imieniu Szarego który poprosił mnie o to na fb (w razie konieczności mogę podesłać ss) Kazał przekazać iż wie o tym i zobowiązuje się do oddania kwoty dla gracza, wcześniej nie mógł tego zrobić ponieważ miał bana od DeadPool'a i na serwerze i na forum dlatego nie miał jak skontaktować się z graczem. @Maga
 6. Data i godzina zdarzenia: 16.09.2019 Zaczeło się około 9:00 Nick/pasek: CarlDrajwer;* Nick/pasek oskarżonej osoby: TurboKebs Mój serial: D1564EE399B5546FD297A910DDF71C02 Opis: Miałem chwilowy postój w LV aż nagle nie wiadomo dlaczego oskarżony zaczął mnie taranować, cała ta jego zabawa trwała z dobrą godzinę czasu, aż wkońcu chyba zmęczony tym taranowaniem, wyszedł z serwera. Myślę, że okłamał mamusie, że jest chory i nie poszedł na pszyrke żeby tylko wejść na serwer i poodwalać. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: To jest tylko kawałek z tego co robił, jeździł tym perkiem za mną przez całe LV Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Prawko 7d a nawet i ban, godzine czasu byłem taranowany, gdzie tylko pojechałbym to i on się tam pojawiał.
 7. Data i godzina zdarzenia: 05.09.2019r Około godziny 20:20 Nick/pasek: CarlDrajwer;* Nick/pasek oskarżonej osoby: ShaggyJunior Mój serial: D1564EE399B5546FD297A910DDF71C02 Opis: Jechałem prawidłowo, nagle oskarżony na wstecznym wjechał w moje auto. Nie dałem rady tego ominąć z racji iż było to nagle i nie zauważyłem go od razu. Oskarżony nic nie zrobił sobie z tego. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Prawko 3d Gracz poinformowany o skardze.
 8. Najmocniej przepraszam za te złe słowa. Byłem bardzo zdenerwowany na Ciebie. Wjechałeś z impetem we mnie, odbiło mnie aż od ściany a na drodze to zrobiłem z 4 bączki, nic sobie z tego nie zrobiłeś, pojechałeś pod prąd i uderzyłeś w kolejnego gracza i z tym też nic nie zrobiłeś. Całe dwie sytuację olałeś, nawet nie przeprosiłeś, a uwierz mi, że nawet głupie '' sorry '' by tutaj coś dało. Oczywiście nie życzę nikomu, ani Tobie tego co pisałem, byłem bardzo zły. Jeszcze napisałeś, że masz cytuję ''wyjebane'' to tymbardziej mnie tylko nakreciłeś. Przepraszam szczerze, żałuję tych słów co pisałem..
×
×
 • Create New...