Jump to content

Zioman331

Player
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Zioman331

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska
 • Zainteresowania
  Motoryzacja <3

Recent Profile Visitors

181 profile views
 1. Nick: Zioman331 Wiek: 16 Staż: 229 Nick osoby zawieszającej: LastoAkaRudy Serial: 35B9AEBC7B303BAE0FF7A431BC9E4B52 Powód zawieszenia licencji: Kamikadze Opis sytuacji: Ogólnie miałem stawić się za miesiąc więc jestem.. Dowody: - Coś od siebie: Na prawdę nie grałem miesiąc i bardzo chciałbym wrócić na serwer oraz pozarabiać na moje autko, zależy mi na grze i myślę, że @|PREZES|LastoAkaRudy zlituje się nade mną.. oto link do poprzedniej apelacji - Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.
 2. Nick: Zioman331 Wiek: 16 Staż: 229 godzin Nick osoby zawieszającej: LastoAkaRudy Serial: 35B9AEBC7B303BAE0FF7A431BC9E4B52 Powód zawieszenia licencji: ,, Kamikadze ,, Opis sytuacji: Więc.. latając na L2 zauważyłem stojącą kolumnę pojazdów uprzywilejowanych, zaciekawiła mnie ona, jak to na mnie przystało, parę razy zrobiłem nawrotkę, aż na ostatniej nawrotce chciałem przelecieć kolumnę do góry nogami co było błędem. Przeleciałem już prawię całą akcje RP na dole, po czym zabrakło mi mocy i spadłem prosto w sam środek owej akcji. Dowody: Koledzy się nie wliczają więc nie mam takowych. Coś od siebie: Witam czytającego admina apelację, chciałbym dopowiedzieć, że nie było to zamierzone również nie było tego w planach jak i w myślach, że takie coś się stanie. Pisząc i zarazem myśląc nad tym widzę co zrobiłem źle, jaki popełniłem błąd oraz nie wiem co mnie do tego skłoniło.. Przepraszam wszystkich uczestników akcji RP którą odgrywaliście a ogólnie najbardziej przepraszam frakcje biorące w niej udział. Bardzo żałuje swojego czynu jakiego dokonałem i to tyle..
 3. Nick: Zioman331Wiek: 16Serial: 35B9AEBC7B303BAE0FF7A431BC9E4B52Staż: 229 godzinPowód zmutowania : WyzwiskaKrótki opis sytuacji: A więc tak, kulturalnie stałem w kolejce do mechanika aby naprawić auto, po pewnym czasie zjawia się publiczny holownik stoi za mną a zaraz szybko wyjeżdżając staranował mnie 2 razy wtem po tym ,, taranie ,, wyprowadziło mnie z równowagi to że musiałem naprawić większość auta, wiec niestety wyzwałem tego gracza.Dowody: BrakLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Zależy mi na grze, i myślę ze nie powtórzy się to z mojej strony następnym razem, przepraszam za swoje zachowanie.
 4. Nick: Zioman331Wiek: 16Serial: 35B9AEBC7B303BAE0FF7A431BC9E4B52Staż: 181 hPowód zmutowania: Rozmowy na ATCKrótki opis sytuacji: Więc tak, gracz spytał się czy dziś zerują się godziny z lotnictwa wiec pisaliśmy mu ze zależy to kiedy zaczął latać wiec gadaliśmy o lotnictwie i nie była to rozmowa prywatna.Dowody: Nie mamLink do poprzedniego podania:Coś od siebie: Jeśli ta ,, rozmowa ,, nie była związana z lotnictwem, a była rozmową prywatną to przepraszam, nie powtórzy się.
 5. Nick: Zioman331 Staż: 170h Serial: 35B9AEBC7B303BAE0FF7A431BC9E4B52 Nick osoby zawieszającej: InToo Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: No to tak, tamtego dnia dużo jeździłem, walnąłem w jednego ,, jestera,, po pewnym czasie zaczeliśmy sie ścigać taranując się przed i na autostradzie. Dowody: Nie posiadam dowodu do tej sytuacji. Coś od siebie: Bardzo żałuję swojego zachowania jak i czynu związanego z zaistniałą sytuacją. Pozdrawiam czytającego i proszę o pomyślne rozpatrzenie. @InToo
×
×
 • Create New...