Jump to content

|SAMC|U-R-S-U-SC-360.

Gold
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Świetny Gość!

About |SAMC|U-R-S-U-SC-360.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/20/2005

Komunikatory

 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/Krystek2005/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Zawiercie
 • Zainteresowania
  Głównie Cross/Enduro :)

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Ratownik medyczny

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Właśnie chodzi o tą podobizne nicku. Grasz w spokoju, Masz swój Nick od np. 3 lat A nagle wbija sobie goścu z prawie tym samym Nickiem. Ja to odbieram jako kradzież nicku. Znam nawet takie przypadki że gościu który ukradł ci Nick pisze skargę na Ciebie i Masz problem. Dalej nalegam na zmianę nicku.
 2. Data i godzina zdarzenia:- Nick/pasek: |SAMC|U-R-S-U-SC-360. Nick/pasek oskarżonej osoby: Ursus-c360 Mój serial:42DAE2DC02486FFFAEC752A77981F7F3 Opis:chodzi mi o to iż ten gracz ma prawie taki sam nick jak ja. Posiadam ten nick 2/3 lata a gracz ten nie aż tak dawno zmienił nick na Ursus-c360 Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: myślę że nie potrzeba tu żadnych screenów. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Oczekuję zmiane nicku oskarżonego na inny.
 3. Nick: U-R-S-U-SC-360 Serial: 42DAE2DC02486FFFAEC752A77981F7F3 Staż na serwie: około 4 lata/546h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Brak zwrotu pieniędzy pozyskanych niezgodnie z regulaminem Krótki opis sytuacji: 14 grudnia 2018 roku zostałem odbanowany na serwerze i w przeciągu siedmiu dni miałem oddać pieniądze pozyskane niezgodnie z regulaminem (9k), nie zrobiłem tego z pewnych przyczyn które wyjaśnię. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: no więc tak... W przeciągu 7dni miałem oddać kwotę w wysokości 9k, niestety za bardzo nie miałem czasu na grę. Do gry w tym czasie wszedłem zaledwie chyba 2 razy. Poprzez brak czasu i zajmowanie się innymi rzeczami nie wchodziłem na serwer co wiąże się z tym że nie zarobiłem pieniędzy na czas i dostałem bana 22 grudnia. Proszę o unbana ponieważ brakuję mi gry na tym serwerze i myślę że już odsiedziałem wystarczająco dużo aby znów zacząć grać na serwerze. Gdybym dostał unbana niezwłocznie wejdę na serwer i zarobię tę gotówkę a następnie zgłoszę się do administracji. Liczę na twoją wyrozumiałość.
 4. Spoko pomysł ;). Zagłosował bym gdybym mógł.
 5. Nick: U-R-S-U-SC-360 Serial: 42DAE2DC02486FFFAEC752A77981F7F3 Staż na serwie: około 4 lata/546h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Pieniądze z konta AmelkaKocham Krótki opis sytuacji: Stałem w Angiel Pine i na moje konto wpłyneło 8k euro od gracza AmelkaKocham. Dowody: W poprzedniej prośbie o unban. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: No więc rozumie na czym polegał mój błąd. Przepraszam za to że w poprzedniej prośbie nic nie rozumiałem. Już wiem że powinienem napisać raport, zgłosić się do administracji, ale cieszyłem się z tych pieniędzy ponieważ były mi one potrzebne. Przyznaje się że to moja wina. jeżeli jeszcze mam te pieniądze to zgłoszę się do administracji i je oddam. Wiem że to moja wina i się przyznaje do tego. Chciałbym cię serdecznie przeprosić BloodLine_ za tą wcześniejszą prośbe i za kłamstwo. Bardzo brakuje mi gry na tym serwerze. Bardzo proszę o odbanowanie, żebym mógł znowu normalnie grać. Przyznaje się do winy i przepraszam. Już nigdy tak nie zrobie. Pozdrawiam.
 6. no to trudno. 4 lata gdy poszły kompletnie na nic przez jakiegoś typa. Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy w jakimś stopniu pomogli w rozgrywce a najbardziej organizacji Ballas i jej członkom. Niektórzy gracze są naprawde fajni a przez innych możesz stracić konto w grze w którą grasz od naprawde dawna. Chciałbym również podziękować Administracji, Moderacji i Rcon-om za to jak dbają o ten serwer. Życzę wszystkim udanej rozgrywki na serwerze i jeszcze raz dziękuję.
 7. Nick: U-R-S-U-SC-360 Serial: 42DAE2DC02486FFFAEC752A77981F7F3 Staż na serwie: 546h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Gotówka z konta AmelkaKocham Krótki opis sytuacji: Około godz. 18:00 byłem w Angel Pine i na moje konto wpłyneło 9000e od gracza AmelkaKocham, napisała coś w stylu ,,niech to zostanie między nami'' i wyszedła z serwera. Gdy chciałem oddać pieniądze jej już nie było na serwerze... Dowody: Nie mam dowodów, nie pomyślałem nad zrobieniem ss ponieważ jeszcze nigdy nie miałem takiej sytuacji... I raczej nie ma tu co udowadniać... Coś od siebie: Sam nie wiem jak to możliwe i jak gracz który ma przegrane około 8m dał mi od tak 9k euro na serwerze. Czy miał coś do mnie? Lub po prostu chciał mieć beke z tego że mnie tak wkopie na serwerze... Gram tu od 4 lat i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Nie wiem jak takich ludzi w ogóle dopuszcza się do gry na tak porządnym serwerze...
×
×
 • Create New...