Jump to content

Xabili

Player
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Świetny Gość!

5 Followers

About Xabili

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety Panowie, zapomniałem opłacić, brak czasu i ważne życie realne, szkoda Tylko że nie nikt nie opłacił, opłacałem od roku opłaciłem 8 kodami, zapomniałem sprawdzić daty, straciłem 400k, naprawdę szkoda, no nic, miło było was poznać, teraz odchodzę może kiedyś wrócę ale nie prędko, szczególnie po tej akcji. Pozdrawiam was i miłej gry.
 2. Data i godzina zdarzenia: 12:30 / 06.02.2019 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: Twój numer seryjny to: DB4B25259B95DB092F9FDDF82D5D3C53 Opis: Witam, gracz staranował mnie na moście gravera, prosiłem aby zapłacił za szkody niestety owy gracz sobie tylko odjechał jakby nigdy nic. Dowody w postaci GIFA: https://imgur.com/a/pHIZSs1 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Prawko na 7 dni. >> Szamachowiec(139): https://pylife.pl/forums/topic/323327-skarga-na-szamachowiec/ >> Szamachowiec(139): informuje o skardze Poinformowany o skardze wyżej.
 3. Nie żeby coś ale nikt nie sprzeda ci perka zresetowanego, gdzie Kampi na niego z 15 osób xD Za 5,5k conajmniej 30/40k to najniższa cena 😕 bez ID zapewne są jeszcze droższe, niestety takie uroki salonu gold 😕 Pozdrawiam
 4. Nie nic. Administrator, @|KOMIS|ZIELUNINIO92, gdy podawał logi zauważył ze kupował coś za PSC. Dostał bana permaentego. Niestety gracz nigdy nie odbierze tego auta i pozostaje tylko przeniesienia.
 5. Do zamknięcia, sprzedane, dzięki.
 6. Jeden sprzedany, został jeszcze jeden.
×
×
 • Create New...