Skocz do zawartości

|ASAPD|Smil3

Gracz
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 CJ

1 obserwujący

O |ASAPD|Smil3

 • Tytuł
  CJ

Konto w grze

 • Frakcja
  Policja
 • Ranga frakcyjna
  Posterunkowy

Ostatnie wizyty

205 wyświetleń profilu
 1. Sprzedam Sentinela Bodykit

  Ref
 2. Sprzedam Sentinela Bodykit

  Ref
 3. Sprzedam Sentinela Bodykit

  Ref
 4. Sprzedam Sentinela Bodykit

  Ref
 5. Sprzedam Sentinela Bodykit

  Model pojazdu:Sentinel Przebieg:7k (cały czas rośnie!) Cena:CW:160K KT:260K Kolor:żółty Felgi:Offroad Kolor Świateł:Zwykłe Tuning:FMK|OFFROAD|TAXY Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/fXF6lCA https://imgur.com/a/MDZQpTj Jeżeli cena mnie nie zadowoli auta nie sprzedam.
 6. Licytacja ZR-350

  Ref
 7. Licytacja ZR-350

  Ref
 8. Licytacja ZR-350

  Ref Idzie dobrze 😀
 9. Licytacja ZR-350

  Ref
 10. Licytacja ZR-350

  Ref
 11. Licytacja ZR-350

  Model pojazdu: ZR-350 Przebieg: Około 12k Cena: CW: 150k MP: 5k KT:245k Kolor: Ciemny fiolet Felgi: Wires Kolor Świateł: Energy (Około 70%) Tuning: MK2 MK3 RH1 Duży wydech Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/2y96bfp https://imgur.com/a/83S1G0s Jeżeli cena nie będzie mnie satysfakcjonowała auta nie sprzedam.
 12. Nick: Smil3 Staż: 380h Serial: 4AAE3946002C09204B8CF32CB9DAFB93 Nick osoby zawieszającej: AdriaNoo. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Razem z dwoma kolegami bawiliśmy się przy domku ufo ls, jednego z nich poniosło i w nerwach napisał na mnie raport lecz nie było to konieczne, ponieważ wszystko to była tylko zabawa a w grze o to przecież chodzi. Coś od siebie: Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Proszę o wypowiedź rzekomo taranowanych osób.
 13. Nabór do San Andreas Police Department (SAPD) - Kwiecień 2018

  Pasek: Serial: 4AAE3946002C09204B8CF32CB9DAFB93 Staż na serwerze: Gram od roku (około 380h) Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: W tygodniu 2-3h, a w weekend około 5h. Imię: Adam Wiek: 16 Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie Czy posiadasz Mumble?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Standard kilka razy prawko (jeżeli nie myli mnie pamięć to 4 razy), oprócz tego nic więcęj . Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Aktualnie nie mam do czynienia z policją, ale mam nadzieje, że dzięki tej frakcji się to zmieni. Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Dzięki tej frakcji mógłbym spełnić się w 100%. Byłoby to dla mnie bardzo duże wyzwanie któremu mam nadzieje, że będę w stanie podołać. Lubie pomagać nowym graczom jak i tym doświadczonym którzy np.: utracili prawo jazdy. Coś o sobie(Opisz swój charakter): Jak wspomniałem wyżej nazywam się Adam i mam 16 lat. Jestem osobą pokojową która nie szuka konfliktów na siłę lecz próbuje je natychmiast rozwiązywać. Podporządkowywanie się innym nie stanowi dla mnie problemu. Łatwo nawiązuje nowe znajomości tym bardziej gdy ktoś ma poczucie humoru. Szybko przyswajam nową wiedzę i co najważniejsze nie zapominam jej. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Dzięki tej frakcji mogę czerpać z gry więcej przyjemności tym samym pomagając graczom. A mało jest rzeczy łączą te dwie cechy. Oczywiście za tą przyjemnością kryje się ciężka praca której nie boje się wykonywać. Rozkazy wyższej rangi wykonuje natychmiast i nie odkładam je na później. Potrafię włożyć całe serce w pracę jaką wykonuje nie ważne jaka ona by nie była. Myślę że jestem idealną osobą na to stanowisko.
 14. Licytacja Super GT

  142k Wycofuje
 15. Licytacja Super GT

  138k
×