Skocz do zawartości

|KOMIS|Lexon

Gold
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Świetny Gość!

4 obserwujących

O |KOMIS|Lexon

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 07.06.2002

Komunikatory

 • Steam
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198105986734/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnie wizyty

813 wyświetleń profilu
 1. Imie: DawidWiek: 16 latPasek gracza: Staż na serwerze: 3 lata ~~ 948h 50mSerial: CB616CFECC7E4C15CED976600DA6A391Czy zdarzało ci się utrudniać pracę serwera (odwalanie, przeszkadzanie administracji, frakcjom lub graczom, itd)? Raz mi się zdarzyło.Czy byłeś kiedyś karany na serwerze? (Podaj swoje kary): zakaz prowadzenia pojazdów x 32, zakaz latania x 2, mute x 6Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: TakCzy potrafisz grać w zespole?: TakCzy masz problemy z podporządkowaniem się rozkazom przełożonych?: Nie Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Czy pracujesz aktualnie w urzędowej SM? NieCzy posiadasz Mumble?: TakCzy posiadasz mikrofon?: TakCoś o sobie: Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum mundurowo-sportowego. Interesuję się słuzbami mundurowymi, strzelectwem oraz motoryzacją (szczególnie motocyklami). Jestem wyrozumiały oraz cierpliwy, ale jak każdy mam swoje granicę. Czemu zasługujesz na to stanowisko?: Moim zdaniem zasługuję na to stanowisko ponieważ: Chciałbym zdobyć nowe doświadczenie, Zawsze dążę do celu gdy sobie takowy ustale, Znam dobrze regulamin serwera oraz SMSA, Oraz nie mam problemu z wykonywaniem rozwaków wydanych przez wyższą range.
 2. Sprzedam Komis w AP

  320k
 3. -_-_-_-_- Kupię SULTANA -_-_-_-_-

  Napisałem na pw
 4. Skarga na Awake*

  @noctropolis Sprawa trwa już prawie 10dni.
 5. Skarga na Awake*

  @noctropolis
 6. Skarga na Awake*

  @noctropolis poprawka Uszatek nie założył tęgo konta tylko je kupił.
 7. Skarga na BoNcuR

  Gracz boncur ma bana od dłuższego czasu (parę miesięcy) więc nie wiem po co skarga. Proszę o nie karanie punktami chciałem uświadomić gracza.
 8. Skarga na Awake*

  @noctropolis
 9. Skarga na Awake*

  Sam gadałeś że tyle osób wchodziło bo miałeś hasło 123 a teraz gadasz, że nie wiesz dlaczego. Kłamiesz cały czas. Liczę, że zostaniesz szybko zbanowany.
 10. Skarga na Awake*

  Ok rozumiem dowody mogą nie wystarczyć, ale o godzinie 14 podeślę dowody która udowodnią wszystko. W innej skardze pisałeś, że miałeś hasło 12345 a teraz, że 123 ciekawe...
 11. Skarga na Awake*

  A czemu na uszatka bede czekał. Skoro mam zgode od uszatka (prawdziwego) pisac skargi to mozna sprzedawać do końca. Więc tak Uszatek to tak naprawdę gracz boncur (wystarczy ip internetu zobaczyc) ktory zmienił dysk bo miał bana na tam tym koncie. Potem boncur na nowym dysku załozył postać pograł i sprzedał całe konto graczowi który zmienił nick na Awake*. Wszystko administracja może sprawdzić. Skoro dysk zmienił (czyli serial) to ip internetu sie nie zmieni. Jak to jest nie wystarczający dowód to wyśle ss z rozmowy 2 panów. Pozdrawiam Lexon aka konfitura
 12. Skarga na Awake*

  Mam taki dowód ktorego nie wytlumaczysz wystarczy ze poczekasz
 13. Skarga na Awake*

  Poza tym uszatek nie używa przecinków xD XD niby ta ale mam cos lepszego co udowodni ze konto sprzedane
 14. Skarga na Awake*

  Wystarczy zobaczyć seriale.... Dodam jeszcze że podeśle ss z rozmow fb jak bede rozmawiac z uszatkiem
 15. Skarga na Awake*

  Data i godzina zdarzenia: Nie znam Nick/pasek: Lexon Nick/pasek oskarżonej osoby: Awake* Mój serial: Nie trzeba Opis: Doszły mnie informacje od pewnego gracza, że w/w gracz kupił konto od gracza Uszatek. Wiem to, ponieważ uszatka znam i zakonczył grę na pylu przy czym sprzedał konto w/w graczowi Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Jak bedzie jeszcze potrzeba to podeśle ss z fb od zaufanego informatora >> Pierwszy nick/login: Suchansky >> Ostatnich 5 nicków: |Mobilny-Mech|Awake, Awake*, Uszatek*, Uszatek, Uszatek*hth Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): No banik oczywiście.
×