Skocz do zawartości

SkyFazz.

Gracz
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

29 Świetny Gość!

O SkyFazz.

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 05.09.2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dom.
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, gry.

Konto w grze

 • Frakcja
  Straż Miejska LS
 • Ranga frakcyjna
  Urzędówka

Ostatnie wizyty

822 wyświetleń profilu
 1. Licytacja ciekawego Eleganta

  Do zamknięcia Sold
 2. Licytacja SGT

  235
 3. Licytacja ciekawego Eleganta

  F5
 4. Licytacja ciekawego Eleganta

  Bumpik
 5. Licytacja ciekawego Eleganta

  Model pojazdu:Elegant Przebieg:3472 km Cena: Licytacja, CW:160k, KT: Do ustalenia, MP: 2k. Kolor: Ciemny szary Felgi: Classic Kolor Świateł: Standart Tuning: MK2, MK3, Felgi Zdjęcie Pojazdu:
 6. Czego słuchacie?

 7. Wyniki Karaoke 2018

  Dziękuję i gratuluje
 8. Zapisy na karaoke - Kwiecień'18

  Pasek: Wiek: 16 Czy przeszedłeś/mutacje:(kobiety pomijają to pytanie): Tak Tytuł piosenki oraz link do niej: Brennan Savage - Lonely world, Czy przeczytałeś/aś regulamin: Tak.
 9. Wreszcie jakiś tor <3

 10. Pierwsza rekrutacja do Japan Lovers!

  Należy posiadać przynajmniej jeden pojazd przypominający samochody japońskie, lecz nie jest zabronione posiadanie innych aut.
 11. Pierwsza rekrutacja do Japan Lovers!

  Wszystkie podania są dokładnie czytane i rozpatrywane, aby do organizacji dołączyły tylko odpowiednie osoby. A samo bycie osobą "uboższą" (czysty Jester) nie wyklucza nikogo pod warunkiem, że spełnia resztę wymagań i potrafi się zachować. Liczy się też przyjemność, którą można czerpać z należenia do takiej organizacji, a nie samo chwalenie się tym co się posiada
 12. Zapraszam wszystkich do składania podań: 

   

 13. Została otwarta pierwsza rekrutacja do nowo powstałej organizacji - Japan Lovers! Jakie cele ma obrane organizacja Japan Lovers?: Jesteśmy organizacją, której zarząd chce umilić rozgrywkę innym graczom na serwerze. Chcemy posiadać w swoim składzie osoby, które interesują się motoryzacją, a dokładniej JDM. Następnym z naszych celów jest integracja graczy. Planujemy organizację różnych konkursów typu zloty, wyścigi i inne. Jakie są wymogi, aby móc znaleźć się w naszej grupie?: Jako iż Japan Lovers związane jest z JDM, od członków wymagane jest posiadanie przynajmniej jednego samochodu, którego wygląd przypomina w prawdziwym życiu samochody japońskie (ZR-350, Elegy, Sultan, Blista Compact, Flash, Jester, Infernus, Uranus, Euros), Wymagana jest nie naganna kultura osobista, Kolejnym wymogiem jest staż minimum 250 godzin na serwerze, Aktywności na serwerze - minimum raz na trzy dni. Podania należy składać na naszym forum. Pozdrawiam, SkyFazz.
 14. 1. Nazwa organizacji/gangu: Japan Lovers 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/4949 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : https://imgur.com/a/yvNOc
×