Jump to content

GuteK_Forum

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About GuteK_Forum

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. @Szakal_ Lester chyba przyjął przeprosiny dając reakcje (CHYBA), czekam na werdykt. 🥺
 2. Nie, taka sytuacja nie powtórzy się nigdy więcej. A co do przeprosin to zrobiłem to na prywatną wiadomość, był to mój pierwszy krok jaki wykonałem od razu po napisaniu apelacji, jednak jeżeli sytuacja tego wymaga mogę to zrobić tutaj oficjalnie. Tak więc Panie @L3steR.af bardzo, bardzo, bardzo, BARDZO przepraszam za moje zachowanie, mam nadzieję, że mi wybaczysz i nie będzie już żadnych problemów.
 3. To nie wymiana "słowo za słowo" a raczej próba obrony i udowodnienie, że był to jednorazowy wybryk...
 4. Przepraszam bardzo, ale co samemu takiego "poustawiałem" ? Bo troszkę nie rozumiem tego jak byś mógł jaśniej. Z resztą już pisałem jak było, zrobiłem to raz, jeżeli nie wierzysz to zawsze zostaje opcja sprawdzenia kiedy zatrudniłem się w tune-lv, ponieważ mam -300 reputacji i to jedyna opcja gdzie mogę brać holownik a z tego co pamiętam to tej samej nocy wypożyczyłem stratuma żeby mieć ściganta i właśnie zrobiłem co zrobiłem... Nie oszukujmy się ale tego "buga" nie da się raczej naprawić więc i zgłaszać nie ma co, dlatego za takie akcje się banuje graczy... Z resztą ten "bug" jest tak banalnie prosty, że każdy "CJ" pracujący holownikiem jest w stanie go wykonać bez żadnej wiedzy. Dziwisz się? A ty chciałbyś bugować auta na bazie na której dzień wcześniej gość dostał za to bana? Informacje się szybko rozchodzą, osoby z mojej organizacji powiedziały osobom, które znam a nie były w organizacji, potem tamte osoby powiedziały innym i tak się rozniosło... Szczerze mówiąc wiem tyle co Ty, albo i nawet mniej, na serwerze nie grałem o stałych godzinach tylko jak wchodziłem raz na tydzień to było dobrze. Jak już wspomniałem wyżej ten "bug" jest tak banalnie prosty, że mógł to być każdy. Tak jak pisałem, może i dowodów nie mam na swoją niewinność, ale jeżeli się da to proszę aby ktoś sprawdził kiedy zatrudniłem się ostatni raz w tune-lv, może to coś da...
 5. Witam ponownie. Na początku chciałbym napisać od siebie ze szczerego serduszka bez żadnych kłamstw, że była to moja pierwsza taka akcja i co do tych "kliku dni z rzędu" nie mam totalnie pojęcia kto to wcześniej przede mną robił, więc proszę abyś nie pisał, że się na ciebie "uwziąłem" bo zrobiłem to TYLKO RAZ, niestety nie posiadam na to żadnych dowodów co jest troszkę smutne bo bez nich mogę wychodzić po prostu na kłamcę, a tego bym nie chciał... Co do tematu alkoholu to jak najbardziej rozumiem, że tłumaczenie się "Za dużo wypiłem" jest lekko beznadziejne, ale co miałem napisać? Chyba prawdę, nie? Po prostu w pewnym momencie tracisz kontrole nad tym co robisz i mimo tego, że nie chcesz mózg mówi "zrób to", a następnego dnia rano dostajesz masę wiadomości "Ale szmekiete żeś od***ał" i wtedy do ciebie dochodzi coś zrobił... ;/ Idąc dalej, temat "prześladowania" to nie będzie zbyt długi, sam sobie odpowiedziałeś. Na sam koniec zostawiłem sobie temat związany z podjeżdżaniem pod twój domek, powiedz mi tak z ciekawości jak to jest, że "nie grałeś" a mimo to widziałeś jak ktoś podjeżdża pod twój dom? 👌 A teraz tak już całkiem do tematu. Tak, była sytuacja parę dni wcześniej gdzie w kilka osób postanowiliśmy zrobić swego rodzaju "trola" na tobie, chłopaki wyczaili na forum temat gdzie opisujesz jak dziwnym trafem auta po wejściu na serwer Ci latają, oczywiście już każdy wiedział co się stało, bo nawet nam nie raz ktoś tak bugował samochody na bazie. Więc jak już mówiłem, pewnej nocy (gdzieś godzina 1-2, nie pamiętam dokładnie) podjechaliśmy pod twoją bazę POJAZDEM MARKI PATRIOT i czekaliśmy na reakcje, każdy dokładnie sprawdzał F11 i panel pod F4, twoja reakcja była natychmiastowa, szybkie zejście ze służby i jazda pod dom, więc po zauważeniu, że zbliżasz się do najbliższego mostu dzielącego los santos z twoim domem po prostu odjechaliśmy z tą oto muzyczką: Przyznam, że przez chwilę może i było to zabawne, zabiło nam trochę nudy itd. Ale w pewnym momencie chłopaki zajechali do FC gdzie zostawili mnie w radiu i odjechali, ja po prostu poogłaszałem chwilę co tam miałem i najzwyczajniej w świecie po prostu wyszedłem z gry ponieważ było już późno, z tego co mi wiadomo to oni jeszcze zostali i się z tobą bawili, tyle.
 6. Nick: KombinacjaAlpejska Serial: F4434DD15E6AEFCA24725623EB550691 Staż na serwie: Będzie z 7 lat - 3069h Nick admina: Szakal_ Powód zbanowania: Bugowanie holownikiem mechanika pojazdów zaparkowanych na bazach graczy Krótki opis sytuacji: Bugowałem auta holownikiem na bazie gracza, chyba inaczej się tego wytłumaczyć nie da... Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: No głupio zrobiłem, jednak bycie pod wpływem alkoholu na serwerze to nie jest zbyt dobry pomysł. Wiem, że źle postąpiłem i jako iż jest to mój pierwszy POWAŻNY ban liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku, odczekałem również z około miesiąc więc myślę, że to wystarczający czas na przemyślenia.
 7. Witam, z tej strony Bogumił. U mnie będzie krótko, dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy, żeby Cię matka z domu nie wyje***a. Pozdrawiam Boguś! 

  A na koniec laurka... 
  emcPcDe.jpg

 8. Wymagana jest atrapa Nitra duża Przebieg i tuning jest mi obojętny
 9. Przepraszam, że tak późno ale nie było mnie w domu przez te parę dni. No to tak, po wielu próbach złamania hasła do starego e-maila nie udało mi nic wskórać. Jednak mam pytanie, czy jest opcja przekazania mi tej gotówki na to konto (Gutek_Forum). Szkoda trochę tamtych 2500h na serwerze, no ale co zrobisz, jak komuś mocno zależy na serwerze to poświęci nawet te godziny. P.S. Konto jest zabezpieczone, e-mail aktualny itd. (Oczywiście chodzi mi o to konto z którego aktualnie pisze)
 10. Ehh, a mógł byś sprawdzić i napisać tutaj lub na pw jaki mam e-mail na tamtym koncie, bo sam już zapomniałem. :/
 11. Problem jest w ty, że moje konto ma mój stary e-mail którego nie używałem od ponad 1-2 lat, co za tym idzie nie pamiętam do niego hasła, jest opcja podania mi aktualnego hasła na prywatną wiadomość? :/
×
×
 • Create New...