Jump to content

MATID123

Gold
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About MATID123

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Według mnie można zamknąć.
 2. Pieniążki oddane @BloodLine_
 3. Dobra, nie ma problemu, jak będę w domu i go zobaczę na serwerze to oddam. Tylko że w tym zamieszaniu się już pogubiłem.
 4. Ja się wypowiem tak że nigdy już nie odkupie kodu na sell.
 5. Kupiłem ten kod w celu zarobkowym od gracza Szybki_Miras
 6. MATID123

  Do zamknięcia

  Lokalizacja: Los Santos MullholandLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/541Cena za dobę: 620eCena za nieruchomość: CW: 4k MP: 1kNazwa nieruchomości: WillaOpis: Witam, mam do sprzedania bardzo fajną Wille w bogatej dzielnicy. Willa nada się na bazę organizacji ponieważ pomieści dużo pojazdów. Dom posiada interior z Willi Madd Dogga i dwa otwarte garaże.Zdjęcia nieruchomości: https://imgur.com/a/34VdAdt
 7. Mnie też kiedyś próbował oszukać ale zobaczyłem
 8. Nick: MATID123. (mam nowe konto dzisiaj założone bo chce mieć repke na +) Staż: Na 2 koncie 2 lata i ponad 1000h Serial: C2A3D30E408F5635C14AF04FE6B556B2 Nick osoby zawieszającej: Nowak* Powód zawieszenia prawa jazdy: Niby taranowanie Opis sytuacji: Mam nowe konto ponieważ chce mieć teraz repke na + (ponieważ na starym koncie mam na -) i chciałem zdobyć repke poprzez jezdzenie na holownikach. W tej pracy również jeździł gracz PEXO, na początku wszystko było ok do momentu kiedy nie zaczął mnie i mojego kolegi TYMSONA taranować i próbować zepchnąć do wody. Pisaliśmy dużo reportów i w końcu dostał zawieszenie prawa jazdy. Po dłuższym czasie przyjechało dwóch graczy (chyba jego koledzy ale nie jestem pewien) i zaczęli nas spychać do wody i im się to udało, napisaliśmy report na tą dwójkę ale to my dostaliśmy prawko ponieważ gracz PEXO się chciał zemścić i nawet na jednym ssie jest dowód że skłamał pisząc tego reporta ponieważ napisał że my na niego to on na nas. I jeszcze pisał że my jesteśmy w dupke 6h bo pisze z jakimś moderatorem czy administratorem i ma mu zdjąć kare. Dowody: Coś od siebie: Niewiem co mam napisać bo naprawdę nic nie zrobiłem i nawet jest na ssie jak pisałem do moderatora Nowak* (ponieważ nikt nie zareagował na reporty) a on mi dał nam kare.
 9. Nick: MATID123 Wiek: 16 lat Serial: C2A3D30E408F5635C14AF04FE6B556B2 Staż: 2 lata, 920 godzin Powód zmutowania : Rozmowy na /ATC Krótki opis sytuacji: Wyrzuciło mnie z serwera, jak chciałem wejść to serwer był zamknięty. Zrobiłem sobie przerwę i wbiłem po jakijś 30-40 minutach. Podczas tego że serwer był zamknięty skończyło mi się premium, postanowiłem iść zarabiać na h2 i grzecznie zapytałem się dlaczego serwer był zamknięty i otrzymałem Mute. Zapytałem się tylko dlatego że skończyło mi się to premium. Dowody: Nie mam Coś od siebie: Generalnie bardzo przepraszam za to że się zapytałem, więcej się to nie powtórzy, zależy mi też na odciszeniu ponieważ mam mechanika na Garci i niechce go stracić ponieważ kampiłem na niego tydzień. Mam nadzieję że zostanie odciszony lub kara zostanie skrócona.
 10. @Netskyyy szczerze przepraszam ale poprostu tamtego dnia miałem zły humor, mam nadzieje że przyjmiesz te przeprosiny.
×
×
 • Create New...