Jump to content

|SEKAL|TheDonioPLL

Player
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobra

2 Followers

About |SEKAL|TheDonioPLL

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/24/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Komenda Główna MC'Donald's
 • Zainteresowania
  Złotnictwo :)

Recent Profile Visitors

948 profile views
 1. Spóźnione ale sto lat 🙂🎂😜

 2. No nie mogę ci dać gwarancji że lagów nie będę miał bo to nie możliwe ale następnym razem po prostu napiszę na siebie raport i na czacie dla lotników napiszę że muszę wylądować. A tak poza tym to nikomu się nic nie stało jak na budynku wylądowałem, gorzej by było gdybym na ulicy wylądował.
 3. Nick: The.Donio.PLL Wiek: 16 Staż: 123h 33m. Nick osoby zawieszającej: Agata* Serial: 4CCA3D690C179B666778263524566953 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie nie na lotnisku Opis sytuacji: Wylądowałem na budynku w Angel Pine z powodu iż miałem ogromne lagi i wylądowałem żeby odczekać żeby przeszły. Następnie jak wylądowałem MTA mi się zwiesiło i prawdopodobnie wtedy dostałem cofnięcie licencji. Dowody: Niestety nie mam. Coś od siebie: Ten problem niestety wynikł z winy mojego komputera, oczywiście nie chciałem tego ponieważ chciałem wbić godziny na H2 i cofnięcie licencji byłoby dla mnie nie na rękę.
 4. Myślałem że będzie śmiesznie ale tak nie było i bardzo za to przepraszam więcej to się nie powtórzy obiecuję. Szczerze przepraszam rozumiem swój błąd.
 5. Nick z Mumble: dolnio990 (To nick mojego brata) Wiek: 12 Kto Cię zbanował: nie wiem Powód zbanowania: CBK Wkurzanie ludzi na Mumble Krótki opis co zrobiłeś: Denerwowałem innych użytkowników Mumble pod nieobecność mojego brata. Link do poprzedniego podania (Czyli mojego brata): https://pylife.pl/forums/topic/271172-unban-na-mumble/?tab=comments#comment-2010841 Coś od siebie: Przepraszam i proszę o unban
 6. Nick z Mumble: dolnio990 Wiek: 15 Kto Cię zbanował: Niestety nie wiem Powód zbanowania: CBK Wkurzanie ludzi na Mumble Krótki opis co zrobiłeś: Mój młodszy brat podszył się podemnie i zaczął wkurzać innych graczy aplikacją z tekstami Zbigniewa Stonogi. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Spodobał mi się ten program i spróbuję się uporać z bratem żeby więcej tak nie robił.
 7. Nick z Mumble: dolnio990 Wiek: 15 Kto Cię zbanował: Niestety nie wiem Powód zbanowania: CBK Wkurzanie ludzi na Mumble Krótki opis co zrobiłeś: Mój młodszy brat podszył się podemnie i zaczął wkurzać innych graczy aplikacją z tekstami Zbigniewa Stonogi. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Spodobał mi się ten program i spróbuję się uporać z bratem żeby więcej tak nie robił.
 8. Ja chciałem tylko zaświadczyć w imieniu Twardego2206 że jest naprawdę moim kolegą wręcz przyjacielem i on dostał ode mnie hasło żeby zdać mi testy na Licencję L1 ponieważ nie umiałem testu praktycznego. Twardy2206 w tej sprawie jest w 100% niewinny. Dziękuję
 9. Witam bodajże przed wczoraj napisałem że rok temu ukradziono mi konto. Dzisiaj dowiedziałem się że sam sobie to konto ukradłem. Chciałem się dowiedzieć dlaczego ! Konto donio990 to moje stare konto które udostępniłem jednej która zdawała mi tylko egzaminy lotnicze ponieważ ich nie potrafiłem zdać. Ale hasło za każdym razem zmieniałem a w ogóle to mój przyjaciel któremu w pełni ufam.. Tak jak mówiłem kiedy sprzedałem Buffalo przez moją głupotę i sprzedałem za podatek bo kupujący zapewniał że resztę odda jak tylko się przejedzie wtedy nie wiedziałem co i jak i się zgodziłem. Nigdy nikomu nie ukradłem konta i nie zamierzam ! Nikomu nie rozdaje swoich haseł a także konto ktoś mi naprawdę ukradł i zmienił hasło więc dlaczego uważacie że sobie je sam ukradłem ? Proszę o odbanowanie ponieważ jestem niewinny.
 10. Chodzi o skradzione moje konto bodajże nick miałem donio990 ale nie wiem czy na pewno. I na tamtym koncie przez moją głupotę straciłem Buffalo a z miesiąc prawdopodobnie mój kolega jakoś włamał mi się na konto i zmienił hasło a samochód który tam był wraz z pieniędzmi przygarną sobie. Buffalo straciłem sprzedając go przez przypadek gdzie kupujący zapewniał że tylko na próbę niestety ja uwierzyłem i to był mój błąd.
 11. Mój nick (Obecny): The.Donio.PLL Mój serial (Obecny): 4CCA3D690C179B666778263524566953 Ostatni dostęp do konta miałem dostęp do konta/majątku: Rok temu (Dokładnej daty niestety nie pamiętam) Kiedy nie miałem ostatniego dostępu do konta/majątku: przez te kilka miesięcy czyli rok Opis sytuacji: Dokładnie rok temu skradziono mi konto na którym miałem samochód Mesę a z miesiąc wcześniej ukradziono mi Buffallo. Kiedy pewnego dnia chciałem pograć sobie i się logowałem na konto nie mogłem się zalogować nie otrzymałem żadnej informacji że dostałem bana czy coś tylko poprostu ktoś się włamał mi na konto i zmienił hasło. Osoba którą podejrzewam: Chyba mój kolega ale od długiego czasu nie utrzymuje z nim kontaktu. Ilu osobom podawałem hasło do swojego konta: Jednej osobie Czu brałem udział w handlu kontami/majątkami: Nie Screeny/dowody: Brak Czy złożyłem zawiadomienie na policji/prokuraturze: Nie
×
×
 • Create New...