Jump to content

Macrew

Player
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

3 Followers

About Macrew

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/10/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych
 • Zainteresowania
  Piłka Nozna i Motoryzacja

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. Nick: Macrew. Wiek: 15. Staż: 717h. Nick osoby zawieszającej: |JINNO|LastoAkaRudy Serial: AFFCF3ECAA0EB9AE0A55109BDCA9DBA3 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem. Opis sytuacji: Leciałem Dodo, uderzyłem w drzewo i spadłem do wody. Dowody: Brak. Coś od siebie: Chciałbym aby ta kara została zdjęta ponieważ moim zdaniem nie powinnienem jej dostać. Co prawda złamałem zasade regulaminu ze po każdym rozbiciu powinno sie pisać report, ale sytuacja w jakiej ja byłem powinna być wyjątkiem tej zasady. Odpowiedzmy sobie na pytania, Czy komuś zagrażałem?- NIE, Czy mogłem utrudnić komuś gre? - Nie. Reportu nie pisałem ponieważ nie raz byłem w takiej sytuacji ze wpadłem do wody głebokiej lub tej płytkiej i samolot po krótkiej chwili sam znikał, więc po co miałem marnować czas moderatorowi pisząc report po to by sie tylko pojawił i napisał mi ze moge iśc po nowy, tymczasem samolotu by nie było bo by znikł, oczywiście inna sprawa jakbym sie rozbił na drodze bo tu mógłbym komuś utrudnić przejazd, lub gdybym sie rozbił obok miejsca w którym znajduje się wiele graczy. Po prostu w tej sytuacji nie odczułem konieczności pisania reporta, a kare jest tu zbędna lub po prostu za długa, co innego jakby w ramach nauczki zabrać licencje na 12 max 24h ale nie na 3 dni..
 2. Nick: Macrew. Wiek: 15. Staż: 717h. Nick osoby zawieszającej: |JINNO|LastoAkaRudy Serial: AFFCF3ECAA0EB9AE0A55109BDCA9DBA3 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem. Opis sytuacji: Leciałem Dodo, uderzyłem w drzewo i spadłem do wody. Dowody: Brak. Coś od siebie: Chciałbym aby ta kara została zdjęta ponieważ moim zdaniem nie powinnienem jej dostać. Co prawda złamałem zasade regulaminu ze po każdym rozbiciu powinno sie pisać report, ale sytuacja w jakiej ja byłem powinna być wyjątkiem tej zasady. Odpowiedzmy sobie na pytania, Czy komuś zagrażałem?- NIE, Czy mogłem utrudnić komuś gre? - Nie. Reportu nie pisałem ponieważ nie raz byłem w takiej sytuacji ze wpadłem do wody głebokiej lub tej płytkiej i samolot po krótkiej chwili sam znikał, więc po co miałem marnować czas moderatorowi pisząc report po to by sie tylko pojawił i napisał mi ze moge iśc po nowy, tymczasem samolotu by nie było bo by znikł, oczywiście inna sprawa jakbym sie rozbił na drodze bo tu mógłbym komuś utrudnić przejazd, lub gdybym sie rozbił obok miejsca w którym znajduje się wiele graczy. Po prostu w tej sytuacji nie odczułem konieczności pisania reporta, a kare jest tu zbędna lub po prostu za długa, co innego jakby w ramach nauczki zabrać licencje na 12 max 24h ale nie na 3 dni..
 3. Macrew

  Wyścig Wielkanocny

  pewnie to wygrasz też xd
 4. Macrew

  Wyścig Wielkanocny

  Jaka jest liczba jajek do zebrania?
 5. Jakbym szybciej wiedział że mi konto okradziono to dawno było by po sprawie, a dowiedziałem sie dopiero w listopadzie
 6. Macrew

  Pierwsze referendum

  Mógłby ktoś mi wytłumaczyc dlaczego jest taki hejt na Kasyego?
 7. Macrew

  Pierwsze referendum

  O cholera, o tym nie miałem pojęcia.. Masakra
 8. Macrew

  Pierwsze referendum

  fragm. z opisu, Dodatkowo, z jednego komputera można zagłosować tylko raz.
 9. Za 210-230k chodzą na giełdzie Buffalo z fmk, pytałem sie graczy ile by wołali za taki samochód i miałem odpowiedzi od 145-175k, z tego co piszesz nie mam co liczyć na 180k, więc po proszę cie o kwote 160k, miałem ogromny sentyment do tamtego auta i szkoda mi zebym dostał za niego 145k. Skoro tamten po kradzieży został sprzedany za 180k (na giełdach są za 200+ ale mniejsza o to) a jedyne czym sie rózni od tamtego przed kradzieża to tym ze miał mk1 i koła ultrawide gdzie demont tych 2 rzeczy wynosi ok 20k więc jesli odejmiemy od 180k - 20k wyjdzie 160k, a gracz zawsze dolicza coś do sprzedawanego pojazdu, moim ostatnim słowem będzie prośba o 160k za niego.
 10. Ale ja pisalem o cenie buffalo bez mk1 i ultra wide, 180k to cena buffalo z mk2 mk3 i rh1 którego miałem przed kradzieżą 145k za ten pojazd to stanowczo za mało, watpie zebym dał rade kupić takiego za 145k Tak apropo ceny buffalo z tym późniejszym tunningiem po kradzieży wahają sie koło w 200-230k
 11. Doszedłem do wniosku ze masz racje moja wycena jest z kosmosu, chciałem przeprosić no zle policzylem, przepraszam Z kwoty 350k schodzę na 280k, 190k buffalo+90k tahoma, jeszcze raz przepraszam, bardzo zależało mi na tych pojazdach i mnie poniosło w tej wycenie.
 12. Cenę wziąłem z wartości tych pojazdów, to za ile je sprzedał złodziej nie ma tu nic do rzeczy, napewno nie kupie buffalo z mk 2 mk3 rh1 i unikatowymi lampkami za 145k (podobne stały na giełdzie za +200k) Jeśli chodzi o tahome to tym bardziej bym takiej nie kupil no chyba ze z prze biegiem 99k, nie wyobrazam sobie ze kupuje tahome z hydraulika i mk1 za 58k, złodziej musiał po prostu sprzedac je dobremu znajomemu.
 13. Jeśli chodzi o wycene skradzionych pojazdów, to chciałbym dostać za nie 350k, jeśli potrzeba to wyśle ich screeny ,
 14. Yy nie wam jak, ale działa dziekuję ci za pomoc . Temat do zamknięcia
×
×
 • Create New...