Jump to content

MeFedroNN

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About MeFedroNN

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

558 profile views
 1. no i jak , jest mozliwosc odbanowania mnie przed upływem kary??
 2. Tak myślę , żałuję że to zrobiłem i chciałbym móc znów zagrać i nie oszukiwać ludzi , to był głupi błąd z mojej strony i żałuje tego że nie moge grać na tym serwerze , a bardzo dobrze się na nim grało . Chciałbym dostać się znów na serwer i grać z moimi kolegami .
 3. Nick: jacak20 Serial: 5A45C78C7315BF377C76521572F2FB42 Staż na serwie: jakieś 2 lata Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: "skarga" Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za oszustwo związane z kradzieżą auta (nie zapłacenie pieniędzy) Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Skarga jest zbyt surowa , czekam już około roku , przemyślałem swoje zachowanie i nie zamierzam już nigdy robić takich rzeczy . To było ostatni raz . Proszę o odbanowanie .
 4. Nick: JZ Staż: Ponad 110h Serial: DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Nick osoby zawieszającej: @Czekolada37. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran , łamie KRD Opis sytuacji: ścigałem się z bratem i przez przypadek skręciłem w jego strone i walnąłem jego autem . Dostałem bana za taran , a przez przypadek zrysowałem bok bratowi . Dowody: - Coś od siebie: Chciałbym dostał spowrotem prawo jazdy bo przez przypadek walnąłem brata @PZ . Brat też nie wie dlaczego dostałem bana za taran jeśli obrysowałem go troche . Liczę na zwrot mojego prawo jazdy . Będe więcej razy uważał jak jade .
 5. Nick: JZ Serial: DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Staż na serwie: Ponad 110h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Błąd CD46 Krótki opis sytuacji: Dostałem UB a tu nagle mam bana , jak ? Jak dostałem dopiero co UB ... Dowody: Dowód na poprzedniej apelacji Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Proszę o najszybsze spojrzenie na to @noctropolis i odbanowanie mnie , w poprzedniej apelacji napisałeś że dostałem UB a ten ban dalej nie znikł . Powód bana mam taki , że nie oddałem kasy w ciągu 3 dni . A jak miałem to zrobić jak miałem bana na 2 tyg . Mam ją właśnie oddać dziś jak dostałem te UB ale nie dostałem . Prawdopodobnie dostałem Bana na 2tyg i jeszcze drugiego za nie oddanie kasy . A kasa ma być oddana graczowi @Christopher . Prosze o ub .
 6. Nick: JZ Serial: DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Staż na serwie: Ponad 110h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Błąd CD09 Krótki opis sytuacji: Błąd CD09 Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Więc pisze 2 tygodnie poźniej czyli dzisiaj . Czekam na odbanowanie mnie z błędu CD09 @noctropolis i musze oddać jeszcze 22k € @Christopher . Liczę na Ub . Chcę też dostać Ub na koncie brata PZ .
 7. Nick: JZ Serial: DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Staż na serwie: Poza 112h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Błąd CD09 Krótki opis sytuacji: Błąd CD09 Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chcę zostać odbanowany , bo musze gościowi oddać 22k w ciągu 3 dni , i sprawa będzie załatwiona @Christopher . Chcę dostać ogółem Unbana , ponieważ czasami wchodzą osoby trzecie na komputer i nic na to nie poradze . Nie dopuszcze już nigdy do osób trzecich na moim komputerze i nie będą się logować bez mojego wzroku . @noctropolis . Proszę o unbana i o wyrozumiałość .
 8. @noctropolis Przyszedł wczoraj kuzyn który ma z 10 lat i chciał zagrać , mówił że ma tam swoje jakieś konto to dałem mu komputer i nie wiem co robił dalej . Pewnie wpisywał głupoty żeby nie zagrałem więcej , i później mówi że nie może wejść na serwer . Patrze i błąd CD09 .
 9. Nick: JZ Serial: DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Staż na serwie: Ponad 112h Nick admina: AFX Powód zbanowania: Błąd CD09 Krótki opis sytuacji: Nie moge wejść na serwer bo wyskakuje mi błąd "CD09" , czyli serwer mnie zbanował automatycznie nie wiem za co . Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Proszę o Unbana , bo serwer mnie zbanował automatycznie za nic .
 10. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA/FORUM : jacu Link do profilu: O ile masz do niego link : http://pylife.pl/user/26725-jacu/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze : 20h Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana : AFX Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany : Prawdopodobnie za ciągłe łączenie się Błąd CD07 . Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś bana : Błąd CD07 Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Nie mam . Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Nie moge wbić na serwer już od ponad 2 dni , prosze zróbcie coś bo nie moge grać na serwerze , ciągle wyskakuje błąd CD07 "Utracono połączenie z serwerem" Admin napewno mi nie dał bana . Prosze o jak najszybszą pomoc w tym .
 11. Nick: Twój aktualny nick z SERWERA/FORUM : jacu Link do profilu: O ile masz do niego link : http://pylife.pl/user/26725-jacu/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : DC19D9DCDF5D6FDC4C4243D928B7AA53 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze : 20h Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana : AFX Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany : Prawdopodobnie za ciągłe łączenie się Błąd CD07 . Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś bana : Błąd CD07 Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Nie mam . Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Nie moge wbić na serwer już od ponad 2 dni , prosze zróbcie coś bo nie moge grać na serwerze , ciągle wyskakuje błąd CD07 "Utracono połączenie z serwerem" Admin napewno mi nie dał bana . Prosze o jak najszybszą pomoc w tym .
×
×
 • Create New...