Jump to content

Czlonek

Player
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About Czlonek

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 11/18/2003

Komunikatory

 • Numer GG
  65072917
 • Skype
  Kacper Radomski

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kościerzyna

Recent Profile Visitors

1520 profile views
 1. Sprzedane zamykać
 2. Za 40k mogę sprzedać cena do nego
 3. Model pojazdu: Tampa Przebieg: około 1000km Cena: CW. 30k CP. 1k KT. 50k kolor: Czerwony szybki Felgi: Twist Kolor świateł: standardowy Tuning: Wloty prostokątne na masce, Spoiler Wing XL. progi, Fele Twist Zdjęcia pojazdu: https://imgur.com/a/k22xqtC
 4. Data i godzina zdarzenia: około 16:00 Nick/pasek: Czlonek Nick/pasek osoby oskarżonej: Partex Mój serial: 2C3698364929D390B5BEAF880C14BEA3 Opis: Oszukuje na mechaniku Chciał wyłudzić ponad 2400e, za WYDEMONTOWANIE felg, nie za zamontowanie. Niejedni gracze mogą na oszuście stracić majątek. Dowody: https://imgur.com/a/5ZdA4Kt Oczekiwania: Jeśli jest taka możliwość to go wyrzucić z pracy. Jeśli nie do 5 dni ban Proszę przemyśleć tą sprawę bo niektórzy gracze początkowi mogą stracić na tym majątek. Proszę nie pisz (Partex), że myślałeś że piszę montaż, bo wyraźnie jest napisane.
 5. Model pojazdu: Coś fajnego Przebieg: Zobaczymy Cena: tak od 30- 40k mogę uzbierać Felgi: Zobaczymy Proszę mi nie wysyłać aut o równowartości 10k, bo i tak nie kupie.
 6. Model pojazdu: Premier Przebieg: Max do 15k Bez przesady nie kupie z przebiegiem 99k ;v Cena: Do 30k mogę zarobić Felgi: mogą być, ale wolałbym żeby nie było Proszę nie wysyłać Premierów z przebiegiem 50k, nawet jak będzie miał tuning.
 7. Przepraszam, że piszę ale czy jest taka opcja żeby sprawdzić z jakiego komputera wysłano te pieniądze albo z jakiej miejscowości? Bo z czego ja wiem do Pogromca69 nie przelał tych pieniędzy, rzadko kiedy gra. Proszę sprawdzić jeszcze raz jak pisał u góry jego hasło jest znane do mógł mu ktoś się włamać na konto i mu to sprzedać. Z mojej strony do wszystko Czlonek
 8. Proszę o Wyzerowanie konta i o odbanowanie.
 9. Jeśli jest taka funkcja czy można jakieś logi na temat Kapusniaczek. Może coś mi się przypomni.
 10. A, Kapusniaczek. nie pamiętam. Prawdopodobniej to była zwykła spłata pojazdu, ale nie pamiętam.
 11. Wszystko wytłumaczę Jak sprzedawałem Sentinala za niego dostałem około 160k, Jak go sprzedałem miałem takiego kumpla nick na serwie jak wyżej piszę "Gerano" wtedy nic jeszcze nie wiedziałem i wtedy on do mnie napisał chyba na GG czy chcę od niego kupić serwer, napisałem mu, że nie chcę gram na pylu, a on mi wtedy napisał, że jak od niego nie kupie tego serwa niby napiszę na mnie skargę, że kupuje hajs za prawdziwe. Nie wiem co miałem zrobić czy napisać do admina czy co. Napisał że jest bardzo rozwinięty. Napisał żebym mu dał całą swoją kasę, którą mam na pylu czyli te około 160k. Więc żeby nie zostać zbanowanym dałem mu kasę, a on mi dał co najlepsze gamemod z neta. Po pierwsze nie wiem jak się wgrywa gamemody do po co mi był ten gamemod, a po drugie on mi groził, że jak mu nie dam kasy do on mnie zbanuję i napiszę skargę na forum.
 12. Proszę o wyzerowaniu konta i o odbanowaniu.
×
×
 • Create New...