Skocz do zawartości

SteepeQ*

Gracz
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

29 Świetny Gość!

3 obserwujących

O SteepeQ*

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 08.08.2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska, Pudliszki

Ostatnie wizyty

672 wyświetleń profilu
 1. SteepeQ*

  [Konkurs] Darmowe Hajsiwo !

  Biorę udział
 2. Nick: SteepeQ* Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Staż na serwie: Gracz od 3 lat. Nick admina: |SAPD|DeadPool. Powód zbanowania: Bugowanie pracy fotoreportera (wytłumacz się na forum) Krótki opis sytuacji: Wraz z kolegami z nudów jechaliśmy na górę Mount Chilliad, nie wiem po co lecz miałem wrażenie że kolega @KacpeR*. chciał mnie wysadzić, ale mniejsza o to. Mniej więcej w połowie drogi do naszego auta tepnął się moderator Tuszek i każdy z nas pokolei otrzymaliśmy bany Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Po pierwsze chciałbym przeprosić bardzo za nasze zachowanie, fakt było to celowe i nie powinniśmy wykorzystywać błędu który jest w pracy fotoreportera. Pomimo moich kar chciałbym jeszcze raz przeprosić i obiecać że więcej takie coś się nie powtórzy, liczę na szybką odpowiedź oraz na UB.
 3. Nick: SteepeQ* Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Staż na serwie: Gracz od 3 lat. Nick admina: |SAPD|DeadPool. Powód zbanowania: Bugowanie pracy fotoreportera (wytłumacz się na forum) Krótki opis sytuacji: Chcieliśmy z kolegami zrobić sesyjke na MC a nagle tepnął się do nas Tuszek i osądził nas o bugowanie pracy fotoreportera Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Poprostu jesteśmy niewinni a Tuszek nas osądził o coś czego tak naprawde nie chceliśmy, licze na unbana.
 4. SteepeQ*

  Problem z kursami na taxometrze

  Problem rozwiązany, mój mózg nie pracował dziś, przepraszam. Poprostu zamiast kliknąć "podejmij zlecenie" włączałem od nowa liste zleceń ((XDDDD))
 5. SteepeQ*

  Problem z kursami na taxometrze

  Zrobiłem to z 50 razy przed napisaniem tego w tym dziale.
 6. Chcąc zabrać kurs na taxometrze resetuje całą listę a żadnego kursu nie podejmuję. Wybieram kurs który mi się najbardziej podoba, potwierdzam to przyciskiem "Podejmij zlecenie", i automatycznie po tym resetuję mi całą listę na której są kursy, a żadnego z tych kursów mi nie pokazuję ani na mapie ani na komputerze pod klawiszem "K", po prostu go nie podejmuje. Proszę o szybką odpowiedź ponieważ trochę kilometrów na taxometrze wbite mam, a nie chciałbym tego stracić. Z góry dziękuje.
 7. SteepeQ*

  Skarga na SteepeQ*

  Prawda, mogła być to jedno razowa stłuczka jednak jeden Screenshot nie potwierdza tego że "notorycznie" Cię taranowałem, a napewno nie jest to prawda. Stwierdzam również że ta sytuacja jest stara ponieważ takiego premiera już nie posiadam troche czasu
 8. Nick: SteepeQ* Staż: Gracz od 3lat. Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Agata Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jeździłem z kolegą trasą MechanikDoherty - Spawn San Fierro i dostałem zakaz jazdy prawkiem A, B, C za nic. WTF? Dowody: Nie mam dowodów ponieważ nie myślałem że dostane kare za nic Coś od siebie: Mam nadzieje że @|SMSA|Agata wie o co chodzi i pożadnie rozmyśli ta apelacje
 9. Nick: SteepeQ* Staż: Gracz od 3 lat. Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Prowned Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie Opis sytuacji: Jeżdżąc swoim autem z nudów wraz z kolegami po mapie, zauważyłem niedaleko giełdy w LS parking na którym były poustawiane latarnie oraz betonowe "stopnie" postanowiłem z nich powyskakiwać lecz niedaleko stojący gracz swoim premierem mający afka został uderzony przeze mnie raz, drugi i ostatni ponieważ Pan Prowned twierdząc że to zderzenie było celowe dał mi karę zakazu prowadzenia pojazdów (A,B,C) na okres 7dni. Dowody: Jeden z dowodów będzie w odpowiedzi tej apelacji Coś od siebie: Jedyne co mogę napisać to, to, że nie było to "celowe taranowanie" tylko przejażdżka z kumplami, dodać pragnę też że gracz poszkodowany nie pisząc mi wiadomości typu "płać", "zapłać za szkody" z miejsca napisał "reporta" na moją osobę.
 10. Nick: SteepeQ* Staż: Gracz od 3 lat. Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Nick osoby zawieszającej: |X-Force|DeadPool Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jeździłem jak dzień w dzień taxówką. Jadąc od strony południowego LV na północ, autostradą na której jest zmniejszony v/max, z racji iż byłem rozpędzony zjechałem na przeciwległy pas, na którym zaczęła się droga dwukierunkowa, Pan |X-Force|DeadPool, będąc na służbie zatrzymał mnie pod zarzutem jazdy pod prąd, będąc niemal że pewny że była tam droga dwukierunkowa zacząłem się wypierać tego. Pan DeadPool nie mając ochoty drążyć tematu ukarał mnie zabraniem mi prawa jazdy na okres 24 godzin. Dowody: Sam dowód istnieje na serwerze gdzie jest tam sygnalizacja świetlna. Coś od siebie: Będąc ukaranym chciałbym przeprosić za "Jazdę pod prąd" jednakże moim zdaniem nie jest to właściwe, ponieważ jak wspomniałem w dowodach jest tam sygnalizacja świetlna po obu stronach ruchu także, wg mnie i wszystkich których o to zapytałem jest to droga dwukierunkowa.
 11. Nick: SteepeQ* Wiek: 14 Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Staż: 3 lata Powód zmutowania : "Rozmowy niezwiązane z lotnictwem na ATC" Krótki opis sytuacji: Od jakiejś godziny na serwerze na czacie ATC panował hałas i ludzie pisali nie na temat lotnictwa, wkońcu ktoś to zgłosił i moderator KoNiK123* przyszedł na ten chat i oznajmił że będzie karał MUTE jeżeli rozmowy nie dobiegną końca. Napisałem w formie żartów "Lutuj każdemu MUTE Koniu" po czym dostałem kare wyciszenia na okres jednego dnia Dowody: Nie potrzebuje, każdy kto był na chacie zna sytuacje. Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Chciałbym uzyskać poprzez ta apelacje odciszenie ponieważ uważam iż moja kara jest nie zasłużona
 12. SteepeQ*

  Konkurs o pieniążki sponsored by Proto. Czerwiec'18

  /me zostawia dowolny komentarz (XD)
 13. Nick: SteepeQ* Staż: Gracz od 3 lat. Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Nick osoby zawieszającej: KoNiK123* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe DMowanie mechanika Opis sytuacji: Dwa dni temu kolega poprosił mnie o to czy mógłby się przejechać moim samochodem i powiedział zaraz że on płaci za naprawę. Później po przejażdżce kolega wyszedł z serwera i nie zapłacił mi za naprawę, wynosiła ona 150€. Dzisiaj gdy on ma własną prace mechanika pojechałem do niego innym samochodem i poprosiłem o naprawę z jego kieszeni ponieważ nadal zalegał mi z tymi 150€. Naprawa wyniosła 130€ lecz on nadal nie chciał naprawić więc się zdenerwowałem i zacząłem go rozjeżdżać. Przyznam również że chodzi on ze mną do klasy i nie chciałem na niego donosić itd. Dowody: nie mam Coś od siebie: Bardzo przepraszam za incydent i obiecuje że nie powtórzy się on ponownie.
 14. Pieniądze są na koncie. Można zabrać lecz nie ukrywam...(czytaj pw)
 15. Nick: SteepeQ* Staż: Gracz od 2 lat Serial: 2D9098C56EC680129C90C7DCAD941783 Nick osoby zawieszającej: Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: taran Opis sytuacji: Jechałem z koleżanką samochodem, pomyślałem że dobrze by było na początek pokazać jej jakąś opłacalną prace. Jechałem od strony BM, zależało mi na czasie i ściąłem zakręt. Pech chciał że z naprzeciwka jechał gracz, w którego niechcący wjechałem. Chciałem się zatrzymać, lecz nie miałem czasu zbytnio, więc zapłaciłem mu 50euro ((Był to perek więc spokojnie starczyło)) Kawałek dalej wywaliło mnie z pojazdu i otrzymałem zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) na 5dni... Dowody: Coś od siebie: Chciałbym odzyskać prawo jazdy lub otrzymać mniejszą kare, ponieważ zależy mi aby pokazać przyjaciółce jak zacząć grę, a bez pojazdu to niemożliwe.
×