Jump to content

Mlekowita

Player
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About Mlekowita

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

907 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: 2020-04-09 godzina jakoś chyba pod wieczór ale już nie pamiętam. Nick/pasek: Mlekowita. Nick/pasek oskarżonej osoby: taczka012. Mój serial: A665E71C24FEAB9292795B64E4B7B5A1. Opis: Więc tak taczka012 napisał mi czy jest możliwość sprzedaży pereniala w ratach (Pierwsza rata 60k i napisał że do soboty 2020-04-11 odda mi 65k łącznie 125k) ja na ss gracz podziękowal za sprzedaż i napisał że na 100% odda i do dnia dzisiejszego nie ma z nim kontaktu nie pisałem skargi wcześniej bo chciałem poczekać tydzień bo myślałem że wyjechał gdzieś na święta czy cos ale jak widać nie. Chciałbym odzyskać tą część pieniędzy lub perka w takim stanie jakim był sprzedany czyli mk2, mk3, rh1, felgi rimshine,halogeny przeciwmgielne. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/g5SjINh Chciałbym też dodać że napisałem na forum do taczka012 o skardze i gracz odczytał i nic nie odpisał. Pozdrawiam Mlekowita.
 2. Model pojazdu: Infernus. Przebieg: - obojętnie może być nawet 100kp. Cena: - posiadam 1kk i chciałbym kupić infernusa na raty lub z przebiegiem 80-100k bez tune do 1,5kk. Felgi: - ...
 3. Nick: Mlekowita. Staż: Ponad 1k godzin na starym koncie 5 lat. Serial: 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3. Nick osoby zawieszającej: Matu. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran u mechanika. Opis sytuacji: Jakiś gracz zamiast wyjechać przodem z mechanika LS to wyjechał tyłem i ja jechałem i wycofał we mnie i chciałem mu zapłacić za szkody chociaż to jego wina ale on zaczął mnie wyzywać to nie zapłaciłem i dostałem zakaz prowadzenia pojazdów. Dowody: Brak. Coś od siebie: Przepraszam za tą sytuację ale nie ja jedyny byłem winny temu wszystkiemu. Bardzo proszę o odwieszenie prawa jazdy ponieważ go potrzebuję.
 4. Nick: Mlekowita. Wiek: 16 lat. Serial: 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3. Staż: Ok 1300 godzinek. Powód zmutowania : Wyzwiska. Krótki opis sytuacji: Więc tak podszedł do mnie ten kacper na giełdzie i dał mirasową cenę za moja tahome ja napisałem że mirasom mówię nie więc dałem mu mirasową cenę za jego auto i on zaczął mnie wyzywać więc ja jego zacząłem. Dowody: Nie robiłem ss. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Więc tak gracz zrobił ss moich wyzwisk ale swoimi słowami co mi pisał już się nie pochwalił Więc chciałbym przeprosić za tą sytuację proszę o unmute zależy mi na pisaniu ponieważ muszę szybko auta sprzedać Naprawdę żałuję a co do gracza to jest bezsensowny obrażał jako 1 jak ja go obrażałem to zrobił ss a sw rozmów już nie pokazał ale trudno Pozdrawiam.
 5. Nick: Mlekowita. Staż: Ponad 1000 godzinek. Serial: 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3. Nick osoby zawieszającej: |KOMIS|ZIELUNINIO92. Powód zawieszenia prawa jazdy: Próba dm pojazdem. Opis sytuacji: Więc tak stałem buffkiem na spawnie SF i gracz nie pamiętam nicku chyba próbował AFK bo pisałem do niego a ten nic i się nie ruszał to go przejechałem parę razy żeby się upewnić czy napisze coś czy nie a on Skarga na forum wiem że nie można tak robić ale nie chciałem go zabić i nie zabiłem. Dowody: Brak. Coś od siebie: Witam Serdecznie, chciałbym przeprosić za tą całą sytuację naprawdę myślałem że gracz próbuje AFK wiem że nie można DM pojazdem. Bardzo przepraszam i proszę o odwieszenie Dzisiaj piątek potem sobota i niedziela chciałbym pograć normalnie na serwerze . Pozdrawiam.
 6. Nick: Mlekowita. Staż: Ponad 1000 godzinek. Serial: 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3. Nick osoby zawieszającej: Vespe. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran + Odwalanie. Opis sytuacji: Wyskoczyłem buffkiem z górki koło giełdy sf i staranowałem przez przypadek. Dowody: Brak. Coś od siebie: Witam chciałbym przeprosić za to wszystko wiem że to była jazda bravurowa żałuję tego a bardzo bym chciał sobie pojezdzić na taxi. Prosze o odwieszenie. Pozdrawiam.
 7. Nick: Mlekowita. Wiek: 16 lat. Serial: 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3. Staż: Ponad 1000 godzin. Powód zmutowania : CBK w reporcie. Krótki opis sytuacji: Więc tak nie pamiętam nicku gracza ale powiem wprost zapytałem się tego gracza co to ma taki duży przebieg a on do mnie Twoja stara i zaczynał wyzywać mi moją Mamę napisałem 3 reporty na niego nic nikt z tym nie zrobił a jak napisałem do niego :dekl: i że chyba coś nie tak masz w domu że od razu po rodzicach jedziesz dostałem ostrzeżenie to się zdenerwowałem że on może wyzywać rodziców itp i nie otrzyma żadnej kary to napisałem w reporcie :Kurwa:. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Nie posiadam. Coś od siebie: Drogi Krassa piszesz że nie skrócisz lub nie odwiesisz kary. No wiem jechałem go również ale miałem powód jak już wspomniałem jechał po mojej mamie to ja po jego ale jak już dostałem ostrzeżenie to przestałem przezywać go dałem "Ignorowanie wiadomości na niego" i było wszystko ok pracowałem na mechu i cały czas patrzyłem na czerwony pasek i nie dostał ostrzeżenia bynajmniej tak widziałem dlatego napisałem tego głupiego reporta z tego co wiem to każdy zasługuje na drugą szansę a mi zależy na unmute ponieważ mam pracę na tune ls na zwolnienie jej czekałem 3 tygodnie i nie chce jej stracić z dodam jeszcze że jak on wyzywał mi mamę wysyłałem w reporcie jego co pisał do mnie "Twoja stara" itp i nikt nie reagował to poczułem się odrzucony wyglądało to tak że każdy może tu po rodzinie jechać i nic mu się nie stanie. Tak jak wspomniałem po ostrzeżeniu ogarnąłem się i nic nie pisałem już do niego tylko normalnie pracowałem CBK w reporcie za jedno słowo 7 dni. Zawsze jak patrzyłem na pasek to gracze za CBK na 2-3 dni dostawali. Moim zdaniem kara jest do zdjęcia ponieważ tamten gracz też powinien dostać mute ponieważ on zaczoł a ja zkończyłem. Mam dużo żeczy to zrobienia w grze i nie mg przez mute Proszę dać mi szansę i zdjąć karę dostalem jeszcze na taki okres czasu dzisiaj niedziela a potem od czwartku jest wolne i chciałbym sobie pograć normalnie. PS nie jestem taki że obrażam graczy i rodziców po prostu mnie poniosło ponieważ Mama jest najważniejszą osobą. Krassa prosze zdejmij karę przepraszam za to wszystko zależy mi bardzo. Pozdrawiam
 8. Nick: Mlekowita. Wiek: 16 lat. Serial: 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3. Staż: Ponad 1000 godzin. Powód zmutowania : CBK w reporcie. Krótki opis sytuacji: Więc tak nie pamiętam nicku gracza ale powiem wprost zapytałem się tego gracza co to ma taki duży przebieg a on do mnie Twoja stara i zaczynał wyzywać mi moją Mamę napisałem 3 reporty na niego nic nikt z tym nie zrobił a jak napisałem do niego :dekl: i że chyba coś nie tak masz w domu że od razu po rodzicach jedziesz dostałem ostrzeżenie to się zdenerwowałem że on może wyzywać rodziców itp i nie otrzyma żadnej kary to napisałem w reporcie :Kurwa:. Dowody: Nie posiadam. Link do poprzedniego podania: Nie posiadam. Coś od siebie: Witam chciałbym przeprosić za tego głupiego Reporta po prostu zrobiło mi się przykro jak przezwał mi mamę i pisałem reporty i administracja nic z tym nie zrobiła a ja nagle ostrzeżenie nie przezywaj innych graczy a on nawet ostrzeżenia nie dostał "Upiekło mu się" dlatego z nerwów tak napisłem gram tu dość sporo i pierwszy raz tak napisałem w reporcie bardzo tego żałuję proszę o zdjęcie kary ponieważ Pracuję na Tune LS i nie mg pracować Ponieważ mam mute. Z góry dziękuję Pozdrawiam Serdecznie
×
×
 • Create New...