Jump to content

|TUNE-LV|FAPSON.

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About |TUNE-LV|FAPSON.

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/27/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poznań

Recent Profile Visitors

144 profile views
 1. Dobra to czk sie zaloguje
 2. Dobra dobra sr typie miales sapy o karo. Nie zauważyłem tej szyby po prostu sie tak zdarza to że ty jestes idealny to nie znaczy ze wszyscy sa
 3. https://imgur.com/nBYGj3W
 4. Ja nie rozumiem o co tobie chodzi nic ci się nie stało a przezywasz to jak mrówka okres. Nie kłamałem w grze bo byłem przekonany ze odpaliłem nagrywanie niestety mi się nie odpaliło bywa to tylko program i może mieć jakieś wady. Tutaj nie kłamałem bo dopiero jak powiedziałeś ze chcesz nagranie to zobaczyłem a go nie było bo jak wspomniałem powyżej się nie odpaliło.
 5. Otóż mam problem iż mój program do nagrywania się nie odpalił kiedy rozpocząłem mogę to udowodnić tylko w jeden sposób otóż musiał byś podjechać pod stanowisko jeszcze raz a ja to nagram i zobaczysz ze wyskoczy tobie to samo powiadomienie.
 6. Witam owa sytuacja jest po części prawdziwa byłem tam i wszedłem na miejsce z regulacją mk jednak nic nie zmieniłem. Owa wiadomość o treści „Układ tiuningowy mk2 został przeprogramowany” została wyświetlona graczowi ponieważ wszedłem do panelu ustawień i od razu wyszedłem nie ruszając niczego. Mam dowód w postaci nagrania które będę mógł dodać jeżeli będzie taka potrzeba. Chciał bym przeprosić gracza o nicku : KariuS jeżeli czuje się obrażony. Mam nadzieje, że przedstawiłem sytuacje prosto i zrozumiale tak żeby nie było jakiś niewłaściwych kar w moja stronę.
 7. Sprzedam MESSE z coutterami, przeb 70k a sprzedam za 15k (cena do ustalena)
 8. Nick: RapsoN$ Link do profilu: http://pylife.pl/user/27056-rapson/ Serial:34B8C54510F4A0D64C11FD8B68B89DA3 Staż na serwie: 81h7m Nick admina: (nie pamiętam) Powód zbanowania: Za za częste próby wejścia na serwer Krótki opis sytuacji: Próbowałem zalogować się na moje stare konto ale nie mogłem sobie przypomnieć nicku, a więc próbowałem raz to od imienia raz od starych loginów z innych gier, ale nie mogłem znaleźć tego jedynego, i dostałem karę aż na 10 lat! Dowody: Jedynym moim dowodem może być tylko to, że piszę tę apelacje Link do poprzedniego podania: (wcześniejsze podania były źle sformułowane) Coś od siebie: Mam nadzieje, że moja apelacja zostanie przeczytana i dostanę UNBANA, ponieważ przez to nie mam w co i gdzie grać .
 9. Nick: RapsoN$ Link do profilu: http://pylife.pl/user/27056-rapson/ Serial:34B8C54510F4A0D64C11FD8B68B89DA3 Staż na serwie: 81h7m Nick admina: (nie pamiętam) Powód zbanowania: Za za częste próby wejścia na serwer Krótki opis sytuacji: Próbowałem zalogować się na moje stare konto ale nie mogłem sobie przypomnieć nicku, a wię próbowałem raz to od imienia raz od starych loginów z innych gier, ale nie mogłem znaleźć tego jedynego, i dostałem karę aż na 10 lat! Dowody: Jedynym moim dowodem może być tylko to, że piszę tę apelacje Link do poprzedniego podania: (wcześniejsze podania były źle sformułowane) Coś od siebie: Mam nadzieje, że moja apelacja zostanie przeczytana i dostanę UNBANA, ponieważ przez to nie mam w co i gdzie grać .
 10. Dostałem bana za za częste próbowanie wejścia na konto.Mój nick to RapsoN$.Bana dostałem ponieważ próbowałem zalogowac się na moje stare konto ale nie mogłem sobie przypomniec loginu, awięc próbowałem raz to od imienie raz od starych loginów aż dostalem BANA.Kara którą poniosłem jest na 10 lat!Bardzo bym prosił o unbana poniewaź nie mam w co i gdzie grac a to byl najleprzy server MTA.
 11. Dostałem bana za za częste próbowanie wejścia na konto.Mój nick to RapsoN$.Bana dostałem ponieważ próbowałem zalogowac się na moje stare konto ale nie mogłem sobie przypomniec loginu, awięc próbowałem raz to od imienie raz od starych loginów aż dostalem BANA.Kara którą poniosłem jest na 10 lat!Bardzo bym prosił o unbana poniewaź nie mam w co i gdzie grac a to byl najleprzy server MTA.
×
×
 • Create New...