Skocz do zawartości

Kofler

Gracz
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Świetny Gość!

2 obserwujących

O Kofler

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

601 wyświetleń profilu
 1. Kofler

  Sprzedam Sandkinga na wypasie!

  320
 2. Kofler

  Sprzedam Sandkinga na wypasie!

  cw
 3. Kofler

  skarga na Stronguu

  Ale w twoim przypadku powinien być jeszcze ban ponieważ celowo to zrobiłeś aby twój kolega przejął stanowisko. Dobra to była moja ostatnia odpowiedź chyba że będziesz pisał jakieś bzdury. Pozostawiam tą skargę adminowi.
 4. Kofler

  skarga na Stronguu

  To ty zrobiłeś afere bo na mnie skarge napisałeś a sam bez winy nie byłeś. No a czemu mnie zabiłeś bo jeszcze o to nie zapytałem. Chyba bez powodu byś mnie nie zabijał bo po co. Sam byś był zły gdyby ktoś ciebie zabił tylko dlatego żeby zająć koledze stanowisko a potem dzielić się nim. Jeżeli tak bardzo cie to boli to mogę dostać tego mute ale oczekuje że dostaniesz bana na prawko za dm pojazdem ponieważ to ty zacząłeś tą całą aferę.
 5. Kofler

  skarga na Stronguu

  Takich które potwierdziłyby że powinienem dostać karę. Owszem wypowiedziałem słowa które cie obraziły, ale przeprosiłem cie za nie. A ty wczoraj zabiłeś mnie żeby zdobyć stanowisko na mechu. W po zabiciu jak wróciłem na stano przed tobą to ty jeszcze wbiłeś mi na stano i pisałeś że pierwszy byłeś. Uważam że sam powinieneś dostać prawko. Jeszcze dzisiaj mi też przeszkadzałeś bo blokowałes moje stanowisko.
 6. Kofler

  skarga na Stronguu

  Dobrze ale jak dotąd nie przedstawiłeś żadnych sensownych argumentów. A to co ja mówie to prawda i to ty dalej brniesz w swoją własną prawdę.
 7. Kofler

  skarga na Stronguu

  No jak mam inaczej myśleć jak jeszcze przez zabiciem mnie wypchałeś mnie ze stanowiska po to aby retard je zajął. Tym bardziej że były wtedy wszystkie stanowiska zajęte.
 8. Kofler

  skarga na Stronguu

  Jak pisałeś skarge to retard był na stanowisku jak skończyłeś ty go tam zastąpiłeś Potem jeszcze kilka razy to stanowisko było wymieniane
 9. Kofler

  skarga na Stronguu

  Że wymienialiście się co jakiś czas na tym stanowisku żeby nikt inny go nie wziął
 10. Kofler

  skarga na Stronguu

  Mi się jednak wydaje że @retard. to twój kolega ponieważ potem z nim dzieliłeś jedno stanowisko
 11. Kofler

  skarga na Stronguu

  To może przedstaw swoją wersje wydarzeń
 12. Kofler

  skarga na Stronguu

  Mogę tylko za to przeprosić napisałem to pod wpływem emocji. Powodem tego było to że tych 2 graczy zaatakowało mnie żeby wziąć stanowisko. Ten który napisał skarge zabił mnie a gracz @retard. wziął moje stanowisko. Potem gdy wróciłem na swoje stanowisko po zginięciu gracz retard stał już na moim stanowisku. Gdy we 2 staliśmy na 1 stanowisku przyszedł admin i przyznał mi racje że to ich wina ale ja odpuściłem i zszedłem ze stanowiska. Także tak wyglądała cała sytuacja.
 13. Kofler

  Licytacja Komis LV

  260k
 14. Kofler

  Sprzedam burgera w LS-TEMPLE

  lock
×