Skocz do zawartości

Patrykoson*dead

Premium
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 CJ

1 obserwujący

O Patrykoson*dead

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 13.12.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dortmund

Ostatnie wizyty

156 wyświetleń profilu
 1. Nick: PatrykoSonnStaż: 216h 44m. 2lata Serial: ADC833BEE910280602C4B96221DAF12Nick osoby zawieszającej: Agata*Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie sandemOpis sytuacji: Jechałem sandkingiem na giełdę SF i uderzyłem raz w kolegęDowody: niestety nie mamCoś od siebie: Żałuję że wjechałem w niego na tej giełdzie i wiem że nawet jak to był mój kolega to było głupie zachowanie i to nigdy się nie powtórzy.Prosiłbym o anulowanie kary, bądź zmniejszenie jej do 1 dnia.
 2. Skarga na TriperQ*

  Dorzucam od siebie że owy gracz od 10 minut pisał że musi szybko wychodzić i da pieniądze na naprawę Auta.Każdy mu odpisał że nie ma czasu a on zamiast w końcu pojechać i naprawić to wolał nas wyzywać i wciąż zwlekać z naprawą.Powiedział także na końcu że nie będzie naprawiał auta a w regulaminie czarno na białym jest napisane że niestosowanie się do niego skutkuje wydaleniem z organizacji. Po wyrzuceniu gracz domagał się zwrotu Pieniędzy za wstęp gdzie w regulaminie także napisane jest że nie zwracamy pieniędzy za wstęp. Wyzywanie innych graczy za swoją głupotą nie powinno mieć miejsca. Sugerowałbym mute ewentualnie ban za karygodne zachowanie.
 3. Skarga na Ultimatep CBK

  W tym momencie mówiłem o graczu @Kvbix.Dobra przestańmy robić bezsensowny spam i czekajmy na odpowiedź RCONa.
 4. Skarga na Ultimatep CBK

  Potwierdzam, byłem przy owym zajściu.Obydwu graczy robiło kamikadze na mecha po całym zajściu kolega piszę cały czas znaki zapytania jakby nie wiedział o co chodzi, po chwili jednak przypomniał sobie co się działo i mówił ze kolega latał a on siedział jako pasażer.Według mnie robienie ciągłego kamikadze na mecha nie nazywa się "zarabianiem" .
 5. Nick: PatrykoSonn Staż: 35h 42m 10miesiecy(przerwa) Serial: ADC833BEE910280602C4B96221DAF152 Nick osoby zawieszającej: SayOkay Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Grałem z kolegą na farmie i dla zabawy uderzaliśmy w siebie. Dowody: niestety nie mam Coś od siebie: jest to moje pierwsze zawieszenie prawa jazdy
 6. Wniosek o wzrot prawa jazdy.

  Nick: PatrykoSonn Staż: 35h 42m 10miesiecy(przerwa) Serial: ADC833BEE910280602C4B96221DAF152 Nick osoby zawieszającej: SayOkay Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Grałem z kolegą na farmie i dla zabawy uderzaliśmy w siebie. Dowody: nie mam Coś od siebie: jest to moje pierwsze zawieszenie prawa jazdy
×