Jump to content

mazurevich

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About mazurevich

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

87 profile views
 1. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że mechanik po wejściu w panel mk i nawet nigdy nic nie ruszy i zapisze to i tak pojawi się ten komunikat 🙂
 2. Kilka lat temu mieliśmy podobną sytuację ze względu na korzystanie z tego samego Internetu. Wtedy wszystko się wyjaśniło i mam nadzieję że tu też tak się stanie. Wczoraj również była sytuacja jak się logowałem właśnie u niego przy użyciu dobrego hasła ale złego loginu(Przedtem miałem w nicku wielkie "M" a teraz jest małe i nie brałem tego pod uwagę stąd też może wywodzić się problem z logowaniem.
 3. Nick: |CHOY|Mazurevich Staż: 147h Serial: DAAE21BBF653748AF1CD41BBDCAC7092 Nick osoby zawieszającej: Ukyori* Powód zawieszenia prawa jazdy: Rzekome blokowanie autobusu Opis sytuacji: Zacznijmy od tego jak bardzo nieobiektywny jest ten moderator.Jadę sobie z kolegą obok giełdy LV i zza zakrętu wyjeżdża gracz w autobusie pod prąd i taranuje mi auto.Nie chciał zapłacić za szkody więc postanowiliśmy go zreportować i przyblokowaliśmy go z obu stron przez jakieś może 10 sekund?.Następnie dostałem warna żebym nie blokował WIĘC SIĘ ODSUNĄŁEM aby mógł wyjechać lecz gracz w autobusie tego nie zrobił.Dosłownie 5/10 sekund po warnie ten moderator zabiera mi prawo jazdy na 2 dni z powodu blokady.Te blokowanie nie było najlepszym pomysłem ale zastosowaliśmy się do warnów i się odsunęliśmy a ten moderator uczynił co uczynił :-) Dowody: Nie potrzeba tutaj żadnych dowodów Coś od siebie: Zacznijmy od tego jaką niekompetencją wykazał się ten moderator.Czy to jest normalne aby po zastosowaniu się do warna po kilku sekundach zabrał prawo jazdy? Nie sądzę,ponadto wykazał niesamowity poziom hipokryzji nie reagując ani trochę na to co zrobił gracz w autobusie(któremu zostało zabrane również prawo jazdy ale po jakiś 5 minutach i to przez innego moderatora). Dodatkowo mam pytanie;Po co są na tym serwerze warny skoro i tak nic nie znaczą?
×
×
 • Create New...