Jump to content

wodahs

Player
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 CJ

2 Followers

About wodahs

 • Rank
  CJ
 • Birthday 05/13/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Minden
 • Zainteresowania
  Marnowanie prądu

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. Nick: wodahs Serial: 71D4FFBE52565358BD9B4FE030A01FA1 Staż na serwie: Łączny czas gry: 1605h 38m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Wystawiłem Turismo za cenę 850k na giełdzie LV , niszczącym tym gospodarkę serwera Dowody: Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/325189-skarga-na-wodahs/?tab=comments#comment-2359037 Coś od siebie: Ja tutaj bym chciał przeprosić tych wszystkich graczy, którzy na prawdę chcieli kupić Turismo, i kampili na niego. Był to troll , i nie uważam aby było śmiesznym marnowanie czasu innych graczy na serwerze. W przyszłości nie mam zamiaru już bawić się w te wszystkie gry, i zawieszenia konta, ponieważ to również generuje niepotrzebne emocje u mnie. Dobrze wiem ile pracowałem na ten samochód, i nie chciałbym go od tak stracić. Jeśli czyta to któryś z chłopaków stojących przy Turismo w tamtym czasie - jeszcze raz przepraszam.
 2. Nick: wodahs Serial: 71D4FFBE52565358BD9B4FE030A01FA1 Staż na serwie: Łączny czas gry: 1605h 38m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Wystawiłem Turismo za cenę 850k na giełdzie LV , niszczącym tym gospodarkę serwera Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Ja tutaj bym chciał przeprosić tych wszystkich graczy, którzy na prawdę chcieli kupić Turismo, i kampili na niego. Był to troll , i nie uważam aby było śmiesznym marnowanie czasu innych graczy na serwerze. W przyszłości nie mam zamiaru już bawić się w te wszystkie gry, i zawieszenia konta, ponieważ to również generuje niepotrzebne emocje u mnie. Dobrze wiem ile pracowałem na ten samochód, i nie chciałbym go od tak stracić. Jeśli czyta to któryś z chłopaków stojących przy Turismo w tamtym czasie - jeszcze raz przepraszam.
 3. Waszym zdaniem zwyczajny troll, to i moim zdaniem zwyczajna kara. Skoro troll ceną na giełdzie , to i ban do tego pasujący - 2d-5d prawa jazdy, z tego co się orientuję. Zerowanie konta bądź oddawanie samochodu , tylko dlatego że stał na giełdzie nie stoi w grę. Edit: Czekam na RCON.
 4. Tak jak pisałem poprzednio, samochód zostaje wycofany ze sprzedaży i już się w niej nie pojawi w najbliższym czasie. Z mojej strony nie padło ani jedno zdanie, że sprzedaje Turismo akurat tobie, bądź komukolwiek.
 5. Im więcej piszesz o wyroku i bardziej ci na nim zależy, tym ja bardziej nie rozumiem za co on ma być. Turismo wystawione 850k - cena startowa. Gdzie jest powiedziane, że musi się zaczynać od 999k? Ja równie dobrze mógłbym go wystawić nawet i za 1€. No i co? Lecimy w górę aż kto da najwięcej. No chyba nie chciałbyś go kupić od razu za 1€, hm? To jest tak zwana licytacja Irvs, a nie cena "kup natychmiast". Ja bym cię jeszcze na koniec chciał poprosić o napisane kary jakiej ty wobec mnie się spodziewasz.
 6. Masz racje, fajnie mnie trollujesz twoimi bezsensownymi pod wpływem podniecenia po zobaczeniu Turismo za 850k skargami na forum. Cena Turismo nie była stała i każdy mógł ją podbić. W sprawie długu jaki sobie zrobiłeś, nie będę w niego ingerować. Każdy pieniądze sobie załatwia w sposób dla niego najwygodniejszy. Edit: Czekam na odp ze strony RCON.
 7. Przepraszam, to nie była cena stała, tylko do podbicia. Oferta sprzedaży Turismo zostaje wycofana, i nigdy nie wróci na rynek. Sorry, rozmyśliłem się. Może kiedy indziej.
 8. Mieliśmy wyprawianą imprezę u mnie w mieszkaniu i podczas większej posiadki przychodzą głupie rzeczy do głowy. Wiadomo, atmosfera ze znajomymi. Z tego co wiem Turismo na giełdzie było wystawione około godziny 4:00 i najzwyczajniej w świecie zapomnieliśmy go stamtąd zdjąć. Z czasem przybyło więcej graczy na serwer i się zaczęło oblężenie. Samochodu nie mam zamiaru sprzedać koledze. Pożyczkę wziął w ciemno i bez jakiegokolwiek potwierdzenia ode mnie , że mam zamiar sprzedać mu ten samochód.
 9. Nazwa organizacji/gangu: At This Moment Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/4430 Logotypy: Full HD https://i.imgur.com/dRKxl1C.png 128x128 https://i.imgur.com/BclNdqr.png 64x64 https://i.imgur.com/IgnOBiN.png 32x32 https://i.imgur.com/mXfGhvW.png Pasek https://i.imgur.com/zqHPvH8.png
 10. Logotypy: Full HD https://i.imgur.com/dRKxl1C.png 128x128 https://i.imgur.com/BclNdqr.png 64x64 https://i.imgur.com/IgnOBiN.png 32x32 https://i.imgur.com/mXfGhvW.png Pasek https://i.imgur.com/zqHPvH8.png Pozdrawiam
 11. Na początek najważniejsze informacje: Mój Obecny Nick na Serwerze: |ATM|wodahs Serial: 71D4FFBE52565358BD9B4FE030A01FA1 Staż / Łączny Czas na Serwerze: Gracz od 7 miesięcy / Łączny czas gry: 368h 44m. (źródło: http://panel.pylife.pl/gracz/348673) Nick Admina od którego otrzymałem cofnięcie Prawa Jazdy: |ASAPD|biszkopt. Swoją drogą chciałbym zaznaczyć, iż jest to moja pierwsza Apelacja na jakikolwiek temat dotyczącego serwera Play Your Life jak i samego Siebie, więc prosiłbym o wyrozumiałość Ale do rzeczy: Powód zawieszenia prawa jazdy: Skoki na Dach Mechanika San Fierro Opis Sytuacji: Sytuacja dość śmieszna lecz poważna. Mianowicie chciałem pokazać pewnemu graczowi (koledze) jak wjechać/wlecieć na dach Mechanika San Fierro (Doherty bodajże). Za pierwszym razem udało się tam dostać tylko jednej osobie. Byłem to ja. Spędziłem na dachu kilka minut, przyglądając się w międzyczasie mojemu koledze jak nieudolnie próbuje się wdrapać na Dach Mechanika, po czym dostałem ostrzeżenie abym zjechał na dół, gdyż nie jest to parking. Po wylądowaniu na ziemi, chciałem pokazać koledze jak tam prawidłowo wjechać. Kazałem mu jechać równo za mną. Rozpędziliśmy się do ponad 160 km/h i wjechaliśmy na "wybitkę". Niestety prędkość okazała się zbyt duża, i od razu zlecieliśmy na ulice po drugiej stronie Mechanika Doherty. Po chwili zauważyliśmy latającą "suszarkę" która celowała prosto w nas. Wtedy wiedzieliśmy, że jest to już koniec. Coś od Siebie: Zdaję sobie z tego sprawę, iż powinienem przestać wjeżdżać na dach Mechanika już wtedy, gdy dostałem ostrzeżenie. Tłumaczyłem, że jeśli jeszcze raz tak zrobimy, to dostaniemy po Prawku. Po pewnym czasie powiedziałem, że jest to ostatni raz, gdyż nie chce dostać bana na 7 dni za odwalanie i dzikie stunty. Powiedziałem, że gdy już tam wskoczymy, od razu zjeżdżamy, by nie dostać Cofnięcia Prawa Jazdy. I tak owszem wyciągnąłem z tego jeden, i to konkretny wniosek: Nie wjeżdżaj na dach Mechanika, bo cię dojedzie Admin ze "suszarką" Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie sytuacji
 12. Elegy zbieramy! ;D

×
×
 • Create New...