Jump to content

Wujaszek.

Player
 • Content Count

  2426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

901 Świetny Gość!

3 Followers

About Wujaszek.

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday 03/08/2000

Komunikatory

 • Skype
  K
 • Website URL
  http://U

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  34.025527, -118.765043
 • Zainteresowania
  Muzyka i ogólnie takie tam ;]

Recent Profile Visitors

11932 profile views
 1. Nick: Wujaszek Staż: 6 lat Serial: AB8AB9D28BF1B7C9EA5AF02BD3E32352 Nick osoby zawieszającej: @noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: celowy taran i proba zepchniecia do wody - https://pylife.pl/forums/topic/337419 Opis sytuacji: Według gracza @Pawex próbowałem go zepchnąć do wody. Dowody: - Coś od siebie: Witam, tak przyznaję się, że jeździłem szybko bulletem, przyznaję się również, że mogłem mieć lagi i nie twierdzę ze nie staranowałem w/w gracza. Piszę apelację, ponieważ uważam, że kara nadana na moje konto jest niesłuszna i zbyt długa, dlaczego? Odpowiem w punktach: cytując regulamin działu Pozostałe skargi: "Nie składamy skarg za za uszkodzenie pojazdu, chyba że było to faktyczne destruction derby. Takie rzeczy należy zgłaszać poprzez komendę /raport na serwerze." @Pawex, dlaczego nie użyłeś komendy /raport? Uważasz również, że uderzenie w Ciebie było "destruction derby"? druga sprawa - @Pawex, dlaczego nie napisałeś do mnie wiadomości prywatnej o zwrot kosztów? Jeżeli faktycznie w Ciebie uderzyłem (oboje nie wiemy czy to był lag, czy nie) z chęcią bym pokrył koszty @noctropolis, nie uważasz, że za przypadkowe uderzenie (nie wiem czy było faktycznie, czy miałem laga/ścinkę - po prostu nie pamiętam) zabranie prawa jazdy na 7 dni jest karą adekwatną do czynu przedstawionego w dowodach przez w/w gracza? Pamiętając o regulaminie działu Pozostałe skargi. @Pawex, gdzie Ty tam widzisz próbę zepchnięcia do wody? Gdyby ktoś chciał Cię zepchnąć do wody uderzyłby od boku, nie od tyłu Tutaj link do skargi. Liczę na szybkie, oraz pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam Wujaszek
 2. Bardzo fajne, lecz pierwsze zdjęcie jest nieczytelne:)
 3. Model pojazdu: Intruder id 59172 Przebieg: 250km Cena: CW: 60k, MP: 1k, KT: Brak Kolor: Czerwony SAMC 2016 rok Felgi: Jak na zdjęciu Kolor Świateł: Standardowe białe Tuning: Felgi Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/mUeq7WW Przebieg pojazdu może się nieznacznie zwiększyć. Jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazd zostanie u mnie.
 4. Model pojazdu: Sabre id 92743 Przebieg: 30km Cena: Licytacja od 20k, MP: 1k, KT: Brak Kolor: Zielona strzała Felgi: Brak Kolor Świateł: Standardowe białe Tuning: Brak Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* Zależy mi na szybkiej sprzedaży, jednak jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazd zostanie u mnie.
 5. Masz tak lekkie pióro, że artykuły, które wychodzą spod Twojej ręki same się proszą o przeczytanie. Genialne!
 6. Po pierwsze podaj serial, po drugie wiesz, ze musisz zatrudnic sie w budynku SM odpowiadającemu urzędowi, w ktorym sie zatrudnileś? Czyli jezeli sie zatrudniles w urzędzie lv, to musisz rozpocząć pracę w budynku SM w LV, analogicznie do innych miast, po trzecie, czy łamałeś regulamin SM? Jeżeli tak mogłeś zostać zwolniony.
 7. Gdy na niebie wigilijnym
  pierwsza gwiazdka zaświeci,
  gdy w spokoju do stołu zasiądziecie,
  niech z kolędą przypłyną do Was
  te życzenia zdrowia, miłości
  oraz wszelkiej obfitości,
  a także samych sukcesów
  w nadchodzącym roku!

  1. |SLU|Kamykk_

   |SLU|Kamykk_

   Dużo szczęścia, twardej pały, żeby Ci nie opadł mały. Żeby laski przez dzień cały, bez pamięci go lizały. Życzę ci pięknego roku i twardości w każdym kroku. Życze tobie kumplu stary byś na kurwy miał dolary, cipki lizał aż do kości , one lubią takich gości, rżnij je w święta i sylwestra, żeby zawsze było ekstra. życze ci pogody ducha, bys bez viagry w święta ruchał, by Mikołaj zamiast brody, miał dwa cycki, robił lody, miał blond piękne dwa warkocze, i wilgotne ciepłe krocze...Wesołych !

 8. Napisz co to był za samochód, oraz jego ID jeżeli pamiętasz - przyspieszy to proces szukania. Jeden temat wystarczy, po co tworzysz kolejne?
 9. Wujaszek.

  Uwaga! Kra lodowa!

  Czyżby nowa praca - lodołamacz?
×
×
 • Create New...