Jump to content

|SMSA|Mikusia551

Premium
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Świetny Gość!

About |SMSA|Mikusia551

 • Rank
  CJ
 • Birthday July 25

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Młodszy Specjalista

Recent Profile Visitors

1477 profile views
 1. Nick: |SMSA|Mikusia551 Staż: 2241h 10m. Serial: BE2814A7B019C06BD2C055E9C8480584 Nick osoby zawieszającej: Arturek*LwG Powód zawieszenia prawa jazdy: jazda pod prąd Opis sytuacji: wyjechałam moto z lotniska Lv jadąc po chodniku pod prąd w kierunku giełdy, lecz gdy się zorientowałam chodnik się skończył i zastało mnie pobocze. Tym poboczem jechałam około 60 km/h nie wyjeżdżając na drogę. Dowody: brak Coś od siebie: Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację i obiecuje, że więcej to się nie powtórzy. Bardzo się spieszyłam I każda minuta była dla mnie ważna, ale wiem, że to mnie nie usprawiedliwia. Obiecuję, że dotrzymam wszelkich starań aby to się nie powtórzyło.
 2. @Tornado. miałam wtedy tą kase, ale już jej nie mam bo była ona pożyczona. Na oddanie Cluba się nie zgodzę nigdy.
 3. @Tornado. nie mam tyle pieniędzy w chwili obecnej, przez najbliższe 6 tygodni nie będzie mnie w Polsce i nie będę miała jak ich zarobić. Pieniądze mogę ci przelać dopiero w kwietniu jak je zarobie.
 4. Model pojazdu: Bullet Przebieg: do 15k Cena: do 500k Felgi: offroad
 5. kochana kiedy wrocisz do rozgrywki? brakuje mi cb

  1. Show previous comments  1 more
  2. AceVentura

   AceVentura

   lubie w dupe

  3. |ASAPD|Soltys.

   |ASAPD|Soltys.

   najpierw ty musisz dostać ub żeby grać, tak tylko przypomne ;)

  4. |ASAPD|Soltys.

   |ASAPD|Soltys.

   najpierw ty musisz dostać ub żeby grać, tak tylko przypomne ;)

 6. Jeśli komuś się nie podoba to po prostu niech nie słucha. Po co tak piszecie jak sami nie mielibyście nawet tyle odwagi aby spróbować, dla mnie liczy się zabawa A wasze komentarze i tak mnie nie obchodzą, tak macie ze mnie beke Ale ile osób byłoby na tyle odważnych żeby to nagrać i wstawić wiedząc o tym, że napewno uderzy w nich fala hejtu? Życie nie polega na tym aby ciągle być sztywniakiem I myśleć o tym co powiedzą inni, trzeba się bawić i mieć gdzieś ich zdanie. A tym co pisali negatywne komentarze poprostu współczuję niskiego poziomu inteligencji. Jeśli chciałeś zabłysnąć przed kolegami to było się brokatem posypać, bo tutaj to ci się nie udało.
 7. A pani to ma urodzinki. Więc wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! ;)

 8. Data i godzina zdarzenia: 02.03.2019r. godzina około 9-10. Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/263385#Mikusia551][img=https://panel.pylife.pl/i/263385.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/185843#KAT-A-kleszczu22][img=https://panel.pylife.pl/i/185843.pasek1.png][/url] Mój serial: BE2814A7B019C06BD2C055E9C8480584 Opis: Pożyczyłam graczowi Kleszczu22 60k, a miał oddać 70k, lecz dostał bana i nie zwrucił mi kasy. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod u wagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Proszę o zwrot pieniędzy, jeśli jest to możliwe.
 9. Model pojazdu: Elegy Przebieg: do 40k km Cena: do 530000e Felgi:obojętnie jakie
 10. Nick: Mikusia551 Staż: 977h 8m Serial: A671A82B8B7A989D478C863AB3951E32 Nick osoby zawieszającej: SzafraN Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałam sobie gdy nagle zabrakło mi paliwa a byłam nie daleko stacji paliw i postanowiłam wjechać innym wjazdem pod prąd żeby skrócić drogę ponieważ jechałam burito i mobilnego mechanika nie było w okolicy a ktoś z administracji dał by go do przecho i straciłabym paczki. Dowody: nie mam Coś od siebie: Wiem że nie powinnam ale w nikogo nie uderzyłam i chciałam nie robić nikomu problemu . Przepraszam za moje zachowanie i postaram się żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.
 11. Data i godzina zdarzenia:18.03.18 Nick/pasek:Mikusia551 Nick/pasek oskarżonej osoby:SayOkay.vin Mój serial :A671A82B8B7A989D478C863AB3951E32 Zostałam zbanowana przez gracza SayOkay.vin za taranowanie chodź nie taranowałam ( bana dostaliśmy zbiorowo i moderatora to nie interesowało że nie powinnam go dostać ),poleciał bez ostrzeżenia I uważam to za niesprawiedliwe że dostałam bana A inni gracze na początku mają zabrane prawo jazdy. Moderator Sądzę że tak jak zwykli gracze ponoszą odpowiedzialność za swoje czyny tak I osoby na wyższych stanowiskach też powinny. Mam nadzieję że ta skarga nie będzie zlekceważona ponieważ to wasz kolega. Oczekiwania : że moderator zostanie upomniany albo żeby wyciągnąć z tego większe konsekwencje.
 12. Nick: Mikusia551 Serial: A671A82B8B7A989D478C863AB3951E32 Staż na serwie: 805h Nick admina: SayOkay.vin Powód zbanowania: Utrudnianie innym rozrywki , celowe taranowanie Krótki opis sytuacji: Jechaliśmy sobie w 8 ja z jeszcze jednym graczem jechaliśmy na końcu więc nawet nie było możliwości żebym kogoś taranowała a osoby jadące z przodu czasami się zderzyli , lecz wybraliśmy taką drogę żeby nie przeszkadzać nikomu 1 osoba się do nas przyłączyła i tak jechaliśmy. Nagle zobaczyłam że gracze od nas z organizacji zostają zbanowani, lecz ja jechałam dalej ponieważ jechałam normalnie starając się przestrzegać krd i nagle zostałam wyrzucona z serwera i okazało się że dostałam bana. Dowody: https://imgur.com/a/5pHBl ( na załączonym ss jade przed ostatnia ) Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Bana mam pierwszy raz i sądzę że dostałam go niesprawiedliwie. Starałam stosować się do krd i jechać nie utrudniając grania innym. Po raz pierwszy brałam udział w takim wydarzeniu i nie wiedziałam że może to się tak skończyć . W imieniu swoim i całej naszej organizacji przepraszamy i obiecujemy że taka sytuacja się nie powtórzy.
 13. Nick: Mikusia551 Staż: około roku Serial: Nick osoby zawieszającej: Zg0n41 Powód zawieszenia prawa jazdy : wjazd na teren wypadku Opis sytuacji: jechałam rozpędzona jesterem chcąc skrócić sb trochę drogę i nie widząc wcześniej terenu zamknietego nie wychamowałam i wpadłam na teren wypadku ale odrazu chciałam z tamtąd wyjechać ale zostało zostało zabrane mi prawo jazdy chociaż inni dostawali ostrzeżenie Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) to nie mam Tutaj możesz umieścić coś od sb: tak wjechałam na teren wypadku ale czuję się trochę zlekceważona ponieważ chcąc później wyjaśnić sytuację sapd wsiadł do radiowozu i odjechał i uważam to za niesprawiedliwe że inni gracze dostali najpierw ostrzeżenie, mam nadzieję że dostanę zwrot prawa jazdy
×
×
 • Create New...