Jump to content

|SMSA|OPSM|Mikusia551

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetny Gość!

About |SMSA|OPSM|Mikusia551

 • Rank
  CJ
 • Birthday July 25

Informacje ogólne

 • Płeć
  Kobieta

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Starszy Strażnik

Recent Profile Visitors

1032 profile views
 1. Jeśli komuś się nie podoba to po prostu niech nie słucha. Po co tak piszecie jak sami nie mielibyście nawet tyle odwagi aby spróbować, dla mnie liczy się zabawa A wasze komentarze i tak mnie nie obchodzą, tak macie ze mnie beke Ale ile osób byłoby na tyle odważnych żeby to nagrać i wstawić wiedząc o tym, że napewno uderzy w nich fala hejtu? Życie nie polega na tym aby ciągle być sztywniakiem I myśleć o tym co powiedzą inni, trzeba się bawić i mieć gdzieś ich zdanie. A tym co pisali negatywne komentarze poprostu współczuję niskiego poziomu inteligencji. Jeśli chciałeś zabłysnąć przed kolegami to było się brokatem posypać, bo tutaj to ci się nie udało.
 2. A pani to ma urodzinki. Więc wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! ;)

 3. Data i godzina zdarzenia: 02.03.2019r. godzina około 9-10. Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/263385#Mikusia551][img=https://panel.pylife.pl/i/263385.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/185843#KAT-A-kleszczu22][img=https://panel.pylife.pl/i/185843.pasek1.png][/url] Mój serial: BE2814A7B019C06BD2C055E9C8480584 Opis: Pożyczyłam graczowi Kleszczu22 60k, a miał oddać 70k, lecz dostał bana i nie zwrucił mi kasy. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod u wagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Proszę o zwrot pieniędzy, jeśli jest to możliwe.
 4. Model pojazdu: Elegy Przebieg: do 40k km Cena: do 530000e Felgi:obojętnie jakie
 5. Nick: Mikusia551 Staż: 977h 8m Serial: A671A82B8B7A989D478C863AB3951E32 Nick osoby zawieszającej: SzafraN Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałam sobie gdy nagle zabrakło mi paliwa a byłam nie daleko stacji paliw i postanowiłam wjechać innym wjazdem pod prąd żeby skrócić drogę ponieważ jechałam burito i mobilnego mechanika nie było w okolicy a ktoś z administracji dał by go do przecho i straciłabym paczki. Dowody: nie mam Coś od siebie: Wiem że nie powinnam ale w nikogo nie uderzyłam i chciałam nie robić nikomu problemu . Przepraszam za moje zachowanie i postaram się żeby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.
 6. Data i godzina zdarzenia:18.03.18 Nick/pasek:Mikusia551 Nick/pasek oskarżonej osoby:SayOkay.vin Mój serial :A671A82B8B7A989D478C863AB3951E32 Zostałam zbanowana przez gracza SayOkay.vin za taranowanie chodź nie taranowałam ( bana dostaliśmy zbiorowo i moderatora to nie interesowało że nie powinnam go dostać ),poleciał bez ostrzeżenia I uważam to za niesprawiedliwe że dostałam bana A inni gracze na początku mają zabrane prawo jazdy. Moderator Sądzę że tak jak zwykli gracze ponoszą odpowiedzialność za swoje czyny tak I osoby na wyższych stanowiskach też powinny. Mam nadzieję że ta skarga nie będzie zlekceważona ponieważ to wasz kolega. Oczekiwania : że moderator zostanie upomniany albo żeby wyciągnąć z tego większe konsekwencje.
 7. Nick: Mikusia551 Serial: A671A82B8B7A989D478C863AB3951E32 Staż na serwie: 805h Nick admina: SayOkay.vin Powód zbanowania: Utrudnianie innym rozrywki , celowe taranowanie Krótki opis sytuacji: Jechaliśmy sobie w 8 ja z jeszcze jednym graczem jechaliśmy na końcu więc nawet nie było możliwości żebym kogoś taranowała a osoby jadące z przodu czasami się zderzyli , lecz wybraliśmy taką drogę żeby nie przeszkadzać nikomu 1 osoba się do nas przyłączyła i tak jechaliśmy. Nagle zobaczyłam że gracze od nas z organizacji zostają zbanowani, lecz ja jechałam dalej ponieważ jechałam normalnie starając się przestrzegać krd i nagle zostałam wyrzucona z serwera i okazało się że dostałam bana. Dowody: https://imgur.com/a/5pHBl ( na załączonym ss jade przed ostatnia ) Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Bana mam pierwszy raz i sądzę że dostałam go niesprawiedliwie. Starałam stosować się do krd i jechać nie utrudniając grania innym. Po raz pierwszy brałam udział w takim wydarzeniu i nie wiedziałam że może to się tak skończyć . W imieniu swoim i całej naszej organizacji przepraszamy i obiecujemy że taka sytuacja się nie powtórzy.
 8. Nick: Mikusia551 Staż: około roku Serial: Nick osoby zawieszającej: Zg0n41 Powód zawieszenia prawa jazdy : wjazd na teren wypadku Opis sytuacji: jechałam rozpędzona jesterem chcąc skrócić sb trochę drogę i nie widząc wcześniej terenu zamknietego nie wychamowałam i wpadłam na teren wypadku ale odrazu chciałam z tamtąd wyjechać ale zostało zostało zabrane mi prawo jazdy chociaż inni dostawali ostrzeżenie Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) to nie mam Tutaj możesz umieścić coś od sb: tak wjechałam na teren wypadku ale czuję się trochę zlekceważona ponieważ chcąc później wyjaśnić sytuację sapd wsiadł do radiowozu i odjechał i uważam to za niesprawiedliwe że inni gracze dostali najpierw ostrzeżenie, mam nadzieję że dostanę zwrot prawa jazdy
 9. W dniu 30.07.2017r Wiadro* został awansowany na v-lidera organizacji KoxTeam . Dnia 31.07.217r. Dowiedzieliśmy się że brał wstęp po 500e od osoby ( W gangu jest że wstęp kosztuje 250e) po czym wogóle tego nie wpłacał do bankomatu organizacji tylko sobie przywłaszczył. Po wyłudzeniu ponad 2.5k euro odszedł z gangu a gdy próbowałam to z nim wyjaśnić wyłączył dla mnie chat Proszę o szybkie rozpatrzenie i ewentualne oddanie 2.5k euro. EDIT: OKAZAŁO SIĘ ŻE OSZUKAŁ NAS NA 3K EURO ( NA RAZIE WYSZŁO ŻE TYLKO 3K - WSZSTKICH OSZUKANYCH JESZCZE NIE ZDĄŻYŁAM ZAPYTAĆ)
 10. W najbliższych godzinach forum zostanie zaktualizowane i będzie już dobrze. Forum już działa Forum już działa
 11. Zapraszamy do naszej organizacji KoxTeam. :) LINK DO NASZEJ STRONY :http://koxteam.wixsite.com/ Organizacja została założona 09.07.2017. BAZE MAMY W BURGEROWNI W LV KOŁO PRZECHOWYWALNI POJAZDÓW pojazdy w naszej org : - 2 Super gt (wypożyczone) - premier - Perennial - Sadler -Sandking Wstęp : 250e składki tygodniowe 200e JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS TO NAPISZ TO OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA TO!!! OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA REKRUTACJE (JEŚLI CHCESZ DOJŚĆ NAPISZ DO NICH) : -Mikusia551 -DariuszBiceps
 12. Widziałam tą sytuacje i potwierdzam wersje Ariksona.
×
×
 • Create New...