Jump to content

KosTTek

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About KosTTek

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. To ile wkońcu mam ci oddac 4k czy ile
 2. Nie wyszedłem tylko miałem problem z internetem (DDos) *Community Minecraft* I przez około kilka minut nie miałem dostępu do internetu. Po czym stwierdziłem , że wejde później na MTA a gdy wszedłem już PoszkodowanegO Nie było więc postanowiłem kupić nowego premiera. Po za tym nie wiedziałem , że jeżeli się zdemontuje taxo to nie zwraca się € więc nie martwiłem się o to za bardzo.
 3. Nick:KosTTek Wiek:14 Staż:około 100h Nick osoby zawieszającej: Nie widziałem Serial: 7F77062B3F847419F3C208EF78C3A6D4 Powód zawieszenia licencji : Kamikadze na mechanika Opis sytuacji:Gdy leciałem na l1 dodo do punktu kontrolnego nagle na ekranie wyskoczyło mi network trouble i gdy mineło to byłem już na ziemi i tak los rozkazał , że nieszczęśliwie wylądowałem na samochodzie mechanika . Dowody : Brak Coś od siebie : Wiem , że może to być niejasne , że akurat w tym miejscu mi jakby to ująć odcięto internet ale niestety tak się stało przepraszam następnym razem będę przed lotem sprawdzał czy nie dzieje mi się coś z internetem albo z komputerem ! Jeżeli oczywiście kara nie zostanie zdjęta to przynajmniej dziękuje osobie która miała czas poświęcić na przeczytanie tej apelacji od kary to tyle i jeżeli osoba która mi nałożyła kara i bedzię w stanie mi ją zdjąć to bardzo ale to bardzo dziękuję ! A licencja na L1 mi się bardzo przyda ponieważ właśnie ostatnio mnie okradziono na autko i nie mam żadnych pieniędzy ! Ani pracy w której bym mógł zarobić .
 4. Tak jak napisał xXsbarekXx też może być ;> Jest jeszcze szansa ze zwrócicie mi ten hajs albo auto oskarzonego wczoraj oskarżony napisał ,że może mi hajs zwrócić a wy nie odpowiadacie !
 5. a jeżeli Bartek nie odpisze to jest opcja aby to auto zostało przez rcon przeniesione na poje konto ?
 6. a jeżeli Bartek nie odpisze to jest opcja aby to auto zostało przez rcon przeniesione na poje konto ?
 7. Popieram opcje, żeby oddał mi swojego premiera którego miałem dostać przy wymianie
 8. Oskarżony napisał apelacje i co teraz ?
 9. No trudno przynajmniej sku.... dostał bana ... Ale troche szkoda bo zbierałem około 2 miech .. bo nnieznam tu dobrych prac .
 10. a jeżeli tego nie zrobi nie dostane auta ? spowrotem ?
 11. Jeżeli zbanowany nie wyjaśni tego to kiedy dostane moja sabre spowrotem ?
 12. Data i godzina zdarzenia : 22.07.2017 około godziny 16.00 Nick : kacper7205 Nick oskarżonego : BarteksTV Mój Serial :7F77062B3F847419F3C208EF78C3A6D4 Opis:Piszę skargę ponieważ , oskarżony BarteksTV podczas handlu autami gdy ja mu dałem ofertę mojego auta Sabre (Oskarżony miał potem wystawić swojego premiera) I miała nastąpić wymiana autami oskarżony zaakceptował wymianę i wylogował się (oczywiście ja oferty na jego premiera niedostałem) oskarżony jak i ja oczywiście zgodziliśmy się na wymianę gdzie widoczne będzie to na SS'ach (ScreenShot). Dowody w postaci SS: http://imgur.com/a/ShmSV http://imgur.com/a/MiDaC Myślę , że admin forum to przypnie i moje auto zostanie zwrócone . Czekam na odpowiedz ! Dzięki.
×
×
 • Create New...