Jump to content

|MUTE|Budowniczy

Player
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About |MUTE|Budowniczy

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. Serial:34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Staż na serwie:Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 240h 56m. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Utrudnianie gry graczowi, współudział przy bugowaniu autokicka. Krótki opis sytuacji: A więc tak, pracowałem sobie na złodzieju i kolega Kuklowniczy powiedział, że obok przecho SF stoi holownik straży miejskiej bez ręcznego, a że mam mechanika garcie to postanowiliśmy to wykorzystać. Wziąłem holownik z Garci i pojechałem po Kuklowniczego. Wzięliśmy ten holownik straży miejskiej na hol i odjechaliśmy kawałek od przecho. Kuklowniczy wysiadł a ja postawiłem na nim ten holownik, zrobiliśmy tak 2 razy. Później chcieliśmy odstawić ten holownik na miejsce jak gdyby nigdy nic. Niestety, wbił się w ścianę i już nic nie zdążyliśmy zrobić, dostaliśmy bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam, przede wszystkim chciałbym jeszcze raz przeprosić za swoje zachowanie. Minęło już trochę czasu i chciałbym już pograć na pylu. Zrozumiałem swoje zachowanie i obiecuję, że więcej się to nie powtórzy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, pozdrawiam.
 2. Nick: Budowniczy Serial:34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Staż na serwie:Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 240h 56m. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Utrudnianie gry graczowi, współudział przy bugowaniu autokicka. Krótki opis sytuacji: A więc tak, pracowałem sobie na złodzieju i kolega Kuklowniczy powiedział, że obok przecho SF stoi holownik straży miejskiej bez ręcznego, a że mam mechanika garcie to postanowiliśmy to wykorzystać. Wziąłem holownik z Garci i pojechałem po Kuklowniczego. Wzięliśmy ten holownik straży miejskiej na hol i odjechaliśmy kawałek od przecho. Kuklowniczy wysiadł a ja postawiłem na nim ten holownik, zrobiliśmy tak 2 razy. Później chcieliśmy odstawić ten holownik na miejsce jak gdyby nigdy nic. Niestety, wbił się w ścianę i już nic nie zdążyliśmy zrobić, dostaliśmy bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam, chciałbym bardzo przeprosić za swoje zachowanie, głównie gracza |SMSA|Toretto.fox. Rozumiem, że nie powinienem tego robić ale nudziło nam się z kolegą. Jeszcze raz przepraszam za całą sytuację i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Skoro Kuklowniczy dostał drugą szansę to myślę że ja też powinienem, mieliśmy podobną ilość kar, ja chyba nawet miałem mniej. Obiecuję więcej nie psuć rozgrywki innym. Pozdrawiam. Noctropolis, pisałeś, że miałem 3 bany, tutaj nie jest wypisany żaden. Jeden poza obecnym na pewno był, to pamiętam. BloodLine musiał się pomylić albo same kary na prawko wypisał. Jeden był, ale na pewno nie więcej, było parę skarg na mnie ale raczej wyjaśniałem to na serwerze albo były np 2 za to samo (wtedy co właśnie był ten jeden ban). Nie rozumiem dlaczego kolegę Kuklowniczego odbanowałeś bez problemu a mi mówisz nieprawdę, że miałem trzy bany. Mimo wszystko obiecuję poprawę i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam.
 3. Proszę o wypisanie moich kar. 34F56C247412E70533D92A7CBD922583
 4. Nick: Budowniczy Serial:34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Staż na serwie:Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 240h 56m. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Utrudnianie gry graczowi, współudział przy bugowaniu autokicka. Krótki opis sytuacji: A więc tak, pracowałem sobie na złodzieju i kolega Kuklowniczy powiedział, że obok przecho SF stoi holownik straży miejskiej bez ręcznego, a że mam mechanika garcie to postanowiliśmy to wykorzystać. Wziąłem holownik z Garci i pojechałem po Kuklowniczego. Wzięliśmy ten holownik straży miejskiej na hol i odjechaliśmy kawałek od przecho. Kuklowniczy wysiadł a ja postawiłem na nim ten holownik, zrobiliśmy tak 2 razy. Później chcieliśmy odstawić ten holownik na miejsce jak gdyby nigdy nic. Niestety, wbił się w ścianę i już nic nie zdążyliśmy zrobić, dostaliśmy bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam, chciałbym bardzo przeprosić za swoje zachowanie, głównie gracza |SMSA|Toretto.fox. Rozumiem, że nie powinienem tego robić ale nudziło nam się z kolegą. Jeszcze raz przepraszam za całą sytuację i obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Skoro Kuklowniczy dostał drugą szansę to myślę że ja też powinienem, mieliśmy podobną ilość kar, ja chyba nawet miałem mniej. Obiecuję więcej nie psuć rozgrywki innym. Pozdrawiam. W poprzedniej apelacji zabrakło "coś od siebie", musiałem źle zedytować.
 5. Nick: Budowniczy Serial:34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Staż na serwie:Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 240h 56m. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Utrudnianie gry graczowi, współudział przy bugowaniu autokicka. Krótki opis sytuacji: A więc tak, pracowałem sobie na złodzieju i kolega Kuklowniczy powiedział, że obok przecho SF stoi holownik straży miejskiej bez ręcznego, a że mam mechanika garcie to postanowiliśmy to wykorzystać. Wziąłem holownik z Garci i pojechałem po Kuklowniczego. Wzięliśmy ten holownik straży miejskiej na hol i odjechaliśmy kawałek od przecho. Kuklowniczy wysiadł a ja postawiłem na nim ten holownik, zrobiliśmy tak 2 razy. Później chcieliśmy odstawić ten holownik na miejsce jak gdyby nigdy nic. Niestety, wbił się w ścianę i już nic nie zdążyliśmy zrobić, dostaliśmy bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania:
 6. Nick: Budowniczy Serial:34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Staż na serwie:Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 240h 56m. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Utrudnianie gry graczowi, współudział przy bugowaniu autokicka. Krótki opis sytuacji: A więc tak, pracowałem sobie na złodzieju i kolega Kuklowniczy powiedział, że obok przecho SF stoi holownik straży miejskiej bez ręcznego, a że mam mechanika garcie to postanowiliśmy to wykorzystać. Wziąłem holownik z Garci i pojechałem po Kuklowniczego. Wzięliśmy ten holownik straży miejskiej na hol i odjechaliśmy kawałek od przecho. Kuklowniczy wysiadł a ja postawiłem na nim ten holownik, zrobiliśmy tak 2 razy. Później chcieliśmy odstawić ten holownik na miejsce jak gdyby nigdy nic. Niestety, wbił się w ścianę i już nic nie zdążyliśmy zrobić, dostaliśmy bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Po prostu chcieliśmy zrobić coś śmiesznego. Przepraszam za swoje zachowanie, głównie przepraszam strażnika miejskiego |SMSA|Toretto.fox| który na tym ucierpiał. Miałem kilka kar za odwalanie jak kick, czy prawko ale na prawdę mało tych kar. Jeszcze raz bardzo przepraszam za swoje zachowanie i obiecuję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Pozdrawiam.
 7. Nick: Budowniczy Serial:34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Staż na serwie:Gracz od 2 miesięcy. Łączny czas gry: 240h 56m. Nick admina: Conversiak Powód zbanowania: Utrudnianie gry graczowi, współudział przy bugowaniu autokicka. Krótki opis sytuacji: A więc tak, pracowałem sobie na złodzieju i kolega Kuklowniczy powiedział, że obok przecho SF stoi holownik straży miejskiej bez ręcznego, a że mam mechanika garcie to postanowiliśmy to wykorzystać. Wziąłem holownik z Garci i pojechałem po Kuklowniczego. Wzięliśmy ten holownik straży miejskiej na hol i odjechaliśmy kawałek od przecho. Kuklowniczy wysiadł a ja postawiłem na nim ten holownik, zrobiliśmy tak 2 razy. Później chcieliśmy odstawić ten holownik na miejsce jak gdyby nigdy nic. Niestety, wbił się w ścianę i już nic nie zdążyliśmy zrobić, dostaliśmy bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Po prostu chcieliśmy zrobić coś śmiesznego. Przepraszam za swoje zachowanie, głównie przepraszam strażnika miejskiego |SMSA|Toretto.fox| który na tym ucierpiał. Proszę o szansę i obiecuję, że takie odwalanie z mojej strony nigdy więcej się nie powtórzy.
 8. Dogadaliśmy się na serwie, przepraszam jeszcze raz
 9. Stał daleko od domu, przy krawędzi to go zepchnąłem, długo był bez opieki. I zrobiłem to raz, na co wskazują same ss
 10. Data i godzina zdarzenia: [2017-08-29 03:07:00] Nick/pasek: Budowniczy Nick/pasek oskarżonej osoby: Padyl23 Mój serial: 34F56C247412E70533D92A7CBD922583 Opis: Gracz ogłaszał w radiu, że sprzeda kod premium na 45d. Zgłosiłem się do niego w sprawie kupna 4 kodów. Wysłałem mu hajs i wysłał 4 kody (nie będe podawał w logach bo możliwe, że są na mniejszą ilość dni premium), sprawdzałem i żaden nie działa. Sprawdzałem tylko na 45d, możliwe że są na mniejszą ilość dni ale teg już nie sprawdzałem więc proszę o upomnienie gracza aby oddał pieniądze, a to, że nie wykorzystałem tych kodów (jeżeli w ogóle działają) można łatwo sprawdzić tym że nie mam aktywnego konta premium. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: [2017-08-29 03:07:00] [Output] : >> Padyl23(0): Zabezpieczenie, daje 28500 a Ty dajesz 4 kody na 45d tak? [2017-08-29 03:07:15] [Output] : << Padyl23(0): no tak [2017-08-29 03:07:19] [Output] : ✔ Przekazujesz 28500.00 € graczowi Padyl23/0.
 11. Prawdopodobnie jest to ban za wielokrotną próbę logowania, napisz normalną apelke
 12. Pozwolę sobie rozwinąć skrót abyś wiedział co on oznacza. CBK - całkowity brak kultury. Jedno wyzwisko to nie jest CAŁKOWITY brak kultury. Logi mówią wszystko, przyjmę karę za to co napisałem. Nie pozdrawiam
 13. Wszystko się zgadza, z resztą ss mówią same za siebie. Kiedy pepek już poszedł i ja wszedłem na tune to ten gość dalej wjeżdżał na stano i odwalał. Licze na bana dla niego
×
×
 • Create New...