Jump to content

W_Thunder

Junior Moderator
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

W_Thunder last won the day on May 15

W_Thunder had the most liked content!

Community Reputation

4155 Świetny Gość!

About W_Thunder

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 02/27/1995

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódź/Lublin
 • Zainteresowania
  - Historia.
  - Polityka.
  - Teologia.
  - Służby mundurowe.
  - Spedycja i Logistyka.

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Komendant

Recent Profile Visitors

6701 profile views
 1. Stwierdzenie, że funkcjonariusze SAPD czy to innej frakcji nie są pilnowani jest krzywdzące. Zarówno ja, jak i inni dowodzący frakcją dokładamy wszelkich starań, by swoich podopiecznych kontrolować, sami natomiast funkcjonariusze poszczególnych służb narażeni są na o wiele częstsze "specowanie" niż gracz nieprzynależący do frakcji. Kary za łamanie regulaminów również bardzo często bywają o wiele surowsze. Od wyciągania konsekwencji za tego typu zachowania jest zarząd frakcji lub ekipa serwera w przypadku łamania KRD. Jeśli byłeś świadkiem czegoś takiego, powinieneś napisać raport, a nie łamać również regulamin by kogoś pouczyć. Kare zdejmuję, pouczam Cię jednak, że nie masz kompetencji do wyciągania konsekwencji i powinieneś skorzystać z komendy /raport. Dodatkowo przestrzegam Cię przed kolejnymi próbami jazdy pod prąd. Zamykam.
 2. Nie wystarcza samo wejście na służbę. Aby odświeżyć pracę U.S.M należy nałożyć 3 - 4 mandaty. Jeżeli odświeżyłeś w taki właśnie sposób, to mamy do czynienia z błędem, na który ja nic nie poradzę. To już muszą naprawić RCON'i.
 3. 14.05.2019r - Z przykrością informujemy, że Zarządca WDPG @Beezy w związku z odejściem z frakcji opuszcza szeregi WDPG. Za wkład w rozwój wydziału zostaje On dodany na listę zasłużonych. Na nowego Zarządce WDPG zostaje wybrany @Break. i od dnia dzisiejszego będzie On dalej prowadzić wydział. Życzę mu powodzenia oraz wielu pomysłów i idei, dzięki którym wydział będzie mógł się rozwijać.
 4. 14.05.2019r - Z przykrością informujemy, że Zastępca komendanta @Beezy opuszcza frakcję na własne życzenie. Za wkład oraz pomoc w prowadzeniu frakcji zostaje On wpisany na listę zasłużonych.
 5. Regulamin frakcyjny jasno i wyraźnie tłumaczy wytyczne dla funkcjonariuszy Naszej frakcji. Jednym z najważniejszych punktów jest ten mówiący o zachowaniu szeroko pojętej kultury osobistej oraz ten mówiący o ogólnym zachowaniu zarówno na służbie jak i poza Nią. Jako funkcjonariusz SMSA nie powinieneś ulegać prowokacjom. Poza służbą Twoje zachowanie w dalszym ciągu jest wizytówką frakcji. Tego typu zachowania są w naszych szeregach niedopuszczalne. Wstępnie zostajesz zawieszony na okres tygodnia. Z aktywnym wyciszeniem i tak nie wolno jest Ci podejmować służby. Dodatkowo zostaje Ci potrącona wypłata w wysokości 30% i za otrzymanie kary otrzymujesz również ostrzeżenie.
 6. Dla mnie jest to niepotrzebne ciągnięcie tematu. Możliwości jest wiele. Ręczny mógł zaciągnąć publiczny holownik, mógł to również zrobić oskarżony, ręczny w ogóle nie musiał być zaciągnięty... Tak czy inaczej Hero - Sam przyznajesz, że porzuciłeś pojazd SPECJALNIE. Nie zaciągałeś ręcznego, by uniknąć mandatu. Gdybyś zaparkował pojazd w sposób prawidłowy, nie doszłoby do tej sytuacji... Nie bronię tutaj w żadnym wypadku oskarżonego, bo w dalszym ciągu nie wiadomo czy mandat został wystawiony w sposób prawidłowy. Żadna ze stron nie ma wystarczających dowodów, a dalsze ciągnięcie tematu to będą jedynie spekulacje i zbędne polemizowanie. Moim zdaniem temat powinien zostać zamknięty. Ponieważ @noctropolis wypowiedział się w tym temacie, uważam, że ostateczny werdykt należy do Niego.
 7. 13.05.2019r - Strażnik @|SMSA|WDPG|ovver.av odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 8. Obserwowałem Cię i to czego byłem świadkiem nie do końca pokrywa się z tym co napisałeś w apelacji. Kara zostaje. Zamykam.
 9. No Rudy! Wszystkiego najlepszego! 

 10. Jeżeli chodzi o Zarząd SMSA to niestety, ale muszę uzyskać konkretne dowody na to, że pojazd miał zaciągnięty ręczny, bądź też go nie miał. Noctropolis wyjaśnił, że takowe informacje nie zapisują się w logach, natomiast logi gracza to w takiej sytuacji dowód niewystarczający (chyba, że wyciągnie je administracja i je tutaj wklei). Mogę zaprosić Waszą dwójkę na rozmowę byście w spokoju sobie całą sytuacje wyjaśnili i póki co jest to jedyne, co zaoferować z Naszej strony mogę. @|SMSA|Mr.Hajs - Twierdzisz, że sprawdzałeś czy pojazd ma zaciągnięty ręczny, jedna na to dowodów nie ma, pouczam Cię zatem abyś ZAWSZE przed nałożeniem mandatu upewniał się czy pojazd stoi na ręcznym. Lepiej sprawdzić to dwa, trzy razy przepychając auto z każdej strony niżeli potem doprowadzać do tego typu sytuacji. @|OSP|NT|HeroPie312 Ciebie natomiast proszę o to, abyś nie porzucał pojazdów na chodniku przed urzędem, tylko parkował je w sposób prawidłowy. Jako były funkcjonariusz SMSA powinieneś wiedzieć jak prawidłowo pojazd zaparkować i jaki bałagan robią porzucone pojazdy.
 11. @noctropolis @Maga @BloodLine_ @AFX Czy mógłbym prosić o sprawdzenie czy pojazd miał zaciągnięty ręczny?
 12. Po pierwsze, od wyciągania konsekwencji za nieregulaminowe zachowania jest ekipa serwera. - Punkt do zapamiętania. Po drugie, gdy ktoś Cię taranuje to piszesz /raport i czekasz, aż ktoś podejmie zgłoszenie. - Punkt do zapamiętania. Po trzecie, trzymaj emocję na wodzy następnym razem proszę. - Prośba a zarazem sugestia. Karę odwieszam. Zamykam.
 13. Na przestrzeni dwóch dni otrzymałeś dwie kary. Jedną na moją prośbę, drugą zaś ode mnie - Przy jednej jak i drugiej sytuacji bronisz się argumentem, że "nie widziałeś". Szczerze śmiem wątpić, że jest tak na prawdę, aczkolwiek z uwagi na to, że sam kiedyś miałem podobny problem zrobimy układ. Przeinstalujesz GTA SA i upewnisz się, że z Twoimi plikami jest wszystko okej. Kiedy to zrobisz daj znać w tej apelacji a wtedy pomyślimy co dalej.
×
×
 • Create New...