Jump to content

W_Thunder

Moderator
 • Content Count

  947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

W_Thunder last won the day on January 21

W_Thunder had the most liked content!

Community Reputation

8106 Świetny Gość!

About W_Thunder

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 02/27/1995

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Łódź/Lublin
 • Zainteresowania
  - Historia.
  - Polityka.
  - Teologia.
  - Służby mundurowe.
  - Spedycja i Logistyka.

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Komendant

Recent Profile Visitors

13716 profile views
 1. Karę odwieszam, proszę Cię jednak o to, abyś (o ile takowe posiadasz) oczyścił GTA ze zbędnych pierdół, które moga wpływać na problemy z wczytywaniem się tekstur. Dodatkowo proszę również o to, abyś wjeżdżając na teren warsztatu zwalniał do odpowiedniej prędkości i brał pod uwagę innych graczy w przyszłości, a jeżeli zdarzy Ci się kogoś staranować to niezwłocznie oddawał koszta naprawy. Zamykam.
 2. Po pierwsze, dlaczego z taką prędkością wpadasz w plac warsztatu idealnie kierując się w kolejkę pojazdów stojących przed warsztatem? Nawet jeżeli nie wczytały Ci się tekstury to nie zdałeś sobie sprawy, że w tych godzinach w tym miejscu będzie tam sznur pojazdów? Druga sprawa, skoro finalnie tekstury wczytały Ci się w ostatnim momencie, to dlaczego po staranowaniu kolejki nie zatrzymałeś się od razu tylko pojechałeś dalej i dopiero po chwili zawróciłeś? Teraz możesz napisać, że zamierzałeś zapłacić, ale równie dobrze mogłeś nawrócić, by staranować tą kolejkę raz jeszcze...
 3. 22.01.2020r - Młodszy Strażnik @pencel.drajwer zostaje dyscyplinarnie zwolniony. Powodem tego jest złe reprezentowanie frakcji oraz nieodpowiednie zwracanie się do graczy. 22.01.2020r - Strażnik @Ognisty* odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 4. Wypowiadam się jako komendant SMSA z uwagi na to, że oskarżony należy do frakcji, a chciałbym dodać coś w tej sprawie. Po potwierdzeniu przez Administrację wiarygodności logów jesteśmy zmuszeni do dyscyplinarnego zwolnienia oskarżonego. Funkcjonariusz SMSA ma obowiązek niesienia pomocy oraz przede wszystkim przykładu graczom i nie możemy pozwolić na to, by tego typu odzywki (oraz język jakim posługuje się oskarżony) były kojarzone z frakcją.
 5. No oczywiście, przecież OPSM kara bez żadnych powodów, dla sportu, bez dowodów. Jak zwykle jesteś poszkodowany i niczego złego nie zrobiłeś. - Ten zakaz przede wszystkim ma nauczyć Cię pokory, bo tak jak napisałem już wyżej, za grosz jej u Ciebie. Oczywiście dowody mamy w kartotekach, a przed nałożeniem zakazu otrzymał je Administrator.
 6. Proszę - Tutaj są powody przez jakie otrzymywałeś zakazy wchodzenia na służbę. Jeżeli uważasz, że liczne prowokacyjne zachowania z Twojej strony, pyskówki i cwaniakowanie przez które otrzymałeś AŻ siedem zakazów nie są notorycznym odwalaniem, to nie mamy o czym rozmawiać. Nawet Twoja apelacja jest napisana w sposób pretensjonalny, na darmo szukać w Twoim zachowaniu chociaż za grosz pokory. U.S.M jest niepełnoprawną rangą we frakcji i obowiązują ją regulaminy do których Ty zastosować się nie potrafisz. Miałeś wystarczająco dużo okazji do poprawienia swojego zachowania. Oznaczam dodatkowo kierownika OPSM @GDK. Ostateczną decyzje pozostawiam administratorowi, ponieważ to on na moją prośbę wystawił zakaz, jeżeli natomiast chodzi o stanowisko zarządu frakcji to słuszność zakazu cały czas podtrzymuję i proszę o jego pozostawienie.
 7. 17.01.2020r - Aktualizacja całego tematu.
 8. Skoro uważasz, że porównanie jakiego użyłeś nie było wulgarne to najprawdopodobniej masz bardzo mylnie zdefiniowaną kulture osobistą. Ponieważ nie kierowałeś tego bezpośrednio w stronę żadnego z graczy, karę skracam do jutra, do godziny 12:00. Proszę, abyś w przyszłości używał czatu premium z kulturą. Apelacje zamknę po zdjęciu kary.
 9. 15.01.2020r - Młodszy Specjalista @|SMSA|Michciu. zostaje zwolniony. Powodem tego jest zerowa aktywność. 15.01.2020r - Strażnik @|SMSA|Mistek zostaje zwolniony. Powodem tego jest zerowa aktywność.
 10. Przed utworzeniem korpusu było pare zgłoszeń od graczy, którzy nowe skiny wykorzystali do zorganizowania akcji RP. To głównie zmotywowało Nas do jego utworzenia. Frakcja powinna przede wszystkim dawać graczom możliwość odgrywania RP, dlatego mamy nadzieję, że pomysł ten się sprawdzi i w małym stopniu wzbogaci Waszą rozgrywkę
 11. Jest on tymczasowy. Po usunięciu skinów korpus również zostanie usunięty.
×
×
 • Create New...