Jump to content

Utility.

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 CJ

7 Followers

About Utility.

 • Rank
  CJ
 • Birthday January 13

Komunikatory

 • Website URL
  www.kury-slawka.pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Preston, Lancashire, Anglia
 • Zainteresowania
  Pylife, sławek i jego kury

Recent Profile Visitors

 1. **piszę w imieniu znajomego** https://pylife.pl/profile/30137-sllawekhopsalala/ Nick: SLlawekHopsaLala Serial: 14267CF4571830543278740B92E08794 , nowy; 08871729C322AE39C566ADB434823AE4 Staż na serwie: 291h 38m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: przelewy Krótki opis sytuacji: Witam, jakieś 10-miesięcy temu został zbanowany permamentnie na serwerze, z powodu "przelewania". Minęło dość sporo czasu, gdzie dużo się zmieniło i chciałbym powrócić na serwer z powrotem i pograć jak za dawnych czasów. Serwer wspominam bardzo dobrze, trochę na nim przegrałem, poznałem sporo osób, ale mniejsza z tym.. Apeluję o zdjęcie banicji, ponieważ jest mi głupio, jak się zachowałem, moje zachowanie było bez sensu, a zarazem zachowałem się jak jakieś "niewyżyte dziecko".. Tak mogę to skomentować, zostałem osądzony o przelewanie, gdzie dostałem kilka sporych sum od znajomych z organizacji, jeśli dobrze pamiętam. Zbieraliśmy razem na nowe auta, rzeczy, które mogłyby się przydać do rozwoju organizacji. Nie pisałbym teraz apelacji, gdyby nie zależało mi na serwerze i mówię całkowitą prawdę, - nie, nie przelewałem. Jest to już moja trzecia apelacja lub czwarta, z tego co dobrze pamiętam. Przy tej ostatniej już po prostu nie wytrzymałem, że administracja była przeciwko mnie i nie chciała mi w ŻADEN sposób uwierzyć.. Chciałbym to na spokojnie wyjaśnić jeszcze raz i dlatego piszę apelację. Za dużo też zyskałem na serwerze, by ryzykować to jakimiś "przelewaniami", które tak, czy tak później wyszłyby na jaw. Więc czegoś takiego w żadnym wypadku bym nie zrobił, nie kupiłem, ani nie sprzedałem nikomu majątku. Popełniłem błąd zachowując się w taki sposób, ale minęło dość sporo czasu, zmieniłem się i swoje nastawienie, niestety nie mam, jak w żaden sposób wam udowodnić, że piszę prawdę, musicie mi uwierzyć na słowo, ale to już zależy od was. Chcę znów wrócić na serwer i pograć z ekipą/znajomymi, jak kiedyś. Mam nadzieję, że apelacja zostanie rozpatrzona pomyślnie, bo zależy mi by jeszcze tutaj pograć, jeżeli tak to później jeszcze napiszę o zdjęcie banicji na forum, jak nie zdejmiecie już przy okazji. Dowody: Niestety żadnych nie posiadam. Link do poprzedniego podania: https://pylife.pl/forums/topic/282594-sllawekhopsalala-zbanowany-przez-bloodline_/?do=findComment&comment=2078945 , https://pylife.pl/forums/topic/283895-un4g1venn-zbanowany-przez-bloodline_/?do=findComment&comment=2082070 Coś od siebie: No co mogę jeszcze napisać, wszystko wyjaśniłem wyżej. Mogę tylko jeszcze przeprosić za ostatnią akcję, jeżeli mogło to urazić osobę rozpatrującą apelację. Cóż napisałem prawdę, nic nie przelewałem, tak jak pisałem nie kupiłem/sprzedałem majątku, chcę wrócić i pograć znów na serwerze, jak kiedyś, bo bardzo dobrze go wspominam. Myślę, że apelacja zostania rozpatrzona pomyślnie, ponieważ nie chciałoby mi się bawić w żadne kłamstwa, skoro i tak wszystko może wyjść na jaw, a tym bardziej nie okłamywałbym administracji, jak chcę wrócić znów na serwer. Dzięki, wesołych.. ;D
 2. Nick: Utility.Wiek: Po co? 14...Serial: E6814D7DAEBB730503F5816A041F9A54Staż:ok. 750hPowód zmutowania : Omijanie zakazu ogłoszeń na /v (?)Krótki opis sytuacji: No to tak. Na /v napisałem "jak komuś poszła oponka, brakło paliwa, pod f6 report->inne i podjadę mobilem :D" co było informacją a nie ogłoszeniem, nie napisałem "kupie" "sprzedam" "sell" itd. tylko chciałem poinformować graczy, że na służbie jest mobilny mechanik i mogę podjechać na zamówienie. Co ważne, nie napisałem też nic o pieniądzach, więc w 100% nie jest to ogłoszenie, a próba przekazania informacji i pomocy innym, a to chyba nie zakazane?Dowody: ss (chat): Link do poprzedniego podania:-Coś od siebie: No ja nie wiem, Widocznie Ketrab nie przeanalizował dobrze sytuacji na chacie, i pochopnie wręczył mi mute... za chęć pomocy?
 3. Siemka, jak się czujecie? Ja na ferie mam uraz w kolanie I nie mogę chodzić. No niestety, bywa. :/

   

   

  Esketit!

  1. Show previous comments  1 more
  2. ezoteriusz.bec
  3. Maga_To_Ziomal

   Maga_To_Ziomal

   Ja też tak jakby chodzić nie mogę, skręciłem staw skokowy i naderwałem więzadło :/

  4. |TAXI|mirasKuba669

   |TAXI|mirasKuba669

    a no eszkret

   widzialem cie miesiac temu xD

    

 4. Już 13 stycznia urodzinki! :D Yaay!!

  1. Show previous comments  1 more
  2. Utility.

   Utility.

   ttaaa :P

    

  3. White.

   White.

   Czy tylko mnie to nie obchodzi? XDDDDDDD

  4. minnow_

   minnow_

   Znajomym to napisz

 5. Dokładnie nie jestem w stanie tego określić, mam przy sobie (chyba) 14k, zabierz mi te pieniądze- będzie to kara dla mnie.
 6. Nick: Utility. Serial: E6814D7DAEBB730503F5816A041F9A54 Staż na serwie: 535h 3m przez 6 miesięcy Nick admina: SayOkay Powód zbanowania: bugowanie afk/gold w celu wzbogacenia majątku Krótki opis sytuacji: Było to dziś, około godziny 16. Miałem jechać do lekarza, gdyż mam zapalenie ucha. W ten czas poszedłem do swojego domku, zacząłem tam afczyć, włączyłem skrypt. Wszedłem, ustawiłem się pod ścianą i zacząłem afczyć. Wróciłem od lekarza smutny, muszę brać antybiotyki, a tutaj na moim ulubionym serwerze w mta jeszcze takie zdziwienie. Dół kompletny. Dowody: Nie mam nic, niestety. :/ Link do poprzedniego podania: Nie było. Coś od siebie: Bardzo mi zależy na unbanie, PYLife to mój ulubiony serwer w mta. Ostatnio także kupiłem gold, premium, ogólnie, wydałem dużo pieniędzy na ten serwer. Proszę, cofnijcie mi wszystkie pieniądze zarobione podczas tego "afczenia". Moje auto, sabre, zarobione było całkowicie na legalu, bez używania wspomagaczy, latałem w większości na h2. Jest to mój pierwszy słuszny ban, przyrzekam już nigdy tego nie robić, Przepraszam po raz kolejny i liczę na szybkie rozpatrzenie kary. Z poważaniem Utility.
 7. ytilitU_tnegA to nice xD
 8. https://imgur.com/a/FIdoI Jak nasze zabawy oceniacie xD?
 9. Data i godzina zdarzenia:Nie znam dokładnej godziny, ale około 17:30 Nick/pasek: Utility. Nick/pasek oskarżonej osoby: |FOTOGRAF|NorberciK Mój serial: E6814D7DAEBB730503F5816A041F9A54 Opis: Stałem na helipadzie. Nagle gracz ten wleciał we mnie, zrzucając mnie z tego helipada. Przez niego zabrano mi licencję lotniczą. Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/9FYS5 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):
 10. Nick: Utility. Wiek: 13lat. Po co wiek w apelce?! Staż: około 450h Nick osoby zawieszającej: SzafraN Serial: E6814D7DAEBB730503F5816A041F9A54 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem [...] Opis sytuacji: Stałem na Helipadzie. W tym momencie podleciał gracz |FOTOGRAF|NorberciK. Bez pardonu wleciał na we mnie na helipadzie, po chwili zepchnął mnie z niego. Po tym jak spadłem z niego, próbowałem jeszcze na niego wlecieć, utrzymując się nisko nad ziemią, niestety, silnik w helikopterze przez gracza NorberciK już był tak zniszczony że dopiero po którymś razie zdołał odpalić. Wleciałem na helipad i w tym momencie zabrano mi licencję. Dowody: Mam, screenshot https://imgur.com/a/9FYS5 Coś od siebie: Niech będzie to apelacja połączona ze skargą, przez ss'a, którego podałem. Chciałbym odzyskać licencję, gdyż jestem przepisowym pilotem i jest to moja pierwsza zabrana licencja. Pozdrawiam i liczę na szybkie rozpatrzenie apelacji tudzież skargi.
 11. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 12. TĄ APELACJĘ PISZĘ W IMIENIU KOLEGI, KTÓRY DOSTAŁ BANA NA IP NA 10LAT. Nick: DawidekkkK207 Serial: 14267CF4571830543278740B92E08794 Staż na serwie: 57h przez 6 miesięcy Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (34) na konta (1) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Zapomniałem hasła do konta, próbowałem przypomnieć sobie hasło, próbowałem, próbowałem, w końcu się zalogowałem, grałem chwilę. Potem wyszedłem z serwera. Po jakimś czasie znowu wszedłem, patrzę, ban na 10lat. Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: Nie było poprzedniego podania. Coś od siebie: Nie chcę nawet grać na tym koncie. Chodzi o to, że nie mogę założyć nowego konta, gdyż jest to ban na ip. Proszę o szybkie rozpatrzenie i o odbanowanie. Pozdrawiam.
 13. Tak, oczywiście, nie wiedziałem, że taki Bug istnieje i wjadę na teren szpitala :/
 14. Nick: Utility* Staż: 402h 18m. przez 5 miesięcy Serial: E6814D7DAEBB730503F5816A041F9A54 Nick osoby zawieszającej: Czekolada37. Powód zawieszenia prawa jazdy: "wjazd na teren szpitala + dm pojazdem" Opis sytuacji: No więc było to tak. Pomagałem koledze (nick NoLiFeX123) w zrobieniu RP "Samobójca". RP w miarę udało się, po czym na końcu kolega zaczął denerwować pewnego pana z SAMC, więc próbowałem go powstrzymać. W końcu się uspokoił, lecz zaczął się głupio zachowywać i udawał, że czołga się. Gdy był już przy szlabanie, którym wjeżdża się na teren szpitala (a właściwie już był od strony ulicy) postanowiłem go pośpieszyć i potrącić go moim autem. Niestety, za bardzo się rozpędziłem i wjechałem na 2 sekundy na teren szpitala i z niego wyjechałem, ponownie potrącając kolegę (kolega nie umarł), po czym odebrano mi prawo jazdy (i tutaj muszę powiedzieć, że administracja pylifa jest bardzo czujna :P). Znalazłem też pewien bug, który nie powinien mieć miejsca, ponieważ gdy wjedziemy w szlaban, to da się pod nim przejechać z łatwością niższym autem i przeniknąć przez kawałek jego tekstury. Dowody: nie mam :/ Coś od siebie: Jest to moja pierwsza słuszna kara, nigdy z mojej winy nie zabrano mi jeszcze prawa jazdy na pylifie. Przyznaję się do winy i obiecuję, że nigdy takie coś nie będzie mieć już miejsca z mojej strony, oraz miejmy nadzieję, że nikt już nie popełni tego samego błędu co ja. Proszę o przeanalizowanie tego co napisałem, autem Jester da się z łatwością przejechać przez ten szlaban, przenikając przez część jego tekstury. Jeszcze raz przepraszam :[
×
×
 • Create New...