Jump to content

bartek3.nsc

Player
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About bartek3.nsc

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Nick: |HDT|TUNE-SF|Yasix1337 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 37AA4DDB3B4567066520BD814997AEA4 Staż na serwie: 3 lata 243h Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: Utrudnianie pracy Krótki opis sytuacji: Wiem zawiniłem żałuję tego, wiem że już zawiniłem kilka razy ale, @hudson. też nie jest bez winy zabrał mi stanowisko i chciałem się na nim odegrać, Co do tego tam masz już wszystko napisane, Obiecuję teraz SERIO i możesz to zapamiętać że już żadnej apelacji związku z banem na serwerze, nigdy nie napisze. Dowody: Nie potrzebne są Link do poprzedniego podania: Nie pisałem i tak to byś widział bo mam ostrzeżenie na forum Coś od siebie: Żałuje tego co zrobiłem i obiecuje że tego więcej nie zrobię. (NIGDY!!)
 2. Tutaj napisałem że jest afk i że report i on żebym się popłakał mamusi, I NAPISAŁ ŻE NIE DAJE OPON hmmm ciekawe że do mojego stanowiska osoby muszą jechać tam bliżej więć po co miałbym tak biegać ty masz bliżej i nie dajesz opon więc czemu się wywiązywuje z Pracy mecha nie daje opon... SS https://imgur.com/a/fpmNY
 3. Wkleić ss na imgur O tak? o takie coś ci chodzi? 1 ss'y z tego jak mi zabiera stanowisko: https://imgur.com/a/CmkiG , https://imgur.com/a/Wf5zR , https://imgur.com/a/j6VD1 I zaraz wyśle te z tego jak pisał żebym sobie szedł popłakać się mamusi w których obrażał mnie że jestem maminsynkiem.
 4. Więc opanuj emocje, i pisze się reporta na osobe i czeka się na odzew ze strony administracji
 5. Może się zdarzyć każdemu xD
 6. Data i godzina zdarzenia:15:34 Nick/pasek: |HDT|TUNE-SF|Yasix1337 Nick/pasek oskarżonej osoby:Jozek.303 Mój serial: 37AA4DDB3B4567066520BD814997AEA4 Opis:Jechałem ze strony mecha sf Doherty w stronę respawna osoba mnie wyprzedzała prawwą strona zjechała NIBY w stronę tunelu po czym odbiła w lewo ztaranowała mnie, Ucziekła, nia zapłaciła za szkody. I co najlepsze administracja 0 odzewu ja ciągle stalem na ulicy na ręcznym aż jakiś typ bulletem we mnie wjechal i napisałe repke potem adminek dał mi bana za to że się nie stosowałem do jego poleceń chodź pisałem do niego na czacie. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):
 7. I czemu mnie obrażasz po raz kolejny? I 1 jak mnie pisałeś żebym się poszedł popłakać mamusi i że uważasz mnie za maminsynka... Dobra typie nie będę z tb dalej dyskutować niech admin to rozwiąże i tyle.. Hmmm nasyłałem go ciekawe on sam napisał przejechać go a ja mialem wywalone czy to zrobi czy nie zabrali mu prawko zabrali. On jak chciał tak zrobił to jest tylko i wyłącznie jego wola i jego życie i nikt mu nie musi go układać, tak jak ty "Idź się popłacz do mamusi" Już w tej apelce obraziłeś mnie 3 razy: 1 Weź dzieciaczku. 2 że ty masz jakiś poważny problem z mózgiem, napisałem 3.JA SWOJĄ A NIE TWOJĄ IDOTO ( i w tym nie odwracaj kota ogonem) Jeszcze na serwie..
 8. Nie to że obrażałeś moją mame ale pisałeś Idź się popłacz mamusi... Pozdrów mamusie na filmie Teraz się pomyliłem .. A i czemu widnieje wizerunek mojej osoby na twoim filmie??? Mam dać link?
 9. Okej teraz się nie przyznasz gj i ty masz poziom -,-
 10. I tym zachowaniem co pokazujesz że umiesz po rodzicach jechać to pokazuje twój poziom podstawówki, że wyzywasz po rodzicach.... A i czm mówisz że jestem dzieciakiem jak ty mnie nie znasz osobiście w realu? tylko w wirtualnej grze komputerowej? Napisano 4 minuty temu "(edytowane)" Więc po co PS? Bo ja cie nie rozumiem, pewnie w podstawówce tam cie tego jeszcze nie nauczali. A i odpowiedz mi na pytanie z skąd mogłeś wiedzieć co pisaliśmy na czacie organizacji ??? hmmm Niby ja mu kazalem zeby cie przejechał???
 11. Po co piszesz PS typie to jest internet wszystko możesz tutaj edytować, PS pisze się w listach jak się o czymś zapomni i się chce coś dopisać czego się zapomniało bez pisania 2 listu -,-
 12. Data i godzina zdarzenia:Wczoraj około 22:00 Nick/pasek: |HDT|TUNE-SF|Yasix1337 Nick/pasek oskarżonej osoby: Hudson. Mój serial:37AA4DDB3B4567066520BD814997AEA4 Opis: Osoba gdy pracowałem sobie jak co dzień zabrała mi stanowisko gdy miałem lepsze stanowisko z tuningiem, Jakaś osoba podjechała do ,HANGARU, w ktorym sie naprawia i napisał że chce opona ja napisałem żeby podjechał nie podjechał wziąłem opona i pyk nagle ta osoba stoi na moim stanowisku pracy. Pisałem do niech żeby sobie poszła a on nie był uparty. to ja już poszłem na stanowisko obok potem zakończyłem prace bo na stano bez tune słabe dochody, i soba gdy pisała że np: osoba spytała sie ile rh1 bez doli a on napisałe 17k a ja napisałem że 16k, bo Hudson. wprowadzał tą osobę w błąd. owa osoba też mi ublizała, pierw o 8:30 Mi zabrała stano oto plik klikasz ( ctrl + f) http://www117.zippyshare.com/v/94etiLXf/file.html , a 2 jak mi ublizał też ctrl + f http://www45.zippyshare.com/v/GPhdaUbr/file.html Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):
 13. Nick: GTR/lajer Serial: 19836001782A2E539C5BEA80C31EC3F4 Staż na serwerze: 3 lata Nick admina: Vespe Powód zbanowania: CBK Krótki opis sytuacji: Wulgarnie się odzywałem w stosunku do innych graczt Dowody: Coś od siebie: No powiem tyle zawiniłem i jestem winny przeklinałem tam na chacie i to był mój największy błąd. I więcej tego nie powtórze jak jakaś osoba będzie mnie wyzywać to nie będę się pitolić niech administracja się tym zajmuje ona zawsze podejmuję dobre decyzje.
 14. Nick: BialaMewa123 Serial: 19836001782A2E539C5BEA80C31EC3F4 Staż na serwerze: 7 msc Nick admina: Zbanowała mnie konsola. Powód zbanowania: Prawdopodobnie nieudane próby wpisania hasła. Krótki opis sytuacji: no próbowałem się logować na swoje 3 konto i tak taktycznie zapomniałem hasła Dowody: Błąd CD09 Utracono połączenie z serwerem. Coś od siebie: Mam 3 konta bo lepiej jest mieć rzeczy porozrzucane bo jak będzie włam na 1 konto to wszystko nie pójdzie za przeproszeniem się jebać.
×
×
 • Create New...