Jump to content

biszkopt.

Player
 • Content Count

  970
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2025 Świetny Gość!

About biszkopt.

 • Rank
  Lance Vance

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kraków

Recent Profile Visitors

7302 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 382707A6115934BD0AF2EF09EE526A84 Staż na serwerze: 6 lat i 11 miesięcy Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 1-3h Imię: Krzysiek Wiek: 23 Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak Czy posiadasz mikrofon?: Tak Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak, ale bardzo dawno temu. Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Nie Dlaczego chcesz dołączyć do SAPD?: Ponieważ bardzo podoba mi się ta praca, jest w niej dużo do roboty. Chciałbym też dobrze spędzić czas w zorganizowanej grupie i dawać fun każdej osobie w niej, bo przecież o to tutaj chodzi. Coś o sobie (Opisz swój charakter): Jestem stanowczy, obiektywny, sumienny mam poczucie humoru które mnie nie opuszcza. Interesuję się motoryzacją, rajdami i wyścigami samochodowymi. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Zasługuje ponieważ posiadam duży staż na serwerze, znam zasady panujące na nim i chętnie służę pomocą graczom którzy mają jakiś problem bądź proszą o nią. Byłem już wcześniej funkcjonariuszem i nigdy nie stwarzałem problemów. Swoje obowiązki wykonywałem na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że dostanę tą szansę i mam zamiar pokazać się z jak najlepszej strony. Pozdrawiam cieplutko biszkopt.
 2. Dzięki majstry za 2000 reputacji 😁

 3. Była czerwona teraz jest srebrna Trochę więcej koni niż seria
 4. biszkopt.

  Lock

  @Strikes
 5. Dzięki za wyróżnienie w plebiscycie. Bardzo mi miło :)

 6. Hostessy najlepsze; @TheSzymekPL, @Michal5505.vak ❤️
 7. Szkoda, że po zabraniu prawo-jazdy* nie byłeś taki miły dla mnie. Karę odwieszę jutro.
 8. Sytuacji na giełdzie nie widziałem. Widziałem tylko, że Ty gracza taranujesz i obrażasz i za to zostałeś ukarany. Prawko dostaniesz jutro.
 9. Ostrzeżenie dostali wszyscy którzy wisieli i jakoś potrafili się dostosować. Poznaj moje dobre serce i karę odczekaj do końca
 10. Kurła kiedyś to było
×
×
 • Create New...