Jump to content

BellaCiao*

Player
 • Content Count

  1091
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

BellaCiao* last won the day on April 27

BellaCiao* had the most liked content!

Community Reputation

3944 Świetny Gość!

About BellaCiao*

 • Rank
  Trevor Philips
 • Birthday 05/28/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  Por qué lo nece?

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Żandarm z Saint-Tropez
 • Zainteresowania
  ~ Deilo, arty oraz sidżej theemo
  ~ Sport: Piłka Nożna i Siatkowa
  ~ Służby mundurowe
  ~ Kamienie
  ~ Historia
  ~ Elektrotechnika
  ~ Elektronika i Elektryka

Recent Profile Visitors

32110 profile views
 1. Zapraszam do artykułu! KOM

   

 2. Pozdrowionka od mandarynki ❤️

 3. Serdecznie zapraszam do mojego nowego artykułu po miesięcznej przerwie! KOM!

   

  1. BellaCiao*
  2. |SAMC|Emciok

   |SAMC|Emciok

   to ty jesteś czy cie nie ma :o

    

  3. BellaCiao*

   BellaCiao*

   Artykuły i wywiady będą, na serwerze raz na tydzień może mnie zobaczysz na chwilę jak będę robił zdjęcia do artykułu, a tak to raczej nie będę wchodził :P

 4. ~Aktor tygodnia - Cezary Pazura - 03/09~ Witajcie moi drodze czytelnicy po mojej dosyć długiej przerwie. Po krótkim urlopie wracam do Was z nowym artykułem, artykułem, który mam nadzieje, że Wam się spodoba! Poza tym chciałbym Was mocno przeprosić za moją znikomą aktywność. Jednak teraz, gdy wróciłem po dość sporym urlopie mam dla Was do przedstawienia artykuł, który jest moim pierwszym artykułem po przerwie i jednocześnie pierwszym tego rodzaju. Dziś moi kochani czytelnicy będziecie mogli ujrzeć osobę starszą, jednak osobę, która nadal zachwyca w swoich filmach i grze aktorskiej. Jest to człowiek, który zasłynął, grając w serialu takim jak; "13 Posterunek" czy w filmach takich jak "Kiler" czy "Pitbull". Cezary Pazura, a dokładniej Cezary Andrzej Pazura to polski aktor filmowy a jednocześnie teatralny. Dodatkowo jest on reżyserem, prezenterem filmowym, no i oczywiście komikiem i "jutuberem". Jego obecną żoną jest Edyta Pazura, z która jest szczęśliwy od 2009 roku. ~Filmy, w jakich zagrał aktor~ ~Czarne Stopy~ "Czarne Stopy" to pierwszy film, w jakim zagrał Cezary Pazura. Grał w nim role jako "Puma". Sam film natomiast jest filmem przygodowym, wyreżyserowanym przez Waldemara Podgórskiego w 1986 roku. Akcja filmu natomiast, toczy się w trakcie obozu zorganizowanego przez drużynę harcerską w Górach Świętokrzyskich, niedaleko miejscowości Mąchocice. Poza tym, głównymi bohaterami filmu są chłopcy należący do najmłodszego zastępu „Czarne Stopy”. ~13 Posterunek~ "13 Posterunek" to kultowy serial polskiej sztuki filmowej. Jako główną rolę w serialu gra nie kto inny, jak Cezary Pazura. Grał on rolę posterunkowego, który borykał się z licznymi problemami, z jakimi przychodzili do niego obywatele. Dodatkowo ciekawostką jest to, że w roku 1999 serial był nominowany do Telekamer w kategorii serial, zajmując drugie miejsce. ~Pitbull~ "Pitbull" to kolejna seria filmów sensacyjnych, która powstała w oparciu o polskich policjantach i kryminalistach. Póki co, wyróżnia się 4 serie Pitbulla: Pitbull – 2005 Pitbull (serial) – 2005-2008 Pitbull. Nowe porządki – 2016 Pitbull. Niebezpieczne kobiety – 2016 Pitbull. Ostatni pies – 2018 Dodatkowo warto wspomnieć, że Cezary Pazura zagrał tylko w czwartej części z 2018 roku, jako "Gawron". To na tyle w dzisiejszym artykule. Dziękuję serdecznie za dotrwanie do końca. Poza tym zapraszam do głosowania w obecnej ankiecie, który z aktorów zasługuję na miano "aktora tygodnia" w następnym tygodniu. Dodatkowo zapraszam do śledzenia mojej aktywności, ponieważ niedługo pojawi się wywiad z obecnym RCON'em serwera. Do zobaczenia! W tekście zostały zawarte informacje ze stron internetowych, takich jak Wikipedia. Jednak każdy tekst, aby był jasny i przejrzysty był pisany przez moją osobę. Dla Redakcji Prasowej K69 News Reporter @BellaCiao*
 5. Gdzie nasz stary PicoBello z avatarem Johnnego Deppa?

  1. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Nie ma. Utraciło się.

 6. Bella ĆaU Bella ĆaU Bella ĆaU ĆaU ĆaU E MAMAMIJA IZYTALJANO BELLA CHCIAŁ WIELE CIAŁ Ale nuda co nie ziom?

 7. *Na wstępie informuje, że wstawiam to za gracza, gdyż ma kolejkę* Nick: |SMSA|OPSM|Deilo Link do profilu: https://pylife.pl/profile/33028-smsaopsmdeilo/ Serial: 98F4BB5BD0483206B8E49821BCD9D283 Staż na serwie: od 25 lutego 2018 ok. 1500h Nick admina: @Maga Powód zbanowania: To nie jest ban, a zablokowane dodawanie statusów i odpowiedzi na forum. Ogólny powód to spam, pretensje, ponaglanie, wymieszanie na pv forum Krótki opis sytuacji: Chciałbym wiedzieć kiedy mogę napisać apelację, z nadzieją otrzymania szansy. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Zależy mi, dlatego chciałbym wiedzieć kiedy mogę napisać apelację z nadzieją, iż kolejka zostanie zdjęta.
 8. *Na wstępie informuje, że wstawiam to za gracza, gdyż ma kolejkę* Nick: |SMSA|OPSM|Deilo Link do profilu: https://pylife.pl/profile/33028-smsaopsmdeilo/ Serial: 98F4BB5BD0483206B8E49821BCD9D283 Staż na serwie: od 25 lutego 2018 ok. 1500h Nick admina: @Maga Powód zbanowania: To nie jest ban, a zablokowane dodawanie statusów i odpowiedzi na forum. Ogólny powód to SPAM, pretensje, ponaglanie, wymieszanie na pv forum Krótki opis sytuacji: Napisałem według mnie prawdę. Maga uznała że dwie wiadomości to spam i dała mi kolejkę moderacyjną na czas nieokreślony. Chciałem napisać pożegnanie krótkie z serwerem na forum to zamiast dodać to usuwała, to pisałem jej kilka wiadomości na pv forum to dała mi pkt za ponaglanie i zablokowała możliwość dodawania statusów. Dowody: - Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Proszę o odblokowanie mi możliwości dodawania statusów i zdjęcie mi kolejki moderacyjnej. Przepraszam, jednak poniosło mnie.
 9. Zapraszamy do głosowania na kandydatów! Plebiscyt trwa:

   

 10. " Jak zepsuć coś, co działało dobrze? Wprowadzić totalitaryzm! Jednak z czasem jedyną możliwością, aby zapobiec okazuje się, że jest to bunt. Inaczej albo sam odejdziesz, albo oni Cię wykopią na zbity ryj "(*~*) 

 11. Super nam wszystkim to wyszło, bajera!💕
 12. Buhuhuuuu

  reno 911 tom lennon GIF

  TA DZIEWCZYNA jest jak ..
  lubi ze mną palić grass
  czule mówi kocham cię
  myślę o niej noc i dzień

  1. wujo_Patriarcha
  2. |K69N|Scar.

   |K69N|Scar.

   Ta dziewczyna jest jak kwiat!

×
×
 • Create New...