Jump to content

|NLV|B1K3OLV

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 CJ

About |NLV|B1K3OLV

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/14/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Nick: B1K3OLV Staż: Ponad rok Serial: 8C4CBDECE839CF15F5F5F781CA2173 Nick osoby zawieszającej: |SGSP|Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Jechalem do warsztatu Garci'a. Na zakręcie Doherty jakas sabra wpadla w poslizg na zakrecie, ja jechalem swoim pasem prawidlowo. Kierowca zółtej sabry chcąc wroci na swoj pas wjechal we mnie po czym napisal abym mu zaplacil..(za co...?) Napisalem "Ta.." i odjechalem. Po dojechaniu na mechanika Garci Moderator Matu zapram mi prawojazdy na okres 4dni. Dodam również, że Moderator mnie ignorowal gdy pisalem do niego na ./pm dlaczego mi je zabral skoro nic nie zrobilem. Zachowal się źle w stosunku co do mojej osoby. Dowody: --- Coś od siebie: Proszę o zwrot prawa jazdy gdyż nie zrobiłem nic nielegalnego. To nie ja spowodowałem kolizję. Proszę o jak najszybsze zwrocenie mi prawa jazdy. B1K3OLV.
 2. Nick: B1K3OLVWiek: 17Serial: 8C4CBDECE839CF15F5F5F781CA2173E2Staż: około 300hPowód zmutowania : CBK na pmKrótki opis sytuacji: Byłem wielokrotnie taranowany przez gracza który był aktualnie kierowcą autobusu. Pisałem około 5-6 reportów przy czym nikt z moderacji serwera nie stawił się na moją prośbę (BYŁEM NADAL TARANOWANY I GRA BYŁA MI UPRZYKRZANA PRZEZ OWEGO GRACZA). Owa sytuacja dała upust moim nerwom po czym napisałem do moderatora MichaU*'a nieprzyzwoite rzeczy (Pretensje z sporą ilością przekleństw). Przepraszam cie MichaU za moje zachowanie ale proszę zrozum to, że byłem zdenerwowany takim posętpowaniem moderacji ponieważ mój Jester był cały do Fix'a ;/ Mogłem ostudzić nerwy i dać sobie spokój ale wyszlo jak wyszło. Przepraszam za to.Dowody:---Link do poprzedniego podania:---Coś od siebie: Prosze o odmutowanie z powodu gdyż jestem Mechanikiem i praca ta nie może być wykonywana z karą wyciszenia. Osobiście przepraszam jak najbardziej za swoje zachowanie i oczywiście zrozumiałem swój błąd którego wczoraj się dopuściłem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji i jeszcze raz serdecznie pragnę przeprosić cię MichaU*. Proszę również o w miarę szybkie rozpatrzenie apelacji. Z poważaniem B1K3OLV.
 3. Jak duzo kasy trzeba szykować?;p
 4. Nick: ol0ff Wiek: 18 lat za 2msc Serial: C29D0794C9F39692CA8A4BAD2A3EE283 Staż: około 200h Powód zmutowania: Brak kultury na /v Krótki opis sytuacji: Pytałem się graczy na czacie premium jaki jest koszt "Golfa" i nie moglismy sie doagadac o jakim konkretnie pojezdzie mowie (Flesh/Club). W formie żartu napisalem "No ten K***a golf IV j****y :DD". Wszystko oczywiście było w formie żartu, chciałem rozluźnić panującą atmosferę, żeby każdemu grało się tak... na luzie. Rozumiem, ze mogłem nie użyć przy tym niecenzuralnych słów za które bardzo przepraszam. Oczywiście sytuacja się nie powtórzy. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Przepraszam za używanie niecenzuralnych słów na czacie /v. Obiecuję, że dana sytuacja nie powtórzy się na jakimkolwiek czacie. Bardzo proszę o odmutowanie mnie możliwe jak najszybciej, gdyż bez możliwości konwersacji nie jest możliwe mi wykonywanie pracy mechanika. Jeszcze raz bardzo przepraszam oraz proszę o możliwie jak najszybszy unmute. Pozdrawiam serdecznie ol0ff;/
 5. Witam. Dnia 27.10 wypożyczyłem motocykl z wypożyczalni przy giełdzie LV na 24h. Jeździłem nim przez około 20-30min po czym z niego spadłem i nie mogłem wejsc ponownie z powodu „Nie posiadania prawa jazdy kat A” Czy jest możliwość zwrócenia pieniędzy za motocykl gdyż nie jestem w stanie dokonać jazdy na nim drugi raz? Myśle ze opcja wypożyczenia go powinna być zablokowana dla graczy nie posiadających prawa jazdy Kat. A
 6. Nick: B1K3OLV Wiek: 17lat Serial: 8C4CBDECE839CF15F5F5F781CA2173E2 Staż: Ponad rok Powód zmutowania: Wykorzystywanie czatu Premium do celów prywatnych, ogłaszanie. Krótki opis sytuacji: Napisałem na czacie /v Że muszę kupic tampę bo chce dołączyć do scigantów, po czym dostałem mute na 1d. Jako, iż handluje samochodami oraz nieruchomościami taka kara sprawia, ze jestem odcięty od przychodów na serwerze. Nie dodałem żadnego ogłoszenia, w związku z czym nie powinienem dostac mute. Dowody: Nie robiłem żadnych ss Link do poprzedniego podania: —- Coś od siebie: Proszę o sprawne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam B1K3OLV:)
 7. |NLV|B1K3OLV

  LOCK

  Sarna 380km przebiegu. Rh1 oraz twisty. 48k
 8. Obecność OBOWIĄZKOWA <3
 9. Dałeś mi domek, okej. Przedłużyłem go do 23.10 ale myślałem ze 23.10 tzn włącznie z tym dniem. Okazało się, ze domek wygasł i uczciwie oplacil sobie go ktoś inny. Nie omawialiśmy żadnej ceny domku itd. Opłaciłem go również za swoje pieniądze wiec nie jestem w poczuciu oddania ci jakiejkolwiek należności.
 10. Nick: Oloof Staż: 14h53min Serial: ED05C66D2FEABA49057EE5B51D56CD44 Nick osoby zawieszającej: Tuszek Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran u Mecha Opis sytuacji: Grałem w raz z kolegą i pojechaliśmy do warsztatu niedaleko LV w celu naprawienia swoich pojazdów gdyż były one dość zniszczone. Wjechałem na stanowisko mechanika, zapłaciłem pieniadze mechanikowi lecz on nie naprawił mojego pojazdu i gracz który stał za mną prawdopodobnie był bardzo niecierpliwy, gdyż swoim pojazdem wjechał w mój tył samochodu. Mechanik napisał report na mnie i gracza który we mnie wjechał. Mimo że mój pojazd nie został naprawiony dodatkowo zostało mi zabrane prawo jazdy na okres 2 dni. Dowody: Nie posiadam żadnych dowodów ponieważ nie nagrywam swojej rozgrywki 24h na dobę. Coś od siebie: Uważam ze prawo jazdy zostało mi zabrane niesłusznie i bezpodstawnie. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej apelacji o przywrócenie mi licjencjii upoważniającej do prowadzenia pojazdów kat. A, B, C Pozdrawiam. Oloof:)
×
×
 • Create New...