Jump to content

Krichu

Player
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetny Gość!

1 Follower

About Krichu

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/10/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. No mówię prawdę, zeamsone* to mój kumpel, który na tym koncie chyba ma bana. Nie wiem jak jest z IP, ale w te wakacje byłem u niego i musiałem zalogować się na swoje konto przez jego komputer, by odstawić auto, jak byłem jeszcze w organizacji "Szybcy i Wściekli".
 2. Wszystko gra, gdy ze mną najlepszy ziomek. Znamy się od lat, jak z Rudym i kielonem, Przemierzamy razem świat i choć igramy z ogniem nie ma czego się bać kiedy przy mnie jest mój ziomek! Mój ziomek, mój ziomek...
 3. Nick: Krzychuu!|VIXA_TAXO| Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Staż na serwie: 2 lata 685h Nick admina: |KOMIS|ZIELUNIO92 Powód zbanowania: Nie spłacenie długu. Krótki opis sytuacji: Wi, wi, witam! Więc tak, od dłuższego czasu nie grałem na waszym serwerze (chyba 4-3 miesiące) gdy przypomniały mi się piękne czasy rozpoczęcia gry na rpg chciałem wejść na serwer i znowu poczuć się tak fajnie jak przy rozpoczęciu gry u was. Już się loguje, myślę o tym jak będę zrywał asfalt sweeperem, aż tu nagle patrze, i nie dowierzam... Patrze, a tu Ban! Dodam, że to jakaś pomyłka i ban jest niesłuszny, nigdy nie brałem pożyczki od nikogo, bo wiem, że jestem leniwym fletem i pewnie bym tego nie spłacił. Miałem na koncie moonbeama premiera mk2 offy i tam coś w banku chyba 4k. Nie chciałbym, żeby zostało to wyzerowane, bo dość długo na to pracowałem. Dowody: https://imgur.com/a/mugPYEJ Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: No co mam powiedzieć, nikogo tu nie będę przepraszał, bo nie mam pojęcia jak blokada mogła znaleźć się na moim koncie. Nie wiem co to mogło być, włam, pomyłka admina? Warto dodać, że po przeszukaniu forum, żadnej skargi na mnie nie ma. Mam nadzieje, że Zielunio pozytywnie rozpatrzy tą apelacje, ponieważ nie chcę stracić konta, w które inwestowałem pieniądze zarobione od mamy!! :3
 4. AFX, żądam od Ciebie odszkodowania, ponieważ uszkodziłem sobie przez twój serwer krzesło. Ładuje się on za długo i mam zbyt dużo czasu na odchylenie się do tyłu, przez co złamałem sobie kółko :( https://imgur.com/a/keAlVCw

  1. Show previous comments  6 more
  2. Krichu

   Krichu

   Pokonałem swego wroga B) 

   https://imgur.com/a/OPPVHV1

   Mam nadzieję, że krzesło dostał nauczkę i już nigdy nie rzuci żadnym człowiekiem o ziemię *o*

  3. zeamsone*
  4. Emili
 5. Nie wspomniałem o moim premierze dlatego, że napisałem poniżej, żeby poszkodowane osoby zgłosiły się do mnie o oddanie pieniędzy za naprawę. Myślałem, że opisywanie wszystkich występujących aut będzie bez celowe więc go nie dodałem. Nie zaprzeczam, że był tam też premier postawiony obok moonbeama kolegi.
 6. Nick: Mow_Mi_Krzychu! Staż: 582h 1 rok Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Nick osoby zawieszającej: Tuszek Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie autostrady perkami na ręcznym. Opis sytuacji: Bardzo mi się dzisiaj nudziło, więc postanowiłem się pobawić, bo nie chciało mi się po wejściu na serwer od razu zarabiać. Wziąłem 2 perki i postawiłem je na ręcznym na autostradzie, z daleka obserwowałem czy ktoś w nie wjedzie. Nie chciałem zbytnio komuś popsuć humoru, albo zabawy z serwera, tylko chciałem się chwilę pośmiać. Nie wiedziałem, że tak to się potoczy i będę miał z tego takie problemy. Dowody: -------- Coś od siebie: Bardzo przepraszam osoby, które wjechały w moje auta. Przepraszam także Ciebie @Tuszek i @|Komis|Squatter, mam nadzieje, że kara zniknie, albo zostanie skrócona, bo tydzień to dość dużo biorąc pod uwagę, że robię taxi. Już więcej nie zrobię tak głupiej rzeczy jak stawianie perków na autostradzie. Zrozumiałem swój błąd i już nigdy więcej tego nie zrobię. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną przeze mnie, proszę napisz do mnie na forum, albo na PW w serwerze jestem dość często dostępny i jestem w stanie zapłacić za szkody przeze mnie wyrządzone.
 7. 3:03 owowowowwo

 8. Data:13:24 09.07.2018 Nick: Mow_Mi_Krzychu! Nick: damianoseg Mój serial:9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Opis:Jechałem autem i nie zdążyłem zauważyć, że damianoseq z innymi graczami stoją na drodzę. Po zderzeniu nie obraziłem go tylko napisałem, żeby zjechali na chodnik, bo zajmowali prawie 2 pasy ulicy i łatwo było w nich uderzyć, po przejechaniu z miejsca wypadku na śmieciarki napisał do mnie damianoseg i zaczął mnie wyzywać. Przy zderzeniu przypomnę, że nie napisałem nic obraźliwego tylko ich upomniałem. Dowody: https://imgur.com/a/t1OqWAJ Oczekiwania: 3 dni kary mute. Dlaczego 3 dni? Bo damianoseq pokazał swój całkowity brak kultury przy czym to on zawinił.
 9. Data 06.07.2018 Nick/ Nick/ Mój serial:9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Opis:Gdy jechałem autem, na skręcie niedaleko mechanika Doherty wjechał we mnie bf Injection, który kierował NiKePL. Z początku prosiłem go o to, żeby oddał pieniądze za naprawę, lecz on zaczął uciekać. Po chwili zastanowienia zacząłem go gonić, po czym gracz uderzył w słup niedaleko Mechanika Garcia i się zatrzymał. Zacząłem pisać do gracza z prośbą oddania pieniędzy, ale on tylko wyzwał mnie i znowu zaczął uciekać. Dowody: https://imgur.com/a/bIGPyoF Oczekiwania Kara Mute na 2 dni.
 10. Nick:|MECH-SF|Babux*ec Wiek:14Serial:9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2Staż:10 lipca 2017Powód zmutowania :Spam na chacie orgKrótki opis sytuacji:chciałem poinformować organizacje o tym ze co sobotę są składki i mogą pieniądze wpłacić do mnie żebym je wpłacił do bankomatu ustawiłem na to binda i zacząłem spamić bo inaczej do nich nie docierało.Dowody:Jesteś wyciszony/a.Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie:Po pierwsze chciałbym zostać odmutowany ponieważ muszę kontaktować się z organizacją a po drugie mam prace w mechaniku i nie chciał bym jej stracić bo długo na nią kampiłem. Przepraszam za zaśmiecanie czatu moich członków i ciebie Rambo nie zrobię tego więcej.
 11. Nick: Babux123 Staż: 4 Miesiące Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Nick osoby zawieszającej: OjczeWasz Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy Taran Dune Opis sytuacji: Taranowałem bo myślałem że to "śmieszne" , ale wcale takie nie było. Dowody: -------- Brak Coś od siebie: Przepraszam wszystkich których taranowałem, i ciebie OjczeWasz proszę o zwrot prawa jazdy. @OjczeWasz
×
×
 • Create New...