Skocz do zawartości

Mow_Mi_Krzychu*rbs

Gracz
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 CJ

O Mow_Mi_Krzychu*rbs

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 10.01.2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorskie

Ostatnie wizyty

555 wyświetleń profilu
 1. Imię: KrzysiekWiek: 14Pasek ze strony: Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2Staż na serwerze: 1 rok 675hIle czasu dziennie poświęcasz na grę?: 1-3hCzy cierpisz na dysgrafię/dysleksje?: NieCzy posiadasz TeamSpeak 3?: TakCzy posiadasz sprawny mikrofon?: TakCzy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?: TakCzy byłeś/as karany/a za cos na serwerze? Jesli tak to za co?: Zakaz prowadzenia pojazdów i kary mute, nie miałem nigdy bana.Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na co dzień?: Nie mam.Dlaczego wlaśnie SAMC?: Bo wydaje mi się, że SAMC to fajna frakcja, a co wiążę się z tym przyjemnie odgrywa się RP. Jeśli miał bym wybierać, którą frakcje wybrać, wybrał bym Pogotowie Ratunkowe ponieważ to ono przejmuje większość akcji po skończeniu RP na drodze, np. wypadku.Opisz swój charakter, zainteresowania: Jestem osobą, która nie sprawia problemów. Lubię pożartować, ale w różnych sytuacjach potrafię zachować powagę. W przyszłości chciałbym trenować sztuki walki, ponieważ moim zainteresowaniem jest boks i mma. Dlaczego to własnie Ciebie mamy wybrać?: Mam zbyt dużo czasu i chciałbym z tym czasem coś zrobić, dlatego gram sobie na Pylife i pisze to podanie. Zawsze chciałem być w Frakcji takiej jak SAMC, bo bardzo podoba mi się rozgrywanie takich akcji RP jak wypadki. Wspominam o dyni
 2. Mow_Mi_Krzychu*rbs

  Prośba o odwieszenie prawa jazdy nałożone przez Tuszek

  Nie wspomniałem o moim premierze dlatego, że napisałem poniżej, żeby poszkodowane osoby zgłosiły się do mnie o oddanie pieniędzy za naprawę. Myślałem, że opisywanie wszystkich występujących aut będzie bez celowe więc go nie dodałem. Nie zaprzeczam, że był tam też premier postawiony obok moonbeama kolegi.
 3. Nick: Mow_Mi_Krzychu! Staż: 582h 1 rok Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Nick osoby zawieszającej: Tuszek Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie autostrady perkami na ręcznym. Opis sytuacji: Bardzo mi się dzisiaj nudziło, więc postanowiłem się pobawić, bo nie chciało mi się po wejściu na serwer od razu zarabiać. Wziąłem 2 perki i postawiłem je na ręcznym na autostradzie, z daleka obserwowałem czy ktoś w nie wjedzie. Nie chciałem zbytnio komuś popsuć humoru, albo zabawy z serwera, tylko chciałem się chwilę pośmiać. Nie wiedziałem, że tak to się potoczy i będę miał z tego takie problemy. Dowody: -------- Coś od siebie: Bardzo przepraszam osoby, które wjechały w moje auta. Przepraszam także Ciebie @Tuszek i @|Komis|Squatter, mam nadzieje, że kara zniknie, albo zostanie skrócona, bo tydzień to dość dużo biorąc pod uwagę, że robię taxi. Już więcej nie zrobię tak głupiej rzeczy jak stawianie perków na autostradzie. Zrozumiałem swój błąd i już nigdy więcej tego nie zrobię. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną przeze mnie, proszę napisz do mnie na forum, albo na PW w serwerze jestem dość często dostępny i jestem w stanie zapłacić za szkody przeze mnie wyrządzone.
 4. Mow_Mi_Krzychu*rbs

  Skarga na damianoseg

  Data:13:24 09.07.2018 Nick: Mow_Mi_Krzychu! Nick: damianoseg Mój serial:9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Opis:Jechałem autem i nie zdążyłem zauważyć, że damianoseq z innymi graczami stoją na drodzę. Po zderzeniu nie obraziłem go tylko napisałem, żeby zjechali na chodnik, bo zajmowali prawie 2 pasy ulicy i łatwo było w nich uderzyć, po przejechaniu z miejsca wypadku na śmieciarki napisał do mnie damianoseg i zaczął mnie wyzywać. Przy zderzeniu przypomnę, że nie napisałem nic obraźliwego tylko ich upomniałem. Dowody: https://imgur.com/a/t1OqWAJ Oczekiwania: 3 dni kary mute. Dlaczego 3 dni? Bo damianoseq pokazał swój całkowity brak kultury przy czym to on zawinił.
 5. Mow_Mi_Krzychu*rbs

  Skarga na NiKePL

  Data 06.07.2018 Nick/ Nick/ Mój serial:9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Opis:Gdy jechałem autem, na skręcie niedaleko mechanika Doherty wjechał we mnie bf Injection, który kierował NiKePL. Z początku prosiłem go o to, żeby oddał pieniądze za naprawę, lecz on zaczął uciekać. Po chwili zastanowienia zacząłem go gonić, po czym gracz uderzył w słup niedaleko Mechanika Garcia i się zatrzymał. Zacząłem pisać do gracza z prośbą oddania pieniędzy, ale on tylko wyzwał mnie i znowu zaczął uciekać. Dowody: https://imgur.com/a/bIGPyoF Oczekiwania Kara Mute na 2 dni.
 6. Nick:|MECH-SF|Babux*ec Wiek:14Serial:9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2Staż:10 lipca 2017Powód zmutowania :Spam na chacie orgKrótki opis sytuacji:chciałem poinformować organizacje o tym ze co sobotę są składki i mogą pieniądze wpłacić do mnie żebym je wpłacił do bankomatu ustawiłem na to binda i zacząłem spamić bo inaczej do nich nie docierało.Dowody:Jesteś wyciszony/a.Link do poprzedniego podania:(Podaj link do poprzedniego podania, jeżeli niebyło poprzedniego podania pozostaw te pole puste)Coś od siebie:Po pierwsze chciałbym zostać odmutowany ponieważ muszę kontaktować się z organizacją a po drugie mam prace w mechaniku i nie chciał bym jej stracić bo długo na nią kampiłem. Przepraszam za zaśmiecanie czatu moich członków i ciebie Rambo nie zrobię tego więcej.
 7. Mow_Mi_Krzychu*rbs

  [Zabawa] Zgadnij jak ma na imię !

  Dominik
 8. Nick: Babux123 Staż: 4 Miesiące Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Nick osoby zawieszającej: OjczeWasz Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy Taran Dune Opis sytuacji: Taranowałem bo myślałem że to "śmieszne" , ale wcale takie nie było. Dowody: -------- Brak Coś od siebie: Przepraszam wszystkich których taranowałem, i ciebie OjczeWasz proszę o zwrot prawa jazdy. @OjczeWasz
 9. Nick: Babux123 Wiek: 15 Staż: 3 Miesiące. Nick osoby zawieszającej: |SMSA|Adrianoo Serial: 9F8C390C9AA5F14E42202FB5760FA3B2 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem. Opis sytuacji: Lądowałem poza lotniskiem w celu zebrania kwiatka. Dowody: Brak Coś od siebie: Przepraszam, to więcej się już nie powtórzy.
×