Jump to content

BarTeK^

Gold
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

236 Świetny Gość!

About BarTeK^

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday January 24

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Kujawsko-Pomorskie

Recent Profile Visitors

4873 profile views
 1. Sprzedają jeszcze ludzie kody na tym serwerze? :V

 2. BarTeK^

  Włam na konto

  Witam piszę w takiej sprawie ponieważ kuzynowi włamano się na konto i znikły auta tzn. tampa, buffalo, perek, tahoma i została tylko kasa ( 32k ). Link do konta na serwerze: https://panel.pylife.pl/gracz/402123 .Mój serial bo możliwe, że kiedyś kuzyn się logował na swoje konto będąc u mnie: 6DDC98CFE50C3DBC4E009CBD3AB2EE02 i serial kuzyna któremu włamano się na konto: C93D5D4449964B7779F867CB4B6F65F3 Dodatkowo na force na jego koncie jakiś ziomek pisał apelację na swoje konto więc to wszystko pewnie jego zasługa, link:
 3. Lokalizacja: Los Santos MulhollandLink do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/1271Cena za dobę: 350€Cena za nieruchomość: Licytacja od 0€ MP: 500€ KT: -Nazwa nieruchomości: MosiekOpis: Sprzedam, nieruchomość umiejscowioną w naszym słonecznym Los Santos. Miejsce nadaje się świetnie na bazę organizacji ponieważ posiada dosyć spory parking. Dodatkowo posiada bardzo ciekawy interior z przedmiotami dla dorosłych ( ͡° ͜ʖ ͡°)Zdjęcia nieruchomości:
 4. Coś się AFX nie postarał w tym roku :v

 5. 1. Nazwa organizacji/gangu: ILLEGAL MINDSETS 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/6292 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] :
 6. No skoro tak to całkiem możliwe bo kolegi nie było od dłuższego czasu no nic założę nową i na następny raz będę tego pilnować, myślałem że jest jakiś czas na uzupełnienie członków a nie, że z automatu leci. W takim razie temat do zamknięcia żeby nie zawracać niepotrzebnie głowy AFX. Dzięki za pomoc wszystkim.
 7. Co do pojazdów minęły chyba 32h od tego jak w niektórych siedziałem i część pojawiła się w przecho i mogę już normalnie korzystać. Teraz pytanie dlaczego organizacja została usunięta bez wcześniejszego uprzedzenia skoro spełniała wymogi i czy jest szansa na odzyskanie moich 20 tysięcy euro jeśli okaże się, że wszystko działało poprawnie w org.
 8. Wymagane jest 3 członków, wczoraj tyle było, poza tym w dziale organizacji jest takie coś jak ostrzeżenia a swojej na takowej liście nie widziałem..
 9. Ja jestem liderem w tym sęk.. a w sumie to byłem.. I także miałem jeszcze 20k w bankomacie org także pieniądze też mi wcięło Dodam, że nie mogę wejść do żadnego swojego auta.. https://imgur.com/a/8X9WXdk https://imgur.com/a/GaEYwoc https://imgur.com/a/ifSHl1I
×
×
 • Create New...