Jump to content

Horseman

Player
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

About Horseman

 • Rank
  CJ
 • Birthday April 5

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  HRK

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. 554.10 Kliknęło 17497 osób
 2. Całość kwoty (190k) została wpłacona do bankomatu.
 3. Myślę, że mogę spróbować. Jeśli po tym czasie nie udałoby mi się zebrać określonej kwoty, proszę o usunięcie pojazdu zakupionego za tą gotówkę.
 4. Sądzę, iż mogę zarobić. Pytanie brzmi ile miałbym na to czasu?
 5. Nick: Lancer*awm Serial: 4EEE19A967F14F36B47563C2677142E3 Staż na serwie: 3 lata - 464h Nick admina: Bloodline_ Powód zbanowania: "ok. 190k od gracza jacobbx" Krótki opis sytuacji: Otóż umówiłem się z kolegą, że w zamian za boostowanie konta w CS:GO sypnie mi trochę kasy na serwerze. Przelewy miały miejsce bodajże trzy razy w zależności od tego kiedy wbiłem umówioną rangę w grze. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Nie byłem świadomy tego, że tego typu "wymiana" będzie traktowana jako handel gotówką. Jednakże już dobrze o tym wiem i chciałbym wyrazić skruchę oraz powiedzieć, że żałuję tego co zrobiłem. Jestem w stanie zagwarantować, że taka sytuacja drugi raz by się nie powtórzyła. Chciałbym móc wrócić na serwer, ponieważ jestem do niego bardzo przywiązany i nie wyobrażam sobie braku możliwości spędzania na nim czasu.
 6. Data i godzina zdarzenia: 13:15 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 4EEE19A967F14F36B47563C2677142E3 Opis: Stałem sobie spokojnie na mechaniku dolnym w lv. Nagle podjeżdża gracz mohammad.jan. Chce abym pomalował mu samochód. Gracz wybrał kolor, lecz nie wjeżdżał bezpośrednio na lakiernie, tylko mnie przejeżdżał, pomyślałem, że może przez przypadek. Wróciłem na stanowisko (nie pomalowałem auta), po chwili gracz zażyczył sobie myjnie. Napisałem mu, że 50e, on zdziwiony ceną nie skorzystał (cenę powinien znać, ponieważ sam jest mechanikiem w dolnym LV). Później ponownie podjechał na moje stanowisko i zapraszał mnie do samochodu. Odmawiałem, on dalej zachęcał, ja dalej odmawiałem aż w końcu postanowił mnie zabić przy użyciu swojego sadlera. Od razu po tym incydencie uciekł z serwera. Podejrzewam, że chodziło mu o moje stanowisko, co prawda miał do dyspozycji 3 inne, jednak to pierwsze zawsze jest najbardziej przez graczy uczęszczane. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/pCXuT - w lewym dolnym rogu widać, jak gracz dostaje kicka po całej akcji. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Ewentualną decyzję pozostawiam w rękach administracji.
×
×
 • Create New...