Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Soczek1324.cs

Gold
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Świetny Gość!

1 obserwujący

O Soczek1324.cs

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 21.12.1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kąclowa

Ostatnie wizyty

745 wyświetleń profilu
 1. Imię:SzymonWiek:13Pasek ze strony http://panel.pylife.pl:Serial:Staż na serwerze:Gracz od 2 lat.Ile czasu dziennie poświęcasz na grę?:Poświęcam na grę na serwerze około 3 godziny dziennie, czasem dłużej zależy ile mam czasu.Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksje?:NieCzy posiadasz Mumble?:TakCzy posiadasz sprawny mikrofon?:TakCzy zapoznałeś/as się z regulaminem SAMC?:TakCzy byłeś/as karany/a za coś na serwerze? Jeśli tak to za co?:Miałem parę razy wzięte prawo jazdy, nieraz byłem wyciszony oraz największa kara ban za fałszywe kody premium (niesłusznie wyplątałem się z tego apelacją). Czy masz do czynienia z pogotowiem ratunkowym na co dzień?:NieDlaczego właśnie SAMC?:Od zawsze chciałem być w jakiejś służbie serwerowej ,lecz według mnie SAMC to jest bardzo dobry kierunek dla mnie uwielbiam te wszystkie RP które odgrywa ta frakcja.Chciałem też dostać się do SMSA oraz do OSP lecz nie udawało mi się oraz spostrzegłem się że to właśnie SAMC jest tym dobrym kierunkiem jak dla mnie.Opisz swój charakter, zainteresowania:Siema jestem Szymon i bardzo chciałbym się dostać do frakcji San Andreas Medical Center na serwerze PYLife ponieważ jak już wcześniej wspomniałem to właśnie ta frakcja według mnie jest dla mnie odpowiednią.Jestem miły lubię pomagać lecz łatwo mnie zdenerwować na co bardzo rzadko odpowiadam agresją, nie raz pomagałem początkującym graczom serwera Play Your Life jestem bardzo dobry z ortografii wygrałem szkolny konkurs ortograficzny i miałem piąte z 23 miejsc w konkursie gminnym,więc nie będę miał problemu z pisaniem.I chcę dodać że mam 13 lat jestem młody lecz niektórym gdy gram z nimi na ts'ie mówię im że mam 11/12 lat ponieważ nie miałem mutacji i strasznie śmiesznie brzmię.Dlaczego to własnie Ciebie mamy wybrać?:Bardzo znam się na odgrywaniu akcji Role Play i według mnie warto jest dać mi szansę w tej oto frakcji i chciałbym pomóc w rozwijaniu się SAMC. Gdy zrobię coś źle to to podnoszę głowę i walczę o coś dopóki mi się nie uda.Nie poddaję się szybko, nie wyzywam innych, nie kłócę się z innymi oraz jestem na daną godzinę tam gdzie się z kimś umówiłem w tym przypadku na szkolenia i spotkania więc mam nadzieję że zostanę wybrany i aby powiększyć swoje szanse opowiem pewną historię. Jechałem z moim tatą do Krakowa do szpitala po mojego młodszego brata który miał problemy z sercem on nie wiedział że przyjadę, dojechaliśmy wychodzimy z samochodu wchodzimy szukamy go i mojej mamy znaleźliśmy ich i mój brat bardzo się ucieszył że przyjechałem. Miał być wypis za chwilkę a musieliśmy czekać na niego 4 godziny i przez ten czas oglądaliśmy Eurocoptery LPR'u :D.PS:Ta historia jest prawdziwa.
 2. Nick: Soczek.cs Serial: 6180E99E88F88B54360E0907DD35A252 Staż na serweże: 2 lata Nick admina: |SMSA|AdriaNoo Powód zbanowania: Jazda pod prąd. Krótki opis sytuacji: Jechałem różowym jesterem organizacyjnym pod prąd ponieważ chciałem sprowokować pościg policyjny a obok SKP zwykle stoi SAPD jechałem i dostałem prawko więc według mnie kara jest niesłuszna choć jechałem pod prąd. Dowody:Nie mam. Link do poprzedniego podania:To 1 apelacja. Cos od siebie: Rozumiem że powinienem najpierw sprawdzić czy SAPD tam stoi (ponieważ nie stali) i dopiero jechać czy coś lecz wierzę w to że dostanę prawo jazdy z powrotem.
 3. Soczek1324.cs

  Licytacja RCONów 2018.08.09

  Ja jak wchodzilem wyslalem ze konto rcona mozna kupić xD
 4. Witam mój nick na serwerze to Soczek1324 staż na serwerze 2 lata i chciałbym poprosić o dofinansowanie mojego konta o 150.00 euro ponieważ przyda się Autko sb kupie czy coś.Więc proszę o rozpatrzenie i dofinansowanie konta.
 5. Soczek1324.cs

  |Mech-LS|PrOs dostał niesłusznie bana od administratora AFX

  !Proszę nie karać punktami! Edytuj na poprawną nazwę czyli:Wniosek o odbanowanie:|Mech-LS|PrOs ukarany przez AFX
 6. Soczek1324.cs

  Prośby o zwrot prawa jazdy: rudzik5 ukarany przez Krassa

  !Nie karać punktami!Zmień nazwę na poprawną czyli:Wniosek o odwieszenie prawa jazdy:Rudzik5 ukarany przez Krassa
 7. Nick: |PWM|Soczek1324 Serial: 6180E99E88F88B54360E0907DD35A252 Staż na serweże: 2 lata Nick admina: Break. Powód zbanowania: Jazda pod prąd i taranowanie. krótki opis sytuacji: Jechałem Sabrą pod prąd i chciałem aby SAPD mnie pogoniło niechcący ztaranowałem gracza admina Break. odjechałem kawałek i dostałem prawko. Dowody:Nie mam. Link do poprzedniego podania:To 1 apelacja. Cos od siebie: Tak wiem że nie powinienem lecz wjechałem na przeciwny pas ponieważ Policja zwykle tam stoi i stało się to co się stało.I wogóle mam w karze błąd ortograficzny jest napisane Jazda pod prą i taranowanie a powinno być Jazda pod prąd i taranowanie.Mam nadzieję na oddanie prawka i postaram się już tak nie robić.
 8. Soczek1324.cs

  Konkurs o pieniądze by XawuS

  Uwielbiam pylife
 9. Soczek1324.cs

  Soczek1324.LpR okradziony

  @antolvk ogar
 10. Soczek1324.cs

  Soczek1324.LpR okradziony

  Nie nie znam lecz u znajomego na laptopie jakiś czas temu sie logowałem
 11. Data i godzina zdarzenia:18.07.2018 godzina około 13:10 Nick/pasek: Soczek1324.LpR Nazwa organizacji:Deal with it Link do panelu organizacji (panel.pylife.pl):https://panel.pylife.pl/organizacje/5429 Mój serial Opis:Szukałem organizacji gdy na chacie obiło mi się o oczy że gracz |L-FAME|Yolo zaprasza do organizacji ja na pw pytam czy mają stronę on odpisuje że nie więc zrobiłem ss i napisałem skargę.https://imgur.com/a/ImT4CNy https://imgur.com/a/opYmGff Poinformowałem gracza o skardze
 12. Soczek1324.cs

  Soczek1324.LpR okradziony

  Twój nick/login: Soczek1324.LpR Twój serial:6180E99E88F88B54360E0907DD35A252 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku:chyba 11.07.2018 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku:18.07.2018 około godziny 12:30 Opis sytuacji:Wchodzę na konto i chcę iść po premiera a tu nie ma go w przechowalni i idę do bankomatu też 0 euro. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież:--- Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta:0 Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody:--- Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 13. Soczek1324.cs

  Skarga na Janusz_Biznesu*exe (sprawdzić 12 lipca)

  Gracza można już zbanować ponieważ powiedział że już nie ma jak zarobić a więc...
 14. Soczek1324.cs

  Skarga na Janusz_Biznesu*exe (sprawdzić 12 lipca)

  Po dłuższych rozmowach z vVKonrademVv zdecydowałem się przedłuzyć termin do 12 lipca ale ani sekundy dłużej.
 15. Soczek1324.cs

  Skarga na Janusz_Biznesu*exe (sprawdzić 12 lipca)

  noctropolis a nie do 8 lipca?
×