Skocz do zawartości

dobrychlop

Premium
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Dobra

2 obserwujących

O dobrychlop

 • Tytuł
  CJ
 • Urodziny 07.04.1999

Komunikatory

 • Skype
  OLNY TS3!
 • Strona WWW
  http://www.legendarysquad.4ra.pl/forums.php

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dalego za MC
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, Programowanie,Technika,Muzyka

Ostatnie wizyty

500 wyświetleń profilu
 1. Nick: .CytrynQa. Serial: D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h /2lata Nick admina: AFX Powód zbanowania: wytłumacz na forum: nieudane logowanie (17) na konta (2) w ostatnim czasie . Krótki opis sytuacji: Witam ciebie administratorze nie wiem kto się próbował wkraść na moje konto ale nie logowałem się długo na moje konto dlatego że miałem bana ... !!! ktoś po prostu chciał wkraść się na konto .. !!! Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego konta ponieważ chce pograć z bliskimi przyjaciółmi a ten serwer jest najlepszy pod względem RP .
 2. Nick: .CytrynQa. Serial: D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h /2lata Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Brak gry fair play wobec gracza Querson (przelew) Krótki opis sytuacji: Witam administratorze postanowiłem zmienić nick i szukałem na necie fajnego nicku do gry i znalazłem .CytrynQa. i postanowiłem go wziąć . I jak jechałem do SF autkiem i zobaczyłem ze gracz Querson Przelał mi 300k i napisał to za długi i postanowiłem mu tego nie oddać ... Wiem że zle zrobiłem ! Ale juz zostało przelane na konto gracza pisałeś mi adminie. Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego konta ponieważ chce pograć z bliskimi przyjaciółmi a ten serwer jest najlepszy pod względem RP . Witam nie zostałem odbanowany administrator pisał że jestem odbanowany a nie jestem !!!!! dzieki z gory pozdrawiam!
 3. Nick: .CytrynQa. Serial: D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h /2lata Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Brak gry fair play wobec gracza Querson (przelew) Krótki opis sytuacji: Witam administratorze postanowiłem zmienić nick i szukałem na necie fajnego nicku do gry i znalazłem .CytrynQa. i postanowiłem go wziąć . I jak jechałem do SF autkiem i zobaczyłem ze gracz Querson Przelał mi 300k i napisał to za długi i postanowiłem mu tego nie oddać ... Wiem że zle zrobiłem ! Ale juz zostało przelane na konto gracza pisałeś mi adminie. Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego konta ponieważ chce pograć z bliskimi przyjaciółmi a ten serwer jest najlepszy pod względem RP a nie jakieś. Przepraszam to był pierwszy i ostatni raz ... Nigdy jeszcze bana nie miałem daj ostatnią szansę ! A mam teraz ferie i chciał bym zostać ub bo bym chciał dużo zarabiać itp .. ! jeszcze raz przepraszam!2 tygodnie juz mineły!!i przepraszam ze nie oddalem graczowi kasy jak zostałem upomnienie ............!
 4. Nick: .CytrynQa. Serial: D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h /2lata Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Brak gry fair play wobec gracza Querson (przelew) Krótki opis sytuacji: Witam administratorze postanowiłem zmienić nick i szukałem na necie fajnego nicku do gry i znalazłem .CytrynQa. i postanowiłem go wziąć . I jak jechałem do SF autkiem i zobaczyłem ze gracz Querson Przelał mi 300k i napisał to za długi i postanowiłem mu tego nie oddać ... Wiem że zle zrobiłem ! Ale juz zostało przelane na konto gracza pisałeś mi adminie. Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego konta ponieważ chce pograć z bliskimi przyjaciółmi a ten serwer jest najlepszy pod względem RP a nie jakieś. Przepraszam to był pierwszy i ostatni raz ... Nigdy jeszcze bana nie miałem daj ostatnią szansę ! A mam teraz ferie i chciał bym zostać ub bo bym chciał dużo zarabiać itp .. ! jeszcze raz przepraszam!
 5. dobrychlop

  Jest problem i to dosyc spory

  typie mam bana napisze apelke dzis ..... i ci oddam ok ?!
 6. Nick: .CytrynQa. Serial: D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h /2lata Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Brak gry fair play wobec gracza Querson (przelew) Krótki opis sytuacji: Witam administratorze postanowiłem zmienić nick i szukałem na necie fajnego nicku do gry i znalazłem .CytrynQa. i postanowiłem go wziąć . I jak jechałem do SF autkiem i zobaczyłem ze gracz Querson Przelał mi 300k i napisał to za długi i postanowiłem mu tego nie oddać ... Wiem że zle zrobiłem ! Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego konta ponieważ chce pograć z bliskimi przyjaciółmi a ten serwer jest najlepszy pod względem RP a nie jakieś. Przepraszam to był pierwszy i ostatni raz ... Nigdy jeszcze bana nie miałem daj ostatnią szansę !
 7. dobrychlop

  Licytacja banshee na szmaragdach

  230
 8. Nick: .CytrynQa. Serial: D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h /2lata Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Brak gry fair play wobec gracza Querson (przelew) Krótki opis sytuacji: Witam administratorze postanowiłem zmienić nick i szukałem na necie fajnego nicku do gry i znalazłem .CytrynQa. i postanowiłem go wziąć . I jak jechałem do SF autkiem i zobaczyłem ze gracz Querson Przelał mi 300k i napisał to za długi i postanowiłem mu tego nie oddać ... Wiem że zle zrobiłem ! Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Prosiłbym o odbanowanie mojego konta ponieważ chce pograć z bliskimi przyjaciółmi a ten serwer jest najlepszy pod względem RP a nie jakieś. Przepraszam to był pierwszy i ostatni raz ... Nigdy jeszcze bana nie miałem daj ostatnią szansę !
 9. dobrychlop

  Duża baza gangu!

  20k
 10. dobrychlop

  .CytrynQa. zbanowany przez Tymian

  Witam pisał mi gracz Querson ze mam oddac ale nie odałem przepraszam ... juz sie to nie powtórzy !! i zmienie nick !!! i oddam kase graczowi! a nick wziąłem z neta ! wpisałem nicki do gry ..!
 11. sory mordo .

   

 12. dobrychlop

  .CytrynQa. zbanowany przez Tymian

  Witam pisał mi gracz Querson ze mam oddac ale nie odałem przepraszam ... juz sie to nie powtórzy !! i zmienie nick !!! i oddam kase graczowi! a nick wziąłem z neta ! wpisałem nicki do gry ..!
 13. dobrychlop

  .CytrynQa. zbanowany przez Tymian

  Nic..
 14. Nick:.CytrynQa. Serial:D9D0911A998CD17431E0D1EBAD9A0854 Staż na serwie: 150h Nick admina: Tymian Powód zbanowania: Brak gry fair play wobec gracza Querson (przelew) Krótki opis sytuacji: Witam nie przelałem kasy graczowi Querson Dowody: BRAK! Link do poprzedniego podania: BRAK! Coś od siebie: Witam te wydarzenie sie juz nie powtórzy i kase przeleje graczowi Querson!
 15. dobrychlop

  Skarga na .CytrynQa.

  bana mam!
×