Skocz do zawartości

B@RTEK$$$

Gracz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

1 obserwujący

O B@RTEK$$$

 • Tytuł
  CJ

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: TSM_Bartek Link do profilu: https://panel.pylife.pl/gracz/360709 Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : 82376DBB25981679E402912E72245B93 Staż na serwie: Gram 2 lata Nick admina: BloodLine Powód zbanowania: Nie spłaciłem długu Krótki opis sytuacji: Wymieniłem się z graczem pojazd za pojazd, miałem mu dopłacić 10k, ale typ zmienił nick i nie wiedziałem pod jaki nick oddać kase Dowody: Nie robiłem ss Link do poprzedniego podania: pierwsze podanie to to. Coś od siebie: Proszę o unbana, możecie mu przelać gotówkę, bo jest na moim koncie.
 2. B@RTEK$$$

  Prośba o unban

  Nick: Twój aktualny nick z SERWERA/FORUM: TSM_Bartek Link do profilu: O ile masz do niego link: https://pylife.pl/profile/28930-tsm_bartek/ Serial (http://pylife.pl/topic/7806-) : Jestem na telefonie, mogę go dodać potem :d Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze 2 lata Nick admina: Nick admina, który dał Ci bana: BloodLine Powód zbanowania: Opisz za co zostałeś zbanowany: Nie spłaciłem długu Krótki opis sytuacji: Opisz sytuację - po której dostałeś bana Wymieniłem się z osobą autem, lecz ta osoba zmieniła nick i nie wiedziałem pod jaki nick oddać kase. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Nie robiłem ss Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. nie pisałem Coś od siebie: Jeśli Ci naprawdę zależy, będziesz wiedział co tu napisać ) Chciałbym ub, możecie kase z mojego konta przelać tej osobie.
 3. B@RTEK$$$

  prawo jazdy

 4. B@RTEK$$$

  prawo jazdy

  jechałem sobie i nagle wjechał we mnie jester odrzuciło mnie i uderzyłem w holownik. I wak właśnie zabrali mi prawo jazdy
×