Skocz do zawartości

Ukyori*

Moderator
 • Zawartość

  489
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

581 Świetny Gość!

O Ukyori*

 • Tytuł
  Luis Lopez
 • Urodziny 15.06.2001

Komunikatory

 • Numer GG
  64049504
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/rancec

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świętokrzyskie
 • Zainteresowania
  Medycyna, gry, motoryzacja.

Konto w grze

 • Frakcja
  San Andreas Medical Center
 • Ranga frakcyjna
  Lekarz Specjalista

Ostatnie wizyty

 1. Całą sytuację wyjaśniliśmy sobie raczej na ts'e. Proszę pamiętać o zakazie rozmów na atc, a taka sytuacja nie będzie mieć miejsca. Karę odwieszam. Zamykam.
 2. Wszystko wyjaśniłem w apelacji kolegi: Karę odczekasz do końca. Zamykam.
 3. Pisałem do ciebie, że nie było mnie, kiedy on was taranował. Natomiast ty to zignorowałeś i pisałeś do mnie, a wręcz spamiłeś mi na pm. Wypowiedzi te były pozbawione zasad kultury: Kara została nadana dokładnie 20 sek po warnie, więc byłem już podczas wpisywania komendy, także nie widziałem ostrzeżenia. Kierowca autobusu otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów za zupełnie inną sytuację ok 5 min po waszej sytuacji. Tak jak wcześniej pisałem, karę nadałem za blokowanie, które w waszym wypadku wystąpiło, było robione świadomie i celowo stąd kara z mojej strony a nie warn, byłem przy całej sytuacji trochę dłużej i widziałem więcej, niż moderator, który wam nadał ostrzeżenie. Kara odczekacie obaj do końca. Zamykam.
 4. Rozumiem ciebie i twoją sytuację. Nie widziałem, żeby ktoś się wepchał (pewnie przyszedłem na rapsa zaraz po tym) widziałem jedynie jak ty go taranujesz. Dużych szkód nie wyrządziłeś, a za to przyznałeś się do winy z twojej strony, dlatego karę odwieszam. Zamykam.
 5. Skoro nie jesteś w stanie napisać mojego nicku poprawnie, a twój stosunek do kary jest lekceważący, to odczekasz ją do końca. Kara zostaje. Zamykam.
 6. Mam nadzieję, że kolega będzie teraz ostrożniej jeździł i patrzył na drogę. Karę odwieszam.
 7. Początkowo kłuciłeś się i udawałeś, że nie wiesz za co kara, próbowałeś raczej przed nią uciec, także odczekasz ją do końca.
 8. Przydatny artykuł, chociaż mało coś pojazdów na tych zdjęciach ;x
 9. Tak jak prosiłeś, apelacja zostanie rozpatrzona za 3 dni.
 10. Wskakiwanie na lotnisko dla zabawy i jazda po nim nie jest zabawna. By utrudnić potencjalne odwalanie naprzeciwko wyjazdu z tunelu jest umieszczona barierka, która chroni, by nie wskakiwać na lotnisko jednak jak widać dla takich jak ty to nie problem. Nie będziemy tolerować takiego nieodpowiedzialnego zachowania. Kara zostaje. Zamykam.
 11. Chwilę wcześniej upominałem osobiście, że czat atc nie służy do rozmów. Osoby, które zignorowały ten komunikat chwilę po tym dostały mute na 1d. Mam nadzieję, że sytuacja już się nie powtórzy. Karę odwieszam. Zamykam.
 12. Widzę, że kara do ciebie dotarła, jak i sam przekaz, który za nią szedł. Na możliwości poruszania bardzo ci zależy, co wykazuje choćby sama laurka, za którą dziękuję Już część kary odczekałeś, wierzę, że teraz będziesz ostrożniej jeździł. Karę odwieszam. Zamykam.
 13. Wskakiwanie na lotnisko dla zabawy i jazda po nim nie jest zabawna. Po 1 nieudanej próbie nie odpuściłeś i za drugim razem udało ci się wskoczyć, a następnie je opuścić. Jednak ta barierka, która uniemożliwiła ci wskoczenie za pierwszym podejściem nie jest na normalnej mapie i została dodana właśnie po to by zapobiegać wskakiwaniu samochodów, jednak jak widać dla takich jak ty to nie problem. Nie będziemy tolerować takiego nieodpowiedzialnego zachowania. Kara zostaje. Zamykam.
 14. Oprócz tej sytuacji, miała miejsce podobna około 1,5 min wcześniej, gdzie również uderzyłeś w inny pojazd. Jeździsz nieostrożnie po giełdzie, odbijasz się od jednego pojazdu i trafiasz w następny. Jeżeli chcesz sprawdzić pojazdy wystawione na sprzedaż, to zalecam pozostawienie pojazdy na pobliskim parkingu, a nie cofanie komuś i wymuszenie, które przyczyniło się do wyrządzenia szkód. Kara zostaje, ponieważ z mojej perspektywy jest w pełni słuszna, ma na celu nauczyć ciebie, by ostrożniej się poruszać. Zamykam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...