Jump to content

Ukyori*

Moderator
 • Content Count

  550
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

643 Świetny Gość!

About Ukyori*

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 06/15/2001

Komunikatory

 • Numer GG
  64049504
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/rancec

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Świętokrzyskie
 • Zainteresowania
  Medycyna, gry, motoryzacja.

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Lekarz Specjalista

Recent Profile Visitors

2604 profile views
 1. Jedni gracze domagają się ostrzeżeń przed karą, inni nawet mimo nich robią swoje i otrzymują karę. Ja rozumiem, że mogłeś to zrobić przypadkowo, jednak tak nie było w twoim przypadku. Co nadto zostałeś ostrzeżony. Kara nie została nadana za nic, więc odczekasz ją do końca. Zamykam.
 2. Wytłumaczyłeś mi jaka sytuacja zaszła na ts'e. Następnym razem bądź bardziej opanowany, to, że 1 osoba wbiegła ci pod koła nie powinno, aż tak denerwować. Mam nadzieję, że od teraz będziesz jeździć ostrożniej i uważać na niespodziewanych przechodniów na drodze :p Karę odwieszam. Zamykam.
 3. Rozumiem twoją sytuację, że niedawno wróciłeś i się troszkę zagapiłeś. Większość raczej wytłumaczyłeś mi na pm i widzę, że zależy ci na odwieszeniu kary. Jeździj na przyszłość ostrożniej. Karę odwieszam. Zamykam.
 4. Mam nadzieję, że te 3 dni bez prawka cię czegoś nauczyły. Bądź na przyszłość bardziej ostrożny i nie wystawiaj na złej giełdzie ze złą ceną, nawet jeśli chcesz sprawdzić tylko co ma dany pojazd. Karę odwieszam. Zamykam.
 5. Z tym "RP" to tak nie działa... Jak chcesz coś odgrywać to polecam w bardziej normalnym miejscu poprzez zgłoszenie pod F6. A teren szpitala SAMC to teren zamknięty, od czegos są te bramy, które każdego nie wpuszczą. Nie przeprosiłes, nie nie próbowałeś odgrywać, tylko próbowałeś wyskoczyć. Możesz napisać nową apelację, gdy już opanujesz pisanie nicków osób nadających karę. Zamykam.
 6. No dobrze, może ci się zbugowała kolizja, czasami tak jest, jednak nie zmienia to kary. Moim zdaniem tak czy siak powinieneś trochę kary odczekać, bo wystawianie sabre fmk z przebiegiem 9k za 1 e na giełdzie LS nie jest normalnym zachowaniem i sporo ludzi za podobny czyn otrzymało też prawko. Apelację odrzucam. Napisz kolejną za parę dni, może wtedy zmienię zdanie. Zamykam.
 7. Czy posiadasz jakieś podmianki pod sabre? Bo ja miałem problemy by przejść przez te tekstury, a to nie jest za bardzo normalne, byś mógł sobie dowolnie przejeżdżać przez coś co ma lub powinno mieć kolizję dla każdego gracza.
 8. Jak wytłumaczysz jeżdżenie w teksturach budynku do sprzedaży pojazdów?
 9. Tak jak napisał kolega wyżej. Napisaleś cos w stylu: "Ma ktoś admirala sa sell". W tym przypadku sprzedający/zainteresowani sprzedażą mogli do ciebie napisać z ofertami lub poprosić ciebie o ofertę dotyczącą ich danego pojazdu. Zdanie które napisałeś skutkuje tym, że gracze chcą ci sprzedać pojazd, a napisałeś to na czacie publicznym, na ktorym jest to zabronione. Pisanie tego jest równoznaczne z tym jakbyś napisał na premce: "Kupię admirala, offki pm". Ogłaszanie na /v jest zakazane tak jak pisałem wyżej, więc kara jest słuszna. 12 godzin to tak nie długo, a chcę by ta kara cię czegoś nauczyła, także odczekasz ją do końca. Zamykam.
 10. Karę nadawaliśmy wam patrząc na całą sytuację z innej perspektywy niż wy. Początkowo spotkaliśmy was przed LV, gdzie @|Team613|Mario92 pisał byście nie odwalali, a jakieś +/- 10 minut później ( może trochę dłużej, niestety nie mam jak teraz sprawdzić) pojawia się report na jednego z was. Report nie pojawia się raczej bez powodu. Przychodzę na niego i widzę was taranujących się na schodach, a obok gracza w bullecie. Chwilę później wyjezdżacie i taranujecie gracza, ale mu płacicie za wyrządzone szkody. Potem podjęliśmy decyzję o nadaniu kar. Jednak po rozmowie z wami, a bardziej dialogiem z Mariem (przez moją kolację o odpowiedniej godzinie) doszliśmy do wniosku, aby zwrócić wam możliwość poruszania się pojazdami. Wszyscy z was, a już na pewno większość tak jak mówiliście to gracze, którzy mają po kilka tys. godzin przegranych na serwerze i wielkie doświadczenie związane z nim, dlatego radzę wam, żeby jeździć w bardziej normalny sposób poza granicami strefy DM. Karę odwieszam. Zamykam.
 11. Karę nadawaliśmy wam patrząc na całą sytuację z innej perspektywy niż wy. Początkowo spotkaliśmy was przed LV, gdzie @|Team613|Mario92 pisał byście nie odwalali, a jakieś +/- 10 minut później ( może trochę dłużej, niestety nie mam jak teraz sprawdzić) pojawia się report na jednego z was. Report nie pojawia się raczej bez powodu. Przychodzę na niego i widzę was taranujących się na schodach, a obok gracza w bullecie. Chwilę później wyjezdżacie i taranujecie gracza, ale mu płacicie za wyrządzone szkody. Potem podjęliśmy decyzję o nadaniu kar. Jednak po rozmowie z wami, a bardziej dialogiem z Mariem (przez moją kolację o odpowiedniej godzinie) doszliśmy do wniosku, aby zwrócić wam możliwość poruszania się pojazdami. Wszyscy z was, a już na pewno większość tak jak mówiliście to gracze, którzy mają po kilka tys. godzin przegranych na serwerze i wielkie doświadczenie związane z nim, dlatego radzę wam, żeby jeździć w bardziej normalny sposób poza granicami strefy DM. Karę odwieszam. Zamykam.
 12. Faktycznie musiał mi log przeskoczyć i skopiowałem nie ten nick. Obie kary miały być na gracza |BT|LeMoN132. Przepraszam za zaistniała sytuację. Kary obie odwieszam i zamykam.
 13. Byłem wtedy obok i widziałem, że wjechałaś celowo, jednak już odczekałaś sporą część kary i raczej zrozumiałaś swój błąd, szczególnie, gdy ominął cię konwój organizacyjny. Mam nadzieję, że dotarło to do ciebie i następnym razem tak nie zrobisz. Zamykam.
×
×
 • Create New...