Jump to content

Ukyori*

Moderator
 • Content Count

  572
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

658 Świetny Gość!

About Ukyori*

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 06/15/2001

Komunikatory

 • Numer GG
  64049504
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/rancec

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Świętokrzyskie
 • Zainteresowania
  Medycyna, gry, motoryzacja.

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Lekarz Specjalista

Recent Profile Visitors

2752 profile views
 1. Mam nadzieję, że tak jak napisałeś już to się nie powtórzy. Jechałeś dość krótki odcinek pod prąd, dlatego odwieszam. Zamykam.
 2. Jak jeździsz ostrożnie po Doherty to polecam oglądać się czasami za siebie, bo tam różne cuda się dzieją. Karę odwieszam. Zamykam.
 3. Za to byś nawet bana mógł dostać ;d Wracając do tematu kary. Przyznałeś się do winy i przeprosiłeś, odczekałeś około 4h więc uważam, że kara cię czegoś nauczyła i karę odwieszam. Następnym razem pamiętaj, by uważać na to co piszesz na czatach publicznych /g i /v, bo złe sformowanie słów, również może doprowadzić cię do podobnej sytuacji. Zamykam.
 4. Drobna korekta na przyszłość: nie prawko tylko licencję, tak na przyszłość. Sytuację wytłumaczyłeś mi na serwerze i rozumiem ciebie, miałem podobnie. Jesteś nowym graczem i nie wiedziałeś że trzeba zgłaszać jak się rozbijesz/wylądujesz poza lądowiskiem. Na serwerze obowiązuje taka zasada, gdyż inaczej zostaniesz ukarany tak jak było to w twoim przypadku. Samolotem niestety bez zgłaszania możesz lądować jedynie na lotniskach, a gdy się rozbijesz to zgłaszasz (przykład: "/report Szlachta-_- rozbiłem się samolotem"), natomiast w przypadku helikopterów możesz korzystać z publicznych helipadów gdy musisz np zw. Radzę się stosować do tej zasady i nie robić inaczej, bo skończysz bez licencji. Karę odwieszam. Zamykam.
 5. W takim razie karę odwieszam. Proszę jeździć ostrożniej bo nicki zapamiętam i raczej tę sytuację następnym razem przytoczę. Zamykam.
 6. No dobrze, skoro oboje nie wyrządziliście żadnych szkód a panu @Shoter zależy na oddaniu prawa jazdy, nie mam nic przeciwko. Chcę jedynie byście nie powtarzali takowej sytuacji w miejscach o dużym natężeniu ruchu czyli: mechanikach, giełdach, eventach itp. i potwierdzenia pod tym postem, że takowa sytuacja już nie będzie miała miejsca.
 7. Rozumiem sytuację, jednak staraj się być bardziej opanowany, bo dopiero co ci się skończyło poprzednie i wskoczyło nowe, o czym wcześniej wspomniałeś. Odczekałeś już 48h po nadaniu kary, więc raczej ona cię nauczyła, by w takich sytuacjach "trzymać język za zębami", bynajmniej mam takową nadzieję. Karę odwieszam. Zamykam.
 8. Skoro uważasz, że nie potrafisz jeździć, to powinieneś nie jeździć lub tą jazdę ograniczać. Jednak, jako, że do całej sytuacji i winy z twojej strony się przyznałeś, to karę odwieszę. Radzę w wolnych chwilach poćwiczyć jazdę w mniej ruchliwych miejscach, to może już nie dojdzie do takiej sytuacji. Karę odwieszam. Zamykam.
 9. Widzę, że apelacja została napisana starannie. Mam nadzieję, że będziesz jeździł ostrożniej i do takiej sytuacji już nie dojdzie. Karę odwieszam. Zamykam.
 10. Dobrze, mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i już więcej tak nie postąpisz. Karę odwieszam. Zamykam.
 11. Widziałem jedynie sytuację, gdy ty już stałeś obrócony. No cóż skoro obiecujesz, że sytuacja już się nie powtórzy, to w takim razie karę ci odwieszam. Mam nadzieję że słowa dotrzymasz. Zamykam.
 12. Widzę, że zależy ci na prawku, a cała sytuacja, którą opisałeś ma sporą pokrywa się z tym co widziałem. Nie rób tak więcej. Karę odwieszam. Zamykam.
 13. Widzę, że zależy ci na odzyskaniu możliwości poruszania się samochodami poprzez rozmowy na pm na serwerze. Jako że jesteś dość nowym graczem myślę, że ta kara raczej nauczyła cię czegoś i w przyszłości nie popełnisz takich błędów. Karę odwieszam. Zamykam.
 14. Apelacja została napisana niestarannie. Jester jechał swoim pasem to ty mu wyjechałeś po szerokim wejściu w zakręt. Nie chodzi o to, żeby gracz sobie wszystkich taranował i za to płacił, takie coś jest bezsensowne. Taranujesz 3 osoby w ciągu niecałej minuty, z czego wszystko było spowodowane jedynie twoją jazdą. Za nieostrożną jazdę, skaczesz i odwalasz, taranujesz ludzi, których napotkasz. Zachowujesz się arogancko i niestosownie w sytuacji, w której chcesz odzyskać prawko. Ostatecznie apelację odrzucam, dlaczego argumenty masz podane powyżej ↑ Jeżeli chcesz możesz napisać ponownie za parę dni, gdy "ochłoniesz" i przemyślisz całą sytuację. Zamykam.
×
×
 • Create New...