Skocz do zawartości

Ukyori*

Junior Moderator
 • Zawartość

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

425 Świetny Gość!

O Ukyori*

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 15.06.2001

Komunikatory

 • Numer GG
  64049504
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/rancec

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świętokrzyskie
 • Zainteresowania
  Medycyna, gry, motoryzacja.

Konto w grze

 • Frakcja
  San Andreas Medical Center
 • Ranga frakcyjna
  Lekarz Rezydent

Ostatnie wizyty

1706 wyświetleń profilu
 1. Moim zdanie wyjaśniliśmy sobie wszystko w poprzedniej apelacji. Ta nie zawiera niczego nowego. Proszę abyś nie pisał już kolejnych apelacji, gdyż karę i tak musisz odczekać do końca. Zamykam.
 2. Ukyori*

  Prośba o oddanie prawo jazdy. i oddanie 500e

  Napisz nową apelację, gdzie dostosujesz się do tego wzoru: Zamykam.
 3. Jako, iż już minęło ponad 20h od nadania kary i widzę, że ci bardzo zależy na posiadaniu możliwości prowadzenia pojazdów, karę odwieszam. Mam nadzieję, że nie będziesz w przyszłości już tak postępował. Zamykam.
 4. Kolega jako świadek to słaby dowód w sprawie, poza tym widziałem wszystko dokładanie i dm'owanie mechanika to nie było jedyne co robiłeś, utrudniałeś sam ruch i taranowałeś 2 pojazdy, które dopiero co zostały naprawione. Radzę na przyszłość być bardziej cierpliwym i nie spamić osobie która nadała ci karę. Karę odczekasz w całości. Zamykam
 5. Postaraliście się Choć brakuje mi tego zbliżenia na twarz lekarza
 6. Rozumiem, jak się czujesz i wiem o co ci chodzi. Gracz nie otrzyma kary, gdyż nie widziałem nic, żeby jeździł pisał itp. Widziałem wszystko dopiero od momentu tych twoich słów. Po nadaniu kary zachowałeś się wzorowo, także karę odwieszam. Mam nadzieję, że już tak więcej nie będziesz robił. Zamykam.
 7. Z mojej strony sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Karę nadałem za to co widziałem. Pierwszą rzeczą jaka mi się ukazała, to typowa sytuacja, kiedy 1 z graczy narzeka i zachowuje się toksycznie wobec drugiego, że ten go niby staranował itp. No tak jak pisałem ja tego taranu z jego strony nie widziałem, ale zobaczyłem coś takiego: Zachowałeś się niestosownie, rozumiem, taran to taran, ale bez przesady... Następnie odjechałeś kawałek do przodu, zacząłeś cofać i celowo uderzyłeś osobę, do której były skierowane te słowa. Później zacząłeś uciekać objechałeś na 2 stronę mechanika LS i uderzyłeś w kolejną osobę... Może jej zapłaciłeś, ale to nie usprawiedliwia tego, co zrobiłeś wcześniej. Apelacji jeszcze nie zamykam, czekam na wypowiedź z twojej strony, jako odpowiedź na to co napisałem.
 8. Nick z TeamSpeak3: Ukyori Pasek właściciela kanału [panel.pylife.pl]: Nazwa kanału: Dzbany Ukryjona
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Kara była nałożona na kilka godzin, a nie dni. Wygasła dzisiaj około 1. Zamykam.
 11. Uderzyłeś w co najmniej 2 osoby. Nikt nie każe ci jeździć na jednym kole skuterem, szczególnie w miejscu takim jak mechanik LS, gdzie utrudniałeś normalny ruch. Kara zostaje. Zamykam.
 12. Dostosuj temat do wzoru: https://pylife.pl/forums/topic/2-wzór-prośby-o-unban-na-serwerze/
 13. Karę odczekasz w całości. Nie pisz już kolejnych apelacji. Zamykam.
 14. Taran to taran. Zrozum, zachowałeś się tak samo inne osoby, które również otrzymują kary. Można odegrać RP, lub w inny sposób załatwić pościg z SAPD'em, a nie jedyne wyjście to taran. Kara zostaje. Zamykam.
×