Jump to content

|GTR|TheCichyOne

Gold
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

2 Followers

About |GTR|TheCichyOne

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/18/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  64250583

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Mazowieckie. Polska

Recent Profile Visitors

765 profile views
 1. Nick: Magnus*wos Serial: 827E56F8CA53C1A417333FB44B627F03 Staż na serwie: Gram od 8 miesięcy ;3 Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Gotówka od gracza Fred Krótki opis sytuacji: A dzień dobry, znów spotkanie No to grałem sobie, gracz w/w przelał mi najpierw 10k, później 10k. Napisałem do niego "?????" ale nie odpowiedział, więc potraktowałem to jako prezent. W sumie chłopaki z organizacji, na teamspeaku sami się dziwili że nie było żadnej reakcji. Ponoć został zbanowany za oszustwa? ;3 Dowody: Nie mam. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem. Coś od siebie: Byłbym raczej wniebowzięty gdybym mógł pieniążki zatrzymać no ale cóż.... Proszę o ich zabranie i unbana. Są w bankomacie na moim koncie. Pozdrawiam!
 2. Aaaa! Wiem, dobra ;D No więc taksimajster to było bodajże przez dwa dni konto Gacka, Gr0bego i kogoś tam jeszcze ( ich znajomego ) na które złożyli się aby kupić Premiera z Taxometrem. Po chyba dwóch dniach zrezygnowali z tego, sprzedali taksówkę i spowrotem podzielili się kasą. Byłem tylko przekaźnikiem aby przerzucić to do Gacka
 3. Jaki był wcześniejszy nick gracza tego sghfhd jeśli mogłabyś mi powiedzieć? Trochę śmiesznie bo szczerze powiedziawszy nie pamiętam totalnie przelewu na takie konto Na pewno pożyczałem gotówkę graczowi Ksiecina*edr i oddał mi z % 10k. To tak, ale tego zajścia nie kojarzę.. :/ Jeśli możesz to podaj mi może wcześniejszy nick tego gracza.
 4. Nick: Serial: 827E56F8CA53C1A417333FB44B627F03 Staż na serwie: 8 miesięcy - 316h Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Gotówka od gracza drekuu* Krótki opis sytuacji: Co ja mogę napisać Dzisiejszego wieczoru, spokojnie o godzinie 19 chciałem zagrać na serwerze. Cóż, plany pokrzyżował mi ban nałożony nie wiem totalnie z jakiego powodu Gotówki żadnej na oczy nie widziałem - jedynie wiem dlaczego mogę być w to zamieszany - Gacusss i gr0by bawili się w handel. Dowody: Brak, ale w razie tego co będzie niżej postaram się znaleźć logi. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem. Coś od siebie: Tak jak pisałem w opisie powyżej - nie miałem styczności z gotówką z handlu. Doskonale wiem jaka wyszła sytuacja - gr0by i Gacusss to moi koledzy, dlatego dowiedziałem się o handlu poza serwerem- niestety nawet po samym fakcie. Do momentu dopóki Gacusss nie przyznał się że kupił pieniądze za PSC, sam byłem okłamywany że były to pieniądze z "przypadkowego przelewu". Pieniążki które mam aktualnie na koncie to bodajże 47 lub coś koło 48k. Całość są to pieniądze z demontu Tune w moim byłym samochodzie, oraz sprzedaży czystego pojazdu jakim była wcześniej wspomniana Sabre, co w przypadku braku wiary w moje słowa spróbuje udokumentować logami. Dodatkowo w międzyczasie zarabiałem na mechu w Fort Carson. Myślę jednak że podejrzany o zabawę w handel jak moi koledzy, mogę być z jednego powodu - ze swojego komputera wrzucałem apelację gracza Gacusss. Dodatkowo mogę dodać że sam "ubrałem" ją w słowa - tzw. przyjacielska przysługa, gdzie Gacek po prostu poprosił mnie czy bym mu tego ładnie nie napisał. Sami gracze gr0by i Gacusss myślę że sami mogą podtwierdzić iż nie mam nic wspólnego z całym zajściem. Nie wiem co mogę tu dodać... Proszę po prostu o odbanowanie i pozytywne rozpatrzenie apelacji; również o ściągnięcie ze mnie oskarżeń, gdyż odkąd gram na serwerze na którymś z kolei koncie nigdy nie byłem karany banem, a jedynie MUTEm lub cofnięciem licencji
 5. Ziomuś, masz powód że dostałeś pieniądze od gracza PanBiznesmen XD
 6. To takie dziwne, że posypało się z dupy tyle banów za gotówkę Tak czytam i trochę tego nie ogarniam xD Nie masz bana za to że chciałeś mk i miałeś mało kasy. Masz bana, gdyż wg mnie administracja chce się dowiedzieć na jakiej zasadzie dostałeś pieniążki od gracza PanBiznesmen
 7. Skąd masz pewność, że chciałem kupić premium? Pod tym pytaniem, mogło się kryć wiele pytań do osób handlujących m.in. w jakich cenach się wahają premki, czy też jak mówisz w ostateczności kupno.
 8. Nick: Wiek: 16 lat Serial: 827E56F8CA53C1A417333FB44B627F03 Staż: 7 miesięcy ( 307h ) Powód zmutowania : Omijanie zakazu ogłoszen na /v Krótki opis sytuacji: Wchodząc do gry zauważyłem, że kończy mi się konto premium. Jakoś długo nie myśląc napisałem na czacie premium czy jest jakiś dealer premek online. Zostałem zmutowany za omijanie zakazu ogłoszeń. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem. Coś od siebie: Jestem świadom tego co zrobiłem. Według mnie takie pytanie nie powinno być uznawane za ogłoszenie, gdyż nie chciałem niczym handlować a tylko zapytałem graczy... Co innego gdybym chciał sprzedać / kupić pojazd :/ Proszę o odciszenie, gdyż zarabiam na mechaniku w FC, co wymaga kontaktu z graczami.
 9. [2018-01-16 21:32:08] [Output] : Sprzedaż pojazdu przeprowadzona pomyślnie! Samochód sprzedałem za 8700e a następnie umówiliśmy się na 17k spłaty do piątku tj. dziś.
 10. Data i godzina zdarzenia: 19.01.2018r. 19:00Nick/pasek: |MECH-FC|L-NDE|MagnuSNick/pasek oskarżonej osoby: n0thing1997Mój serial: 827E56F8CA53C1A417333FB44B627F03Opis: No więc z graczem byłem dogadany w ten sposób, że sprzedaje mu samochód i z czasem spłaca pozostałą część pieniędzy za autko. Czas na spłatę miał do dziś. Wywiązał się ze spłatą 12,000e i dziś miałem dostać ostatnie 5k. Z graczem mam stały kontakt na Facebooku ale niestety nie odpowiada on na wiadomości mimo ich wyświetlenia od samego rana dnia dzisiejszego.Dowody w postaci logów: Będą gdzieś dalej w plikach a nie mam czasu by poszukać. Zamieszczam więc wiadomości z facebooka poniżej. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Oczekuję zwrotu ostatniej raty w wysokości 5000e. Proszę również o nałożenie bana na gracza.
 11. Może zamiast tramwaju na torach, zrobić pociąg i dodatkowo nową pracę jako maszynista?
 12. 1. Nazwa organizacji/gangu: Night Driver's Elite 2. Link do panelu organizacji/gangu: http://panel.pylife.pl/organizacje/4978 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : [128x128] https://imgur.com/iRDxFjA [64x64] https://imgur.com/IFvTw9K [32x32] https://imgur.com/7M5RCEz
 13. Tak jak informowalem wczoraj noctropolisa, niestety nie otrzymałem gotowki. Pisałem również do gracza o której chce przekazać pieniądze by mu pasowało, ale cisza. Bardziej na rękę iść się już nie da więc proszę o nałożenie bana.
×
×
 • Create New...