Jump to content

KILER

Player
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Świetny Gość!

About KILER

 • Rank
  CJ
 • Birthday 06/20/1925

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bochnia

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Tak jak w temacie poszukuję osobę która potrafi wykonać grafikę na podkoszulek. Najlepiej ktoś z obcykanym tematem i dobrymi pomysłami .Cena nie gra roli bo dobrze wynagrodzę.Projekt musi być gruby . Szczegóły w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam Ja czyli KILER.Cześć.
 2. Co ja tu przedstawie? Oszust zwolnił domek ktoś go od razu zamieszkał a przez ten czas domek zmienił już kilka razy właściciela a wątpię aby ktoś go dobrowolnie nawet oddał bo na pewno władował w to kasę. Fartło się osobie która zarobiła na tej sprawie. Gram tu od początku servera z czystą kartoteką od zawsze, nigdy nikomu nie wadziłem a tu taki numer mi gość wywinął. Pierwszy raz przytrafiła mi się taka gruba akcja. Morał jest z tego taki, że najwięcej się dorobisz na skurwysyństwie i czyimś nieszczęściu (mówię tu o złodzieju).
 3. Przywracasz mi wiarę w ludzi, propsy za akcję ale naprawdę nie musisz nic dla mnie robić. Nie dogadam się raczej z Rconem... tak więc chcę to zakończyć bez kłótni i niepotrzebnego trollowania. Nie zapominajmy, że to tylko gra.
 4. Daruje sobie już tą śmieszną kwotę. Temat raczej do zamknięcia bo się chyba nie dogadamy...
 5. Potwierdzam, że pojazdy zostały zwrócone. Ale nadal brakuje mi 1/4 tego co miałem czyli gotówki i tego domu. Najbardziej zależy mi na tym domu z względu że opłacałem go od roku i ma dla mnie wartość sentymentalną jak i również majątkową. Logiczne było, że ktoś go zajmie zaraz po tym jak oszust go zwolnił. Miałem sporo ofert na ten dom i nie chcę na tym tracić. Uważam, że sprawa nie została jeszcze rozwiązana do końca. Edit: To jest związane z tą sprawą- http://pylife.pl/topic/98384-frozenomen-zbanowany-przez-times/?hl=frozenomen
 6. Temat trafił do archiwum nwm czemu. Chciałbym wiedzieć na czym stoję i czy są jakieś postępy w sprawie.
 7. Witam. Z tej strony KILER, mój problem polega na tym, że ktoś włąmał się mi na konto pozmieniał nick na 'matkarosja' i zmienił hasło. Ostatni raz na servie byłem 1 czerwca gdzieś około 20 do 23 posiedziałem. Hasła nigdy nikomu nie podawałem. Mój serial: 478BE6F701AA71238E2EF6A91A6207A2 Proszę o szybką interwencje w tej sprawie bo zapewne zostałem również okradziony. Edit: Administrator przedstawił mi następujące fakty że zostałem okradziony z wszystkiego.Oto lista: Domek w BB nr.677 (opłacam go prawie rok,jest ze mną od początku, wiele wysiłku i wyrzeczeń mnie kosztowało aby zaistniał na tym servie Banshee id.5490 (rejka, felgi mega) Admiral id.859 (żółte światła, felgi import, rejka) Tahoma id.4326 (felgi rimshine) Bufallo id.25037 (felgi import) Premier id. nie pamiętam ;/ (felgi ahab) Gotówka na koncie: 600e (około) *na nosze poprawki,zalogowałem się na stare konto i spr dokładnie co zostało skradzione.
 8. Kolorowe felgi to w sensie,że każdy indywidualny kolor może sobie ustawić czy po prostu zostaną wgrane jakieś inne z stałym przypisanym kolorem ?
 9. Smacznych jajek i słonecznego dyngusa !

  1. IFCC/OV

   IFCC/OV

   [*] Pamjentamy

 10. EHEHEHEHEHEHEHEHEHE !!! XD
 11. Powiem tak, cały tuning powinien być ogólnie drogi ale co do felg to przesada, felgi powinny spaść z tych cen do 3-4k. W realu za felgi nowe z średniej pułki trzeba dać od 1000zł do 4000zł. Tutaj mamy euro i troszkę inną gospodarkę ale patrząc na to to felgi można dostać wszędzie nie aż tak za duże pieniądze. Zrobić tylko parę drogich felg na które faktycznie można się przylansić Kolejna kwestia to tłumiki, są najmniej widoczne na wozie, też powinny coś spaść z ceny do 5k. Reszta tune jak najbardziej powinna być droga i unikatowa.
 12. dobra jest, kasa wpłynie na twoje konto ja cię złapie na serwie, a i tak przeglądając fajnie też wygląda ta californijska rejka tak więc też mi ją zrób z naisem "Grześ" dopłacę
 13. Zrób mi jeszcze jedną rejkę polską aby była z flagą nie z gwiazdami UE. A napis " KBC GRZECHU "
 14. "ja też zaczynam pic ciechana i zaczynam wspierać LUDZI normalnych"~GrzechuXD Pozdro.

×
×
 • Create New...