Jump to content

thebil*

Player
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 CJ

About thebil*

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/29/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  zadupie pod chilliadem

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Nick:thebill*Wiek:18Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3Staż: 525hPowód zmutowania :wulgarne wyzwiskaKrótki opis sytuacji: Napisałem na czacie wyzwiska załączone na screenie ale nie było to kierowane do gracza _.Dowody: Nie posiadam, nie będę się sprzeczać do kogo to było ponieważ każdy kto siedział na teamspeaku albo discordzie ze mną ten wie.Link do poprzedniego podania: xxxCoś od siebie: Graczowi o podanym nicku na zapytanie czy to do niego, nie odpowiedziałem ponieważ to nie było do niego, sam nawet tego nie wstawił do screenów bo tak nie napisałem. Co lepsze, dzisiaj w godzinach 13 dnia 30.04.2019 pisał do mnie na pm w sprawach prywatnych tak jakbym był jego kolegą. I jeszcze kolejna rzecz, dowiedziałem się od organizacji że wyciął to co on pisał, mogę zobaczyć w logach jeżeli jest potrzebne ale jeżeli chodzi o mnie to albo to zlałem albo nie wziąłem do siebie i zapomniałem jeżeli mnie wyzywał. Z tego co widzę gracz napisał skargi na kilka osób z naszej organizacji ponieważ został z niej wyrzucony i chciał się zemścić. Jak widać na mnie zemsta się udała... Od siebie mogę powiedzieć tyle. Z graczem dzisiaj gadałem normalnie kulturalnie, sytuacja na czacie organizacyjnym miała miejsce, ale nie ma nigdzie dowodów że takie OSTRE wyzwiska były kierowane właśnie do niego. Wiem że to niestosowne słowa ale w tej organizacji nikt nie bierze tego do siebie i mamy bardzo dużo dystansu do siebie. Prosiłbym o odrzucenie kary ponieważ na mnie nie ma żadnych dowodów że to wyzwyska w jego kierunku
 2. Nick: |FOTO|theone* Staż: 400h Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3 Nick osoby zawieszającej: @|PSP|Simpel Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd oraz taran. Opis sytuacji: Podczas zjazdu od FC jechałem poboczem przeciwnym pasem ruchu. Dowody: Film z brakiem uszkodzeń pereniala (jeżeli wymagany) Coś od siebie: Przyznaję się do winy, jechałem perenialem pod prąd ale poboczem, ze względu na off-roady które zostały w nim zamontowane. Co do uszkodzeń pojazdu strażackiego nie widziałem nic, mój samochód został nienaruszony dlatego odjechałem z miejsca zdarzenia, myślałem że nic się nie zdarzyło. Zajście pewnie było client side czyli tylko u osoby prowadzącej wóz strażacki. Przepraszam za popełnione czyny oraz na przyszłość będę starał się zachować większą ostrożność oraz przestrzegać przepisy ruchu drogowego.
 3. Nick: |FOTO|theone* Staż: 400h Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3 Nick osoby zawieszającej: |OSP|Qbi. Powód zawieszenia prawa jazdy: Wjazd autobusem na giełde. Opis sytuacji: Wjazd autobusem na giełdę. Krótka piłka Dowody: 128 |OSP|Qbi.: wyjedz 23 |FOTO|theone: czemu 23 |FOTO|theone: to tylko atb 23 |FOTO|theone: no powaga 23 |FOTO|theone: ide zobaczyc czy jest w regulaminie Otrzymałeś/aś zakaz prowadzenie pojazdów od |OSP|Qbi. Powód: Wjazd autobusem na giełde Coś od siebie: Jak widać na dowodach z logów, z bomby dostałem wiadomość WYJEDŹ, no to mówie czemu, to tylko autobus, napisałem że ide zobaczyć czy jest tak zapisane w regulaminie, jadąc do przodu żeby wyjechać nie pod prąd dostałem prawko. 1. Nigdzie nie ma zapisane że autobus to jest pojazd publiczny 2. Wykazałem chęci zobaczenia czy jest taki zapisek w regulaminie czy nie. 3. Moją teze z punktu 1. potwierdzają te komunikaty: Autobus: Nie możesz pracować w City Transit - nie posiadasz prawa jazdy kat. C. (brak wiadomości o tym ze pojazd publiczny) Faggio/Rower *pojazd publiczny*: Twoja licencja została cofnięta. Nie możesz prowadzić publicznych pojazdów. Sobie nie mam nic do zarzucenia. Nie ma nigdzie zapisku na temat autobusu będącym pojazdem publicznym bądź frakcyjnym, zachowałem się w porządku wobec Young Moda, a on mnie potraktował jak najgorszego CJ'ota który puści to płazem.
 4. Model pojazdu:Stallion Przebieg:9190km Cena:52k *do nego* Kolor:Żółty Felgi:Rittle Kolor Świateł:Białe Tuning:Licznik Sportowy, Felgi Rittle Zdjęcie Pojazdu:
 5. "Obiecuje, że nigdy już nikomu nie udostępnię swoich danych."
 6. "Wiemy że jest zakaz udostępniana haseł, ale z racji że jesteśmy kolegami to sobie je udostępnialiśmy w przypadku, kiedy nie mogłem wejść na serwer, a nie chciałem stracić pracy mechanika.
 7. Żeby nie było, to konto ani moja osoba nie ma z tym nic wspólnego pozdrawiam
 8. Piszę w umieniu gracza NorthPL. Nick: NortHPL Serial: DC82DA27781DDBE217765EEFA72AE983 Staż na serwie: około 2 lat Nick admina: SayOkay Powód zbanowania: cbk w raportach Krótki opis sytuacji: Po kradzieży mojego konta byłem zły i wszedłem na konto kolegi z którego zacząłem pisać takie raporty. Dowody: Koledzy są świadkami, że ukradli mi konto. Wiedzą też o tym, że wchodziłem wtedy na konto kolegi. Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje zachowanie i obiecuję, że nigdy się to nie powtórzy. Byłem po prostu zły i nawet nie wiedziałem, dlaczego to robię i czemu to ma służyć. Dodam też, że pisałem e-mail do AFX'a, ale nie odpisał na to, że zostałem okradziony z konta.
 9. Nick: theone* Staż: a nie wiem, z 200h Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3 Nick osoby zawieszającej: Nayarany Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Dunem Opis sytuacji: AlviX aka LilPump zaciągnął ręczny, nie było holowników, to kazał mi sie wepchać do wody, gadamy na discordzie więc to znajomek, jakiś typ z H2 napisał reporta i beng xd Dowody: SS Gyazo z Discorda ale watpie że potrzebne Coś od siebie: No to było pomaganie innemu graczowi więc nie mam sobie nic do zarzucenia.
 10. oczywiście. przyznaje się, moja wina, więcej sie to nie powtórzy, mam nauczkę.
 11. Nick: iamtheone1337 Staż: 3 miechy ~120h Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3 Nick osoby zawieszającej: Rambo.PL Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd dolne LV Opis sytuacji: Jechałem sobie z kolegami, CJfallo ja i CJabre kolega, on jechał pod prąd a jak głupek za nim, nie wiem dlaczego nie można użyć shadowplaya ale wyglądało to tak że powiedziałem nawet że ja nigdy tamtędy nie jeżdże bo to ryzykowne i łatwo kontrole dostać, gdy powiedział że jedzie za nami Sultan Rambo to sie od razu zatrzymaliśmy do kontroli, Rambo sie tepnął nie wiadomo gdzie, to odjechaliśmy bo myśleliśmy że odpuścił, po dojechaniu na FC ja dostałem zakaz prowadzenia a on ze strachu zaparkował i wyszedł z PYL'a. Dowody: --- Coś od siebie: Zależy mi na tym bo idzie weekend, jest wolne, można pojeździć w nocy bez CeJotów taranujących, na spokojnie i w ogóle. Jeszcze jedno to to że spędzam tutaj tygodniowo minimum 30h i to jest w miare normalne że takie sytuacje się zdażają i nie ukrywajmy że większość z nas je robi. Ostatnio dostałem nauczkę że nie wolno taranować u mecha nawet jeśli to jest na żarty. Przepraszam za to że tak zrobiłem i już będę myślał za siebie a nie robił to co inni. Jeszcze raz przepraszam.
 12. Nick: iamtheone1337 Staż: 80h Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3 Nick osoby zawieszającej: MichauU Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Mech Opis sytuacji: Zaczęło sie od przypadkowego staranowania zielonego Pereniala który i tak już był uszkodzony od tyłu, do lekkiej sprzeczki kto zaczął nie potrzebną kłótnie, tak wyszło że akurat ja dostałem kare w dodatku z opisem CELOWE taranowanie. Dowody: Nawet nie wiem jak sie robi SS a ShadowPlay nie chce działać w MTA Coś od siebie: Oprócz tego że mi zależy na tym bo głównie się przemieszczam jeźdząc to nic nie mam do dodania. EDIT: z tego co pamietam to też nic nie pisał o zapłacie, obiecuje że to sie już nie powtórzy
 13. Nick: iamtheone1337 Staż: H2? Serial: 2ACD1CD06A594EC8AA813DDA4AE6A3E3 Nick osoby zawieszającej: MichauU Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Mech Opis sytuacji: Zaczęło sie od przypadkowego staranowania zielonego Pereniala który i tak już był uszkodzony od tyłu, do lekkiej sprzeczki kto zaczął nie potrzebną kłótnie, tak wyszło że akurat ja dostałem kare w dodatku z opisem CELOWE taranowanie. Dowody: Nawet nie wiem jak sie robi SS a ShadowPlay nie chce działać w MTA Coś od siebie: Oprócz tego że mi zależy na tym bo głównie się przemieszczam jeźdząc to nic nie mam do dodania. EDIT: z tego co pamietam to też nic nie pisał o zapłacie
×
×
 • Create New...