Jump to content

FUNNY1

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About FUNNY1

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam ale jest to pomyłka bo z wcześniejszego bana było trzeba oddać 4k i dalego nie dopatrzyłem się jak rcon wziął te pieniądze przepraszam za pomyłkę.
 2. Mój serial: BBB44F09FEA2D48CA3177B621312ED94 Nikomu mojego hasła nie podawałem, myślę że moje hasło jest trudniejsze.
 3. A więc chciałbym zacząć od tego, że dziś w takcie gry pomyślałem aby sprzedać kod premium, ogłaszałem to na k69 w fc, kod udało się sprzedać za 4,5k więc wtedy miałem trochę ponad 12k.Wchodzę po godzinie 22 a ja mam 8170 eruo i nie rozumiem czy ktoś mi wszedł na konto czy co ale chciałbym się dowiedzieć.
 4. To ile ja mu mam w końcu zwrócić, jak pisałem w apelce 5k za demontaż tyle ile dostałem za demotaż to zwróciłem .
 5. Przeczytaj co pisało w apelce, a po drugie się nie udzielaj.
 6. Nick: FUNNY1 Serial: BBB44F09FEA2D48CA3177B621312ED94 Staż na serwie: Gracz od 3 lat Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Zostałem zbanowany ponieważ przy sprzedaży Jestera pisałem graczowi że demontuje tylko felgi ahaby a spojler zostawiam. Zdemontowałem wszystko po czym przy sprzedaży kuujący nie potrafił przeczytać,że spojlera nie ma i kazał mi oddawać pieniądze. Krótki opis sytuacji: Chciałbym po otrzymaniu bana dostać szansę na cofnięcie kary jeżeli graczowi zwrócę 5 tysięcy za spojler Coś od siebie: Myślę, że moja propozycja ze zwrotem pieniędzy do gracz będzie słuszna w zależności od rozpatrzenia sytuacji . Również chciałem dodać, że przy sprzedaży pojazdu gracz powinien czytać co mu wysyłam za propozycje, bo gdybym mu sprzedał inny samochód to też by dopiero to zauważył po kupnie, a wszystkie informacje przychodzą mu w momencie wysłania propozycji. Liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie sytuacji ponieważ gracz w skardze nie dał wszystkich wiadomości, które pisaliśmy po kupnie samochodu.
 7. Dzięki wielkie za unbana . Pieniądze są w banku .
 8. Nick: ZEUS1 Serial: BBB44F09FEA2D48CA3177B621312ED94 Staż na serwie: Gracz od 1 roku. Łączny czas gry: 66h 59m. Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Nie oddałem pieniędzy za kupiony samochód . Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany gdyż kupiłem od gracza NiePoczytalny buffalo za 40k , miałem oddać 10k . Oddać to miałem przez czas ok. tydzień . Nie oddałem tych pieniędzy i dostałem bana . Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Przepraszam gracza od którego kupiłem to buffalo . Jeżeli unban nie wchodzi w grę to czy dało by radę zrobić takie coś jak np. reset konta .
×
×
 • Create New...