Jump to content

Czimonek

Player
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

1 Follower

About Czimonek

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. Witam, jako że gracz Olega mnię o to prosił potwierdzam całą sytułację. Obserwowałem tych graczy z powodu propozycji jednego z nich o sprzedaż konta premium za bardzo niską cenę.
 2. Witam oczywiście pieniądze już spłacone. Dzisiaj około godz 16:57 coś takiego przelałem graczowi JBoguta01 20k
 3. Co do pieniędzy to już mam, jeszcze dziś je oddam. Aktualnie nie mogę ponieważ gracza JBoguta01 niema w domu. Pieniądze zdobyłem tak szybko dzięki sprzedaży kodów premium.
 4. Okej niema problemu spokojnie zmieszcze się w terminie. Czyli rozumiem że jeśli oddam jeszcze 20k to zostanie odbanowane moje konto Czimonek?
 5. Powód jest taki że nie oddam pieniędzy za gracza trakson a gracz JBoguta01 pozwolił mi na oddanie pieniędzy wtedy kiedy uda mi się dostać unbana. Jeśli moje konto nie zostanie odbanowane oddam mu resztę pieniędzy czyli 5k bo tyle mam mu oddać z konta MisterDanielix
 6. Okej rozumiem. Niezbyt chodziło mi o ominięcie bana tylko o oddanie pieniędzy abym mógł przynajmniej spróbować napisać apelacje z powodzeniem.
 7. Nie rozumiem zabardzo oco ci chodzi, ale chciałem mu najpierw oddać pieniądze a następnie napisać apelacje. Konto MisterDanielix założyłem przed kontem o nicku Czimonek
 8. Pieniądze zwruciłem z mojego drugiego konta o nicku MisterDanielix
 9. Nick : Czimonek Serial : D6C8ECFDDE17B6D98FD75766316FAA84 Staż na serwerze : ok.300h Nick admina : noctropolis Powód zbanowania : kradzież majątku Krótki opis sytuacji : Kolega o nicku Trakson wszedł na konto JBoguta01 podał mi hasło. Następnie przelałem 30k euro z jego konta na konto trakson, a następnie on połowe przelał mi. Coś od siebie : Przeprosiem gracza JBoguta01, zwróciłem mu pieniądze i dogadałem sie z nim. Bardzo żałuje tego co zrobiłem nie zrobię tego drugi raz. Pozdrawiam Czimonek.
×
×
 • Create New...